Jose Aldo i Conor McGregor skrzyżują rękawice na gali UFC 189, która odbędzie się 11 lipca w Las Vegas. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski dywizji piórkowej. Poniżej oficjalna zapowiedź tego starcia:

https://www.youtube.com/watch?v=g4xewIFm8go

47 KOMENTARZE

 1. Cudeńko.

  Jezus Belfortowi nie pomógł, ale Conor nie potrzebuje siły wyższej do zwycięstwa, sam sobie weźmie:DD
  [​IMG]

 2. Jestem w szoku, ze Aldo ma az tylu kibicow na tej zapowiedzi ;). Przekozacki material juz nie mgoe sie doczekac lania jakie teczowy conor dostanie

 3. Grubas

  1 minuta lepsza niż cała seria No comments od KSW… Sorki musiałem! Miazga pęknie bańka PPV!

  porownujesz trailer z seria vblogow?

 4. Grubas

  mat01 to był żart a nie mogłem buźki zrobić… Nie spinaj się kolego…

  nie spinam sie, luzik

 5. Dana White: "It's the most expensive commercial we've ever shot. But without a doubt the most bad ass commercial We've ever done."

  (Najdroższy materiał, jaki kiedykolwiek nakręciliśmy. Bez wątpienia najbardziej zaje…sty.)

  Za trailer ten odpowiada Digital Domain, firma założona przez… Jamesa Camerona (jak zgaduję do potrzeb "Avatara"). Dana twierdzi, że na promocję gali UFC 189 idą tak straszne pieniądze, iż w razie, gdyby sprzedaż PPV przekroczyła milion pakietów, UFC wyjdzie na zero. White ma nadzieję popchnąć 1 200 000 PPV. Łysek zapowiada emisję trzydziestominutowego dokumentu pt. "Bad Blood. Aldo vs McGregor", dziesięciu odcinków "Embeded" i jeszcze jakieś niespodzianki.

  UFC 189 wg. Dany ma zapewnić "wszystko, czego gala Mayweather-Pacquiao nie dała fanom". Generalnie ton wypowiedzi Danuty jest taki: inwestujemy w przyszłość, nie tak, jak te cepy od boksu, co to doją fanów z kasy i dają nudne walki.

  ^^^Na podstawie wywiadu dla MMAFighting.

 6. koper

  Dana twierdzi, że na promocję gali UFC 189 idą tak straszne pieniądze, iż w razie, gdyby sprzedaż PPV przekroczyła milion pakietów, UFC wyjdzie na zero.

  Milion pęknie z palcem w dupe, ale i tak wow! 😮 o:

 7. Ja im życzę jakiegoś zajebistego rekordu PPV żeby chłopaki godnie zarobili… Za wczorajszą galę też należy im się jakaś mega sprzedaż mam nadzieje że lipy nie było z PPV.

 8. Ja im życzę jakiegoś zajebistego rekordu PPV żeby chłopaki godnie zarobili… Za wczorajszą galę też należy im się jakaś mega sprzedaż mam nadzieje że lipy nie było z PPV.

 9. nie ma co dodawać, świetne promo, wczoraj je sobie na okrągło puszczałem,
  jedyne co mnie martwi to to , czy Aldo zdąży kopniaka zablokować…

 10. nie ma co dodawać, świetne promo, wczoraj je sobie na okrągło puszczałem,
  jedyne co mnie martwi to to , czy Aldo zdąży kopniaka zablokować…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.