foto UFC

Jak podaje MMAFanhouse UFC stara się zestawić rewanżowy pojedynek pomiędzy Joshem Koscheckiem (MMA 14-4, UFC 12-4, 4 w rankingu MMARocks), a Brazylijczykiem Paulo Thiago (MMA 12-1, UFC 2-1, 5 w rankingu MMARocks) na UFC 109, 6 lutego w Las Vegas. Pierwsze starcie obu zawodników odbyło się prawie dokładnie rok wcześniej na UFC 95, w lutym 2009 niespodziewanie debiutujący w UFC Thiago zastopował zapaśnika z AKA pod koniec pierwszej rundy.

Przy okazji inne pojedynki: Na kolejną UFC 110, 20 lutego w Sydney MMAWeekly zapowiada starcie w wadze półciężkiej pomiędzy nie mającym ostatnio dobrej passy Keithem Jardine’em (MMA 15-6-1, UFC 6-5), a zwycięzca ósmego TUFa Ryanem Baderem (MMA 10-0, UFC 3-0).

Benji Radach nie dostał zezwolenia lekarzy na występ na Strikeforce: Evolution, 19 grudnia w San Jose. W tej sytuacji Robbie Lawler (MMA 16-5) cały czas pozostaje bez przeciwnika, chociaż jako możliwego rywala podaje się Trevora Prangleya (MMA 22-5).

Przeciwnikiem Dave’a Jansena (MMA 14-0) na WEC 46: Varner vs Henderson, 10 stycznia w Sacramento nie będzie jednak Bendy Casimir. Jak podaje MMAJunkie problemy z wizą sprawiły, że zamiast Francuza z Amerykaninem powalczy Irańczyk Kamal Shalorus (MMA 5-0-1).

Jak informuje Newark Examiner zwycięzca siódmego TUFa Amir Sadollah (MMA 2-1, UFC 2-1) i powracający po kontuzji barku Brad Blackburn (MMA 15-9-1, UFC 3-0) dostaną ostatnie wolne miejsce na głównej karcie UFC Fight Night: Maynard vs Diaz, 11 stycznia w Fairfax w Virginii.

Update: Josh Koscheck wycofał się z rewanżowej walki z Paulo Thiago z  powodu kontuzji. Jego miejsce zastąpi kolega z AKA Mike Swick który powróci do octagonu po dość dotkliwej porażce z Danem Hardym.


1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.