tatianasuarez

Zwyciężczyni TUF’a nie wystąpi na gali w Albany. Tatiana Suarez miała zawalczyć tam z byłą przeciwniczką Joanny Jędrzejczyk, Julianą Limą. UFC aktywnie szuka rywalki dla Brazylijki.

Suarez (4-0 MMA) wygrała turniej The Ultimate Fighter 23. Walka z Limą miała być dla Tatiany pierwszą po programie. W finale pokonała ona Amandę Cooper przez duszenie d’arce. Mówi się, iż Tatiana jest jednym z największych talentów tej dywizji.

Lima (8-3 MMA) w ostatnim pojedynku uległa Carli Esparzie. Przed tą walką, wygrała ona dwa starcia z rzędu.

Gala odbędzie się 9 grudnia w Albany, w stanie Nowy Jork.

 

10 KOMENTARZE

 1. ja tam się cieszę – im wolniej jej kariera nabiera tempa, tym lepiej dla Asi. Oby się nie zdążyły spotkać

 2. ja tam się cieszę – im wolniej jej kariera nabiera tempa, tym lepiej dla Asi. Oby się nie zdążyły spotkać

  Dziewczyna na pierwszy rzut oka wydaję się być mega czołgiem w klatce, ale tak naprawdę ma OGROMNE braki. Nie wiem czy to takie wielkie zagrożenie. Chyba nie większe od Gadelhi. No, ale nie wiadomo jak się będzie rozwijać. Za 3-4 walki, kto wie.

 3. Chyba nie większe od Gadelhi

  Ogólnie to Gadelha jest technicznie dosyć słaba, tylko ku*ewsko silna. Tatiana ma świetne zapasy i potrafi slamować jak facet.

 4. Ona naprawdę jest taka solidna ?

  Moim zdaniem ma najlepsze zapasy w dywizji, jakby dołożyła boks Grasso (moim zdaniem najlepszy) to materiał na mistrzynię.

 5. Ogólnie to Gadelha jest technicznie dosyć słaba, tylko ku*ewsko silna. Tatiana ma świetne zapasy i potrafi slamować jak facet.

  To prawda, że ma świetne zapasy, ale to by było na tyle. Oglądałeś TUF-a? Przecież np ta walka półfinałowa była tragiczna. Niby dominowała, niby dla oka wszystko fajnie, ale ona obalała i nie potrafiła nic zrobić. Ani mocnego G&P ani skutecznych poddań. Ale po Tufie jej kariera trochę ruszyła pewnie i weszła na bardziej profesjonalny level. Być może dużo się jeszcze nauczy i wszystko poukłada a wtedy też będę się obawiał o pas Asi.

 6. To prawda, że ma świetne zapasy, ale to by było na tyle. Oglądałeś TUF-a? Przecież np ta walka półfinałowa była tragiczna. Niby dominowała, niby dla oka wszystko fajnie, ale ona obalała i nie potrafiła nic zrobić. Ani mocnego G&P ani skutecznych poddań. Ale po Tufie jej kariera trochę ruszyła pewnie i weszła na bardziej profesjonalny level. Być może dużo się jeszcze nauczy i wszystko poukłada a wtedy też będę się obawiał o pas Asi.

  Tak oglądałem, ja się wcale nie obawiam. Jakby miała stójkę Alexy Grasso to wtedy bym się bał, ale nie ma i pewnie mieć takiej nie będzie. Ale myślę, że top 5 słomkowej to w jej zasięgu jest.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.