josh_koscheck
(fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Josh Koscheck doznał kontuzji i nie będzie mógł wystąpić w rewanżu z Paulem Daleyem na gali Bellator 158.

158. edycja Bellatora odbędzie się 16 lipca w Londynie. Drugą walką wieczoru miał być właśnie rewanż Koschecka z Daleyem. Stacja ESPN jako pierwsza zaraportowała, że Josh doznał kontuzji i w jego miejsce wskoczy Douglas Lima.

Josh Koscheck oraz Paul Daley po raz pierwszy spotkali się na UFC 113 w 2010 roku. Walka szybko została zdominowana przez Josha, który swoimi zapasami ugrał jednogłośną decyzję sędziowską. Jednak bój ten przeszedł do historii z innych powodów. Prowokowany przez całą walkę Paul, nie wytrzymał napięcia i po ogłoszeniu werdyktu próbował uderzyć Josha. Anglik szybko jednak został obezwładniony przez sędziego Dana Miragliottę, a prezydent UFC Dana White, wyrzucił go z organizacji i skazał na dożywotnią banicję.

Obecnie obaj zawodnicy walczą dla Bellatora, który chętnie zestawił ich ponownie do pojedynku. Nie wiadomo jak poważny jest uraz Josha oraz na którą galę ten oczekiwany rewanż zostanie przeniesiony.

Bellator 158 odbędzie się 16 lipca w Londynie. W walce wieczoru ujrzymy Jamesa Thompsona. Rywal Jamesa nie został jeszcze ujawniony.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.