Junior w rozmowie z ValeTudo.ru o prezencie jaki szykuje dla Roy`a Nelsona

Studiowałem walki Roya Nelsona i mogę powiedzieć że jest bardzo niebezpiecznym przeciwnikiem, lubi wymieniać ciosy, i bardzo mocno pracuje nad tym żeby nie walczyć w samym parterze.  Ale to niebezpieczny przeciwnik który ma na koncie świetne zwycięstwa. Musiby być ostrożni bo może jego wygląd fizyczny nie mówi tego, ale to jest naprawdę trudny przeciwnik…Mogę go zaskoczyć…Dziś posiadam już duże doświadczenie i mogę ci powiedzieć że czuje się dużo pewniej w moich walkach. Kiedy jesteś pewien siebie, możesz lepiej rozwijać to co potrafisz. Czuje że to jest przełomowy moment w mojej karierze i jeśli bóg pozwoli to będę się dalej rozwijał tak jak to robię teraz dając świetne nokauty, świetne walki i wielkie zwycięstwa.

Cały wywiad z największym juniorem świata tutaj

15 KOMENTARZE

 1. Nikt. Jedyna szansa to zejście na glebe i przetestowanie Cygana jak bardzo poprawił się od czasu porażki z Mamute. Ja jednak widze to tak że znów będzie nokaut w 1 rundzie tym razem ofiarą będzie Roy Nelson.

 2. nie skreślajcie nelsona:) gruby jest w stanie go pokonać…oczywiście jeżeli sprowadzi walke do parteru:)

 3. no właśnie to jest zagadka czy da radę sprowadzić JDS i co ten drugi w parterze potrafi 🙂

 4. szkoda ze nelson nie obije kongo jak bylo zaplanowane bo lubie i brzuchacza i jds, zreszta w tym drugim widze nastepce cro copa (dla mnie na podobne warunki – taki maly wsrod cieskich, niepozorny wrecz) i chcialbym zobaczyc jak obija ryja lesnarowi, na bank nie padnie z braku tlenu jak carwin. ale jesli nelson obije lub odklepie lesnara tez bedzie milo 🙂

 5. Junior dos Santos na pewno jest faworytem ale Nelson z tym swoim „śmietnikiem” możne zaskoczyć;)

 6. JDS z Lesnarem może mieć cieżko…jak Brok obali go i bedzie na nim leżał cała runde.
  Tez jakos go nie lubie, ale dlaczego? Może dlatego, ze ma rekord 5-1 [tak?] i uważa sie za niewiadomo kogo…a może to poprostu wyraz jego twarzy mnie do niego uprzedza…

 7. JDS ma umiejętności parterowe, na wystarczającym poziomie żeby się skutecznie bronić na średnim poziomie. Przed UFC walczył w parterze.

 8. maciejar – Bo dostał walkę o pas za free? Tak samo jak by Pudzian po walce z Najmanem dostał się do UFC i walkę o pas…..

 9. Chyba troszeczke przesadziłeś z tym porównaniem Lesnara do Dudziana

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.