Oto co miał do powiedzenia Josh Koscheck podczas wywiadu z UFCMania do którego pytania nadsyłali fani. Informowaliśmy o tym tutaj. Dobra teraz do rzeczy :

– Trening do walki z GSP trwał 3 miesiące. Ma zamiar jeszcze lekko popracować nad cardio ale nic poza tym.

– Wygrana walka z Diego Sanchezem nie zmieniła za wiele w jego życiu. Po zwycięstwie od razu znalazł się na sali aby robić to co robi cały rok czyli trenować.

– Zwycięstwo nad Diego to było wspaniałe uczucie. Mówi że pomszczenie porażki i udowodnienie przeciwnikowi że zrobiło się postępy to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy jakie go spotkały

– Nie wierzy w tłumaczenia że Diego podczas ich walki nie był w 100% formie z powodu poważnej infekcji skóry. Ostro jedzie po GSP za to że ten po przegranej z Mattem Serra wymyślał tysiące „upośledzonych usprawiedliwień”

– O walce swojego kolegi z AKA Johna Fitcha z Diego mówi „To będzie łatwe zwycięstwo dla Johna , Fitch to zwierzak , codziennie z nim trenuje i wiem jak dobry jest. John zniszczy Sancheza”

– Ma przygotowaną super strategie na GSP. Ponoć zobaczymy coś zupełnie wyjątkowego i takie tam przechwałki.

– Nie ma zamiaru brać GSP na lekko. Jest przygotowany aby walczyć z najlepszym GSP w historii.

– Uważa że jeśli GSP potrzebuje sportowego psychologa to oznacza że nie ma serca do walki i ma zamiar wykorzystać tą słabość. Lubi go ale to biznes i ma zamiar skopać mu dupsko.

– Zwycięstwo Matta Serry nad GSP pokazało na czym polega MMA. Goście na dalszych miejscach w rankingu są w stanie wygrać z czołowym zawodnikiem.

– Dowiedział się co Matt Hughes o nim napisał na swoim forum (sprawdź tutaj) i skomentował to tak :” Matt jest naćpany. Prawdopodobnie kopne go w kark za to.”

– Jego zadaniem jest wygrywać walki. Nie obchodzi go reakcja widowni ponieważ wie że cokolwiek zrobi i tak go wybucza. Uważa że fani w USA nie rozumieją aspektów gry w takim stopniu jak fani z Japonii. Jedyne czego chcą to stójka i KO ( a jak !!!)

– Fizycznie nie jest w stanie zejść kategorie wagową niżej więc nawet o tym nie myśli.

– Nie żałuje że zamiast jechać na Olimpiade wybrał walki w klatce. Mówi że głównie była to sprawa finansów. Wie że teraz stoi przed wielką szansą na duże pieniądze ponieważ jest to jego ostatnia walka w kontrakcie i jeśli ją wygra będzie w dobrej pozycji do negocjacji.

– Ma nadzieje że Terry Martin dokopie Chrisowi Lebenowi za wszystkie głupoty które ten gada. Uważa też że Leben popełnił błąd odmawiając walki z Swickowi  i biorąc zamiast tego walkę z Martinem. Uważa że dla Chrisa jest  to trudniejszy przeciwnik.

– Zapytany kogo by wybrał do walki gdyby to miała być jego ostatnia walka w karierze odpowiedział :”Chciałbym zamknąć gębę Mattowi Hughesowi”. Uważa że Matt nie jest w stanie obalić go na ziemie. Ogólnie lekceważy jego zdolności zapaśnicze mówiąc że jeśli chodzi o wrestling to ma nad nim sporą przewagę.

-Udział w The Ultimate Fighter pomógł mu zrozumieć na czym polega ta gra. Dzięki temu programowi chciał się uczyć by być bardziej wszechstronnym zawodnikiem.

Josh zagrał jeszcze w grę skojarzeń z ludkami z UFCMania. Oto co ma w głowie Pudel :

UFCmania: Diego Sanchez
Josh Koscheck: Śmieć

UFCmania: Lay n’ Pray
Josh Koscheck: Gej

UFCmania: Blondynka czy brunetka
Josh Koscheck: Brunetka … cholerne blondynki

UFCmania: Sterydy
Josh Koscheck: Nielegalne

UFCmania: Niejednogłośna decyzja
Josh Koscheck: Nie można tego wytłumaczyć

UFCmania: Dana White
Josh Koscheck: Spoko

UFCmania: Zwycięzcą Main Event UFC 74
Josh Koscheck: Randy Couture. Nie moge na niego nie stawiać po tym jak ostatnio go nie doceniłem.

Łążac po sieci przez przypadek znalazłem taką fotke Josha

Normalnie szoker. Ja cały czas myślałem że to bóg go pokarał tymi włosami Zeusa a wychodzi na to że on kiedyś wyglądał jak normalny człowiek. Miazga

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.