Josh Barnett za pomocą Myspace wydał oficjalne oświadczenie dla fanów:

Wielu z was zastanawia się co się stało. Mogę powiedzieć że starałem się o moją licencję, CSAC poprosiło mnie o próbkę moczy do testów zanim przedłuża mi licencję tak jak to robią w każdym przypadku. To nie było losowe badanie. Nie miałem powodu myśleć że coś może być nie tak i po prostu poszedłem oddać mocz w najbliższym możliwym terminie czyli 25 czerwca. Ani razu nie przeszła mi przez głowę myśl że coś może być nie tak.

Moi przedstawicieli razem ze mną pracują nad tym aby zdobyć najwięcej informacji jak się da, tak żeby poradzić sobie z tą sytuacja w najlepszy możliwy sposób. Jestem zażenowany i chcę tylko wyjaśnić ten problem i dostać licencję od CSAC, tak jak to było w wielu innych stanach. Jestem bardzo wdzięczny rodzinie i fanów którzy cały czas mnie wspierają.

Tom Attencio podczas konferencji prasowej powiedział że jeśli druga próbka okaże się negatywna to jest jeszcze szansa na walkę Barnetta z Fedorem ale nie wiem czy w historii CSAC kiedykolwiek doszło do takiej sytuacji.

8 KOMENTARZE

 1. No i Dana zaszalał i wykręcił Affliction niezły wałek 😉 Słabo to wygląda niestety. Jak dla mnie to najlepszy przeciwnik dla Fedora jak na obecną chwilę. Może zdarzy się cud jaki. Oby.

 2. To wszystko dla mnie nie trzyma sie sensu. Josh twierdzi, iz : ” Nie miałem powodu myśleć że coś może być nie tak i po prostu poszedłem oddać mocz w najbliższym możliwym terminie czyli 25 czerwca. Ani razu nie przeszła mi przez głowę myśl że coś może być nie tak”. Niedozwolony srodek sam ot tak nie znalazl sie w organizmie Barnetta, a on sam twierdzi, iz ze spokojem szedl oddac mocz. Czyzby kolejny przyklad na znajdowanie sie niedozwolonej substancji ot np. w odzywkach ? Przypomina mi sie walka Pawla na gali Pride, oraz konsekwencje tuz po samej walce – bodajze chodzilo wowczas o nandrolon (??).

 3. Taki sam problem miał Nate Marquadt ale z tego co mówił Keith Keizer, to obowiązkiem zawodnika jest sprawdzić skład odżywek itd. Mówił że zawodnicy są lekkomyślni jeśli liczą że komisja im uwierzy w to że nie wiedzieli co jest w odżywkach, dodał że wystarczyło wrzucić w google nazwę tej odżywki (nie pamiętam jakiej) i w pierwszym linku były informacje o tym co zawiera ten produkt.

 4. tylko mi nie mowcie ze wierzycie w historire nastuli, ktory mowil ze suplementowal sie aminokwasami i bialkiem i w ktorejs z tych odzywek byl nandrolon.. heheheh, chyba ze znacie nazwe tej odzywki to poprosze

 5. Nie pamiętam nazwy ale taka była linia obrony Nate’a. Znalazłem coś takiego:

  „I never thought it’d be an issue,” said Marquardt, 28. „I’d been taking some over-the-counter supplements at a Max Muscle store. It was something like what Mark McGwire took, androstenedione. I never thought of that stuff being tested. It was a stupid mistake.”

  Androstenedione is an illegal steroid. The FDA banned its sale in 2004. So it wasn’t some case of eating tainted meat or a false positive. He actually took steroids unknowingly from an over the counter supplement. The test was successful.

 6. fajnie jakby sie udalo
  tam czasem tez syf maja, pamietam jak baroniemu zawieszenie na rok walneli
  dal do innego labolatiorium gdzie wyszedl czysty to mu skrocili do 6miesiecy
  wiec moze na testach pomylili sie.
  oby

 7. Ja obstawiam, że afliction chce mieć dobry main ivent na kolejną gale i to wszystko 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.