Josh Emmett oraz Brian Ortega już niedługo mogą zmierzyć się ze sobą w oktagonie UFC. Po wygranej z Lamasem reprezentant Team Alpha Male otrzymał ofertę na walkę z T-City, jednakże jak twierdzi Amerykanin, Ortega nie podpisał jeszcze kontraktu.

Ta walka ma sens! Właśnie to chcą oglądać fani. Tę walkę chce zestawić samo UFC. Brian, dlaczego odrzuciłeś ich ofertę? Podpisz kontrakt, dajmy fanom show, zobaczmy kto zasługuje na walkę o pas. Jest tylko jedna możliwość sprawdzenia kto jest najlepszy. Numer 3 vs. numer 4. Tylko to zestawienie ma sens!

Emmett (13-1 MMA) w ostatnim pojedynku zdobył największą wygraną w swojej karierze, kiedy to znokautował Ricardo Lamasa w pierwszej rundzie na UFC on FOX 26. Jego bilans w UFC wynosi 4-1.

Ortega (13-0, 1 NC MMA) w ostatniej walce pokonał weterana UFC, Cuba Swansona. Brian specjalizuje się w BJJ, z którego skutecznie korzysta w oktagonie. Niepokonany zawodnik mierzył się w swojej karierze m.in. z Clayem Guidą czy Diego Brandao.

11 KOMENTARZE

  1. Ortega nie chce walczyć z Emmetem, bo ten ma kwadratową klatę i niewygodnie będzie mu się siedzieć na jego plecach.

    I łysa bania będzie się ślizgać z gilotyny.

  2. Na gali w Gdansku sczailem sie ze ktos taki jak Emmet istnieje, dsjac dobra walke ale nie udalo mu sie skonczyc jej przed czasem. A tu gosc juz przybil gwozdzia Lamasowi, ma bic sie z Ortega i jest 4 w rankingu:benny:

  3. Akurat ta walka ma ogromny sens. Jeżeli Ortega odmówił to chujowo z jego strony, bo ona powinna wyłonić następnego pretendenta.

  4. Nie sądzę żeby Ortega odmówił tej walki, bo sam – zaraz po wygranej Emmetta – mówił w wywiadach, że chętnie zawalczyłby w takim zestawieniu, o #1 contendera, kiedy Max z Frankiem powalczą o Złoto.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.