q42q24

Kolejna walka kobiet została dodana do jubileuszowej gali UFC 200. Cat Zingano podejmować będzię Juliannę Peña.

Cat jest jedną z najbrutalniejszych dziewczyn walczących w oktagonie. Jej bój z Mieshą Tate czy z Amandą Nunes to były jedne z najlepszych walk w historii żeńskiego MMA. Przez wielu była uważana za zawodniczkę, która postawi twarde warunki Rondzie Rousey. Jednak w bezpośredniej konfrontacji, została przez Rondę poddana w zaledwie 14 sekund. Pomimo tej dotkliwej porażki, Cat nadal uważana jest za jedną z najlepszych dziewczyn w dywizji koguciej i znajduje się obecnie na trzecim miejscu w oficjalnym rankingu UFC – tuż za Rondą.

Również Julianna Pena jest czołową zawodniczką koguciej. W 2013 roku wygrała 18. edycję TUF-a i od tego czasu nie przegrała ani razu w oktagonie UFC. W ostatnim boju doszła do decyzji z Jessicą Eye.

UFC 200 odbędzie się 9 lipca w Las Vegas.

49 KOMENTARZE

 1. Wiemy to już od tygodnia tak nawiasem. Ja czekam na powrót Cat dlatego ta walka budzi we mnie zainteresowanie i nie mam problemu z tym, że to zestawienie znalazło się na jubileuszowej gali

 2. Jak nie wiecie komu kibicować to ja rozjaśniam umysłySPOILER

   

  I'm not impressed by her performance. Claudia Gadelha ładniejsza.

 3. Jak nie wiecie komu kibicować to ja rozjaśniam umysły

  Ale może ktoś lubi drugorzędne cechy męskie i woli Cat?

 4. I'm not impressed by her performance. Claudia Gadelha ładniejsza.

  Rly?

  Walka już znany od kilku dni, może być. #TEAMsPErNA

 5. Lubię Zingano, dobrze, że wraca, ale kurwa czemu nie na jakimś Fight Nighcie? Czemu dają takie starcia na UFC 200?

 6. Lubie styl walki Cat twarda baba, szkoda ze wraca tak pozno i na taka gale. Tak czy inaczej bedzie rzez z feministka

 7. Boże, UFC 200, za dużo już tych walk kobiet jak dla mnie, zajmują miejsca kilku zajebistym zestawieniom które chciałbym widzieć na tej gali, tak, feministki hejtujcie mnie, ale taka prawda.

 8. Babki są "tanie i dobre" więc nie dziwota, że wypełnią połowę karty – bo budżet gali musi się zgadzać. Co zrobisz, jak nic nie zrobisz. Ja tylko mam, nadzieję że uda się tam upchnąć DC-Bones II 🙂

 9. Jeszcze mogliby tylko wrzucić Kaufman vs Davis 3

  Paige VanZant brakuje, medialna, teraz tańczy. Przyda się na UFC 200.

 10. Przyporządkuj odpowiednie daty do odpowiednich par:

  8 lipca

  9 lipca

  JJ vs Gadelha

  Tate vs Zingano

  no i co wygrałem?

  Paige VanZant brakuje, medialna, teraz tańczy. Przyda się na UFC 200.

  :arch:

 11. Moze mi ktos pomoc nakrecic się na te walkę? Karta wspaniała ale ten pojedynek obok Miller vs Gomi absolutnie nie wzbudza mego zainteresowania, no nie wiem po prostu co mogłoby w nim być przekonywujące by na niego czekać.

 12. Moze mi ktos pomoc nakrecic się na te walkę? Karta wspaniała ale ten pojedynek obok Miller vs Gomi absolutnie nie wzbudza mego zainteresowania, no nie wiem po prostu co mogłoby w nim być przekonywujące by na niego czekać.

  Jak lubisz lesbian domination to jedynie to:

 13. Moze mi ktos pomoc nakrecic się na te walkę? Karta wspaniała ale ten pojedynek obok Miller vs Gomi absolutnie nie wzbudza mego zainteresowania, no nie wiem po prostu co mogłoby w nim być przekonywujące by na niego czekać.

  Stawiaj kasę na Cat :>

  Osobiście jaram się powrotem Zingano, istny terminator.

 14. Który przegrał w 14 sekund z Rondą :DC:

  No fakt, to gorzej, niż 31 sekund Materli z Mamedem :mamed:

 15. Moze mi ktos pomoc nakrecic się na te walkę? Karta wspaniała ale ten pojedynek obok Miller vs Gomi absolutnie nie wzbudza mego zainteresowania, no nie wiem po prostu co mogłoby w nim być przekonywujące by na niego czekać.

  Zacznijmy może od Cat Zingano. Nie jest to typowa przedstawicielka żeńskiego MMA, czyli taka, która daje mdłe walki, ale jest to babka, która naprawdę potrafi się bić. Jej walki z Amandą Nunes i Mieshą Tate to dwie najlepsze walki w historii dywizji koguciej kobiet, a przynajmniej będące w TOP 5. Babka jest świetna w każdej płaszczyźnie i co najważniejsze, jej walki są krwawe. Fakt, przegrała w fatalnym stylu z Rondą Rousey, ale Ronda to one trick pony i swoją balachą by każdą rywalkę była w stanie poddać. Co najwyżej można więc powiedzieć, że gameplany Cat są jej najsłabszą stroną. Zingano jednak najbliżej standardu męskiego MMA ze wszystkich zawodniczek walczących w koguciej kobiet. Julianna Pena nie jest już tak spektakularna i nie ma za bardzo czym się popisać, ale to nadal twarda babka i starcie akurat tych dwóch rywalek powinno przynieść dość dobre widowisko. Jeśli ktoś chciałby się zaznajomić z żeńskim MMA, to na pewno polecałbym mu walki Cat Zingano.

 16. Jeszcze UFC 202 wykręci lepszy wynik sprzedaży niż UFC200 i znowu McGregor zacznie kręcić inbę :mamed:

 17. @MegasamoaN dodam od siebie, że Zingano ma naprawdę twardą psychę, jej mąż strzelił samobója, została samotną matką, a nie odpuściła, nie spasła się jak Ronda, tylko przekuła to w jeszcze większą moc 🙂 Osobiście jestem pod jej dużym wrażeniem, zarówno jako zawodniczki, jak i jako człowieka 🙂

 18. Jeszcze UFC 202 wykręci lepszy wynik sprzedaży niż UFC200 i znowu McGregor zacznie kręcić inbę :mamed:

  wykreci o ile zobaczymy starego Conora

  chociaz UFC odjebalo rozpiske z 200 gdzie mogloby z tego 10 gal ME UFN zrobic lub 4ppv mocne, ale Conor i tak ich zmiecie

 19. wykreci o ile zobaczymy starego Conora

  chociaz UFC odjebalo rozpiske z 200 gdzie mogloby z tego 10 gal ME UFN zrobic lub 4ppv mocne, ale Conor i tak ich zmiecie

  No rzeczywiście w chuj ważny aspekt kto ile sprzeda ppv.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.