Ciryl Gane na UFC 256 stanie przed największym wyzwaniem w swojej zawodowej karierze MMA. „Bon Gamin” zmierzy się w ten weekend z byłym mistrzem kategorii ciężkiej UFC, Juniorem dos Santosem. W rozmowie z dziennikarzami przed galą zawodnik wyraził swoją opinię na temat zestawienia z Brazylijczykiem.

Tak, za każdym razem ludzie pytają mnie o jego przegrane walki, ale on nadal jest w czołówce kategorii ciężkiej. Nadal jest tutaj, nadal trenuje i wygląda dobrze, ma szanse.

Trenuje ciężko i stara się jak może. Tak, możecie oczekiwać wielkiej walki. Dobra stójka, dobry parter, dobre obalenia. To dla mnie wielkie zestawienie. Jestem szczęśliwy z tej walki, mam dla niego ogromny szacunek. Ma świetną karierę, a ja walczę tylko kilka lat więc szanuję go, ale zrobię to co do mnie należy i dam wam widowisko.

29–letni Gane (6-0 MMA) występuje w UFC od sierpnia ubiegłego roku. Od tego czasu stoczył w oktagonie 3 pojedynki. Reprezentant klubu MMA Factory miał zmierzyć się 18 października z Ante Deliją , aczkolwiek jego oponent musiał wycofać się z tego starcia ze względu na problemy kontraktowe. „Bon Gamin” obecnie jest na 14. miejscu w rankingu UFC. JDS zajmuje 7. miejsce.

UFC 256jak oglądać, rozpiska gali, kiedy i gdzie?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.