UFC potwierdziło plany na walkę wieczoru gali UFC Fight Night 142 w Adelaide. Główną atrakcją tego wydarzenia będzie pojedynek w kategorii ciężkiej pomiędzy Juniorem dos Santosem a Taiem Tuivasą.

Dos Santos (19-5 MMA) to były mistrz kategorii do 120 kilogramów. W swojej karierze mierzył się on z m.in. Stipe Miociciem, Cainem Velasquezem, Shanem Carwinem czy Markiem Huntem. W ostatnim pojedynku poradził sobie on z mocnym Blagoyem Ivanovem.

Tuivasa (8-0 MMA) jest nadal niepokonany w swojej karierze zawodnika MMA. W UFC młody Bam Bam pokonał m.in. Andreia Arlovskiego. Była to jego pierwsza walka, która doszła do decyzji sędziowskiej. Tai na co dzień do walk przygotowuje się z m.in. byłym rywalem JDS’a, Markiem Huntem czy Tysonem Pedro.

UFC w Adelaide ma odbyć się 2 grudnia.

9 KOMENTARZE

  1. Cigano nawet w takiej formie powinien go zlać, wg mnie Ivanow nie jest znacznie słabszy niż Tuivasa.

  2. Tai Grubasa przeszedł kilku bumów i ledwo poradził sobie z trupem Arlovskiego, jeżeli dobrze pamiętam, niektórzy punktowali to nawet dla Andrzeja. Nawet na tym etapie kariery Cygan powinien go zrobić przez 5 rund, może nawet TKO.

  3. Tai Grubasa przeszedł kilku bumów i ledwo poradził sobie z trupem Arlovskiego, jeżeli dobrze pamiętam, niektórzy punktowali to nawet dla Andrzeja. Nawet na tym etapie kariery Cygan powinien go zrobić przez 5 rund, może nawet TKO.

    Niektórzy? Arlovski wygrał 😆

    Mark Hunt powiedział, ze po zakończeniu kontraktu zakończy karierę w UFC to szukają zastępstwa…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.