Zapytany przez jednego z fanów na Twitterze czy chciałby walczyć w UFC, odpowiada:

Dadzą dobrą ofertę, a ułożę w Oktagonie stos z czaszek.

Kolejne zagadnienie dotyczyło jego przeciwnika na gali DREAM 13:

Słyszałem że Neil Grove jest możliwy, oraz Seth Petruzelli też chciałby walczyć.

Następnie ktoś „upierdliwy” zadał szczere pytanie dotyczące tego, czemu jeden z czołowych ciężkich (?) ma zamiar stawać do walki z kimś kto nie jest nawet wśród 20 najlepszych zawodników wagi ciężkiej. Fan anabolików zripostował:

Czemu mam odmawiać ludziom, którzy nie są w top 10? Pieprzyć to, jestem tu po to by zabić wszystkich. Mam nie walczyć i nie zarabiać? Brzmi jak genialny plan. Powinieneś zostać moim menedżerem.

Przypomnijmy że Barnett ostatni raz walczył w MMA na drugiej gali Affliction, gdzie pokonał Gilberta Yvela. Później nie doszło do pojedynku z Fedorem Emelianenko, ponieważ u Josha wykryto niedozwolone substancje. Od tego czasu Barnett zajmował się występowaniem na galach wrestlingowej organizacji Inokiego, oraz zdobywaniem nagród na turniejach grapplingu.

41 KOMENTARZE

 1. Barnett jak zawsze ma dobre poczucie humoru, lubię gościa 🙂

 2. Nie lubie amerykańców którzy własnie w ten sposób pier…w ten sposób Pieprzyć to, jestem tu po to by zabić wszystkich.

 3. Jednego możemy być pewni. Przed Dream nie ma ryzyka oblania testu antydopingowego 😀

 4. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 5. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 6. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 7. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 8. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 9. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 10. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 11. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 12. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 13. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 14. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 15. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.