Gala UFC w Moskwie będzie mia walkę wieczoru w kategorii ciężkiej. Jak ogłosiła organizacja, były mistrz kategorii ciężkiej, Junior dos Santos, zmierzy się z jednym z czołowych ciężkich, Alexandrem Volkovem na gali w stolicy Rosji, 9 listopada.

Dos Santos (21-6 MMA) wróci do klatki po przegranej w pierwszej rundzie przez nokaut z Francisem Ngannou. Przed walką z „Predatorem” Brazylijczyk mógł pochwalić się 3 wygranymi z rzędu. Pokonywał on Derricka Lewisa, Taia Tuivasę oraz Blagoya Ivanova. Aktualnie 35-latek występuje w brazylijskiej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”.

Dla Volkova (30-7 MMA) będzie to pierwsza walka w 2019 roku. Miał on zaplanowany pojedynek z Alistairem Overeemem w kwietniu, lecz walka nie doszła do skutku. 30-latek również przegrał ostatnią walkę przez nokaut – wygrał z nim Derrick Lewis na UFC 229. Były mistrz kategorii ciężkiej Bellator MMA wygrał 4 poprzednie walki w UFC, a w tym nokautował Fabricio Werduma.

UFC w Moskwie odbędzie się na CSKA Arena, 9 listopada.

13 KOMENTARZE

 1. Oczywiście War Cigano jak zawsze ale jak Volkov to ogarnie to na poważnie trzeba będzie już zwijać manatki i zająć się tańczeniem.

 2. JDS już miał wyjaśniać mordercę z Kamerunu ::really:: Zobaczymy co tym razem pokaże bo jak znowu się odwróci plecami do przeciwnika to marnie to widzę

 3. JDS już miał wyjaśniać mordercę z Kamerunu ::really:: Zobaczymy co tym razem pokaże bo jak znowu się odwróci plecami do przeciwnika to marnie to widzę

  To nie to jebnięcie. Rusek będzie leżał. Dobre zestawienie na odbudowę dla Cigano

 4. W ogóle mnie nie jara to starcie. Zombie i cień samego siebie kontra drewno większe niż Mokujin z Tekkena. Niech wygra lepszy

 5. Ponieważ Junior jest jednym z moich ulubionych, a może nawet ulubionym zawodnikiem Of All Times, życzyłbym sobie, żeby wreszcie zakończył już karierę.

 6. W ogóle mnie nie jara to starcie. Zombie i cień samego siebie kontra drewno większe niż Mokujin z Tekkena. Niech wygra lepszy

  Niby jo ale tak ciezka juz wyglada od dawna poza 2-3 nazwiskami. Jak na europejska gale to uwazam ze mocne zestawienie.

 7. To nie to jebnięcie. Rusek będzie leżał. Dobre zestawienie na odbudowę dla Cigano

  No niby tak, ale rusek walczy u siebie, a JDS po walce z Ngannou zmierza moim zdaniem w kierunku emerytury. We will see.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.