Josh Barnett w rozmowie w MMAWeekly powiedział, że na pewno nie zmierzy się z Fedorem Emelianenko na drugiej gali Affliction. Sprawa wygląda dość tajemniczo, Josh nie podaje dokładnie o co chodzi zasłaniając się stwierdzeniem, że chodzi o sprawy biznesowe i prywatne:

To by było logiczne dla fanów, ale fani nie rozumieją kontraktów albo jak te rzeczy działają z biznesowego punktu widzenia. Albo szczegółów między zawodnikami. To nie tak, że chcemy coś odebrać fanom, po prostu nie sądzę, żeby to było możliwe.

Są takie sytuacje, że lepiej trzymać buzię na kłódkę i po prostu mówić niedużo o tych rzeczach. Nie próbuje sprawić, żeby ktoś wyglądał źle i nie chcę mówić o szczegółach, po prostu nie dojdzie do tej walki w styczniu. Myślę, że obie strony to wiedzą.

Josh wypowiedział się też na temat pojedynku Nelsona z Arlovskim, ale znowu nie zdradził za dużo szczegółów dlaczego to nie on walczy w CBS:

Byłem zawiedziony, tak. To miała być moja walka. Rozmawialiśmy o tym w pewnym momencie przed moim wyjazdem do Japonii i potem dowiedziałem się, że nie dostane tej walki kiedy już byłem w Japonii. Pracowałem tam dalej nad swoimi sprawami, szczególnie jak dowiedziałem się, że nie dostanę tej walki.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.