junior-d0s-santos
(fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Były mistrz wagi ciężkiej Junior dos Santos uważa, że Stipe Miocic będzie długo trzymał pas, a przynajmniej do czasu aż obaj nie spotkają się ponownie w oktagonie. Wspomniał o tym niedawno portalowi Vale Tudo.

Miocic jest świetnym sportowcem. Dał mi jedną z najcięższych walk w karierze. Bije naprawdę mocno i myślę, że będzie długo trzymał pas, przynajmniej do czasu aż nie spotka się znowu ze mną. Nie wydaje mi się, że popełni te same błędy, jakie ja popełniłem z Overeemem. Moimi błędami był zbyt wielki respekt do niego i oddanie mu pola do działania.

Brazylijczyk przy okazji skomentował „złą krew”, która była między nim a Fabricio Werdumem.

Moim celem była walka o pas. On wtedy miał pas, więc chciałem walczyć z nim. Ale teraz on już nie ma tego czego chcę, więc już mnie nie obchodzi. Jeśli UFC zdecyduje, że powinienem z nim walczyć, to zrobię to. Przyznam się, że nawet uczyniłbym to z przyjemnością, bo starcie to ma potencjał na świetną walkę.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

19 KOMENTARZE

 1. Myślałem że Cain III to jego największy ciężar gatunkowy :D. Nawiasem mówiąc, turpistycznie fantastyczny tytuł do horroru, oczywiście w reżyserii Velasquez & DOS Santos Enterteiment

 2. Myślałem że Cain III to jego największy ciężar gatunkowy :D. Nawiasem mówiąc, turpistycznie fantastyczny tytuł do horroru, oczywiście w reżyserii Velasquez & DOS Santos Enterteiment

 3. Kacper

  Myślałem że Cain III to jego największy ciężar gatunkowy 😀

  Bo Stipe dał mu jedną z najcięższych walk, a Cain najcięższą 🙂

 4. Cloud

  Bo Stipe dał mu jedną z najcięższych walk, a Cain najcięższą 🙂

  Stipe dał mu ciężką walkę, a Cain po prostu urządził na nim rzeź.

 5. Cinek007

  No i wlasnie wtedy jds zaczal walczyc tak jak walczy 😀

  Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale trzymam za niego kciuki 🙂

 6. Pamiętacie jego początki w ufc?  Szedł jak burza.  rzeczywiście ten srogi wpierdol od caina trochę go zmienił. A w walce z koniną to całkiem źle wyglądał,  fizycznie jak i mentalnie.  Za to walka z big benem to już inna bajka.

 7. Junior jest mega positiv i za to ma szacunek, a z Benem był po prostu poetą-szachistą mma… i to jego spartańskie kopnięcie;)

 8. A ja bym widział jak Ali zdobywa pas w międzyczasie Cain wygrywa najbliższą walkę, i potem Ali vs Cain. Dla mnie najciekawsze starcie w ciężkiej na ten moment.

 9. ScoTT

  A ja mam nadzieję że Cain wróci na tron

  Najblizsza walka, pokaze potencjał Caina, ale równiez licze na jego kolejny powrót na tron.

  brutikon

  A ja bym widział jak Ali zdobywa pas w międzyczasie Cain wygrywa najbliższą walkę, i potem Ali vs Cain. Dla mnie najciekawsze starcie w ciężkiej na ten moment.

  Lepszy Reem z pasem niz Miocic, choć dla mnie faworytem aktualny mistrz. Tez chciałem zobaczyć to starcie, swego czasu było blisko, niestety Reem wtopił walke (UFC156)

 10. A ja się wcale nie zdziwię – a nawet stawiam kasę – jeśli Cain przejebie z Brownem. Nie żebym był fanem umiejętności Travisa, ale uważam, że jest to bardzo niewygodny stylistycznie rywal dla Velasqueza.

 11. Puczi

  A ja się wcale nie zdziwię – a nawet stawiam kasę – jeśli Cain przejebie z Brownem. Nie żebym był fanem umiejętności Travisa, ale uważam, że jest to bardzo niewygodny stylistycznie rywal dla Velasqueza.

  Wpychnie palców w oczy. Tego zagrozenia się szczególnie boje

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.