Po wygranej z Taiem Tuivasą na UFC w Adelaide Junior dos Santos jasno dał znać z kim chciałby kolejnego starcia. Brazylijczyk chętnie zawalczyłby w rewanżu z Alistairem Overeemem, który w przeszłości go znokautował.

Reem w ostatniej walce wygrał z debiutującym w UFC Sergeyem Pavlovichem. Po walce wyzywał on do pojedynku Derricka Lewisa, lecz organizacja na ten moment nie potwierdziła zainteresowania takim starciem.

11 KOMENTARZE

 1. Według mnie zestawienia w HW powinny wyglądać tak : Cormier vs Lesnar ( $ na koniec dla DC ) Miocic vs Volkov , Ngannou vs Dos Santos , Overeem vs Lewis , Blaydes vs Oleinyk , Tybura vs Abdurahimov , Tuivasa vs Wilson , a reszta się nie liczy

 2. JDS dość blado wygląda w ostaniach walkach, więc szału w ciężkiej nie zrobi.

  Overeem to idealny przeciwnik dla niego, bo może obrywać przez 3 rundy od Reema i pod koniec jakoś go musnąć i wygrać przez K.O.

  Chyba, że sam da się trafić, bo odporność na ciosy już nie ta co przed laty.

 3. Według mnie zestawienia w HW powinny wyglądać tak : Cormier vs Lesnar ( $ na koniec dla DC ) Miocic vs Volkov , Ngannou vs Dos Santos , Overeem vs Lewis , Blaydes vs Oleinyk , Tybura vs Abdurahimov , Tuivasa vs Wilson , a reszta się nie liczy

  A Cain?

 4. JDS mój ulubiony zawodnik ciężkiej. Legionista Imeprium Romanum. Klasa i godność. Nienaganna  sylwetka i maniery. Napierdala jak włócznią lwa.Tak bym porównał jego stylówe bitewną.

 5. Reem go robi na miętko. Już raz go skończył, a tendencja do cofania się pod siatkę i zbierania na ryj dalej ta sama. Cygan to wrak starego Jds.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.