White

Wcześniej w tym tygodniu, prezydent UFC Dana White zdradził, że spodziewa się siedmiu milionów dolarów wpływów z bramki. Jak powiedział Radiu ESPN:

Jose Aldo wypada, sprzedaż biletów jest na poziomie 6.8 milionów. Chad Mendes wchodzi w zastępstwo, sprzedaż szczytuje jeszcze bardziej. 7.1 miliona, dodajemy trybuny do MGM. To największa bramka w Stanów Zjednoczonych i nie tylko (gala) nie straciła na zainteresowaniu, ale w pewnym sensie zyskała zainteresowanie, jakkolwiek to szalenie brzmi.

O ile jest to świetna wiadomość dla UFC, McGregora oraz Mendesa, tak nie jest ona za dobra dla Aldo, który nie będzie walczył w walce wieczoru. Dana White potwierdził, że widział wideo z treningu, podczas którego Jose doznał kontuzji żeber.

To szaleństwo, ponieważ w zasadzie to widziałem wideo. Został uderzony obrotowym kopnięciem, co samo w sobie jest szalone, że ktoś w ogóle inicjuje tego typu technikę w niego na dwa tygodnie przed walką. Stał w kolejce po ogromne pieniądze, ogromne pieniądze. Gdyby mógł walczyć, zawalczyłby.

A jak ogromne pieniądze to miały być? Rusillo z ESPN Radio twierdzi, że byłyby to cztery miliony dolarów, a White potwierdził.

Miliony dolarów. Prawdopodobnie mógłby zgarnąć blisko cztery miliony.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

26 KOMENTARZE

 1. Cloud

  White potwierdził, że widział wideo z treningu, podczas którego Jose doznał kontuzji żeber.

  A wcześniej co mówił? 😀 I gdzie jest ten baran, który powoływał się na "dana mówił"?

 2. Teraz to łatwo rzuca kwotami skoro mistrz, nie wystąpi. Chamskie zachowanie White, miał brać walke ze złamanym zebrem, to było fajne widowisko? Ku uciesze szefa, Fertitów i innych gawędzi
  Walka dotychczas była dla mnie obojętna, teraz licze na Mendesa, niech zrobi porządek z błazeństwem

 3. mat01

  A wcześniej co mówił? 😀 I gdzie jest ten baran, który powoływał się na "dana mówił"?

  Hę?

 4. Cloud

  Hę?

  W dyskusji o walce Aldo – Conor ktoś (nie pamiętam już kto) wyleciał z tekstem, że już do wielu walk ludzie z taką kontuzją wychodzili, dana to mówił.

  Miszon

  Chodzi zapewne o Baja ale nie jestem pewny…

  Nie

  Edit
  Mam, theMat, nie mogłem znaleźć, bo mam go w ignorach

 5. I dlatego szacun dla Aldo!!! Mógłby zabrać kasę ale wolał zachować się z klasą i jak mistrz więc nie zrobił tylko skoku po banknoty!

 6. 4 bańki, nieźle. .. choć I tak fani pewnego ktosia napiszą, ze się obsrał. Ktoś musi być naprawdę straszny. 🙂
  Szacun dla Aldo, że nie skusił się na kasę, bo pewnie wielu by na to poszło ( wuj z kontuzją gdy na stole lezy kasa życia, a nóż uda mi się go pokonać)

 7. Teraz to "dostałby 4 miliony", jak nie trzeba płacić.
  To tak jak właściciel Teamu proponuje milion dolarów Contadorowi za występ w jeszcze jednym wyścigu bo wie, że i tak nie może wystąpić.

  Albo na jakimś mitingu lekoatletycznym kiedyś jakiś biznesmen z Pcimia proponował po milionie dla każego zawodnika który pobije rekord świata. A występowali tam zawodnicy z 3 dziesiątki świata.

  To i Dana daje 4 miliony Aldo, jak nie musi dawać.

 8. Gaara

  Jeszcze czekam i tak na inne teorie, bo ta o zle wyliczonym cyklu została juz obalona.

  Nie martw się, pewnie zaraz znajdzie się kilka asów z jakimiś teoriami nowymi.

 9. Obracają kota ogonem żeby wyczyścić tą chorą sytuację, tyle. Każdy ma swój rozum i potrafi wyciągnąć wnioski.

 10. No ale nie będzie już walki z Conorem. Następna walka to Mendes Aldo o unifikację pasa z pasem zabawką. Potem Connor przegra jeszcze z Frankim i po japkach

 11. skunx

  No ale nie będzie już walki z Conorem. Następna walka to Mendes Aldo o unifikację pasa z pasem zabawką. Potem Connor przegra jeszcze z Frankim i po japkach

  spokojna rozczochrana, conor jak przegra to sie okaze, ze chad byl na koksie i irol bedzie i tak walczyl o pas, dopchaja go do walki z josem chocby nie wiem co

 12. Cloud

  To szaleństwo, ponieważ w zasadzie to widziałem wideo. Został uderzony obrotowym kopnięciem, co samo w sobie jest szalone,

  Ale ten Łysy jest szalony:D

 13. Tak tak tyle by zgarnął gdyby zgodził się przegrać z irlandzkim produktem marketingowym UFC- Conorkiem.

 14. EXSite

  Teraz to łatwo rzuca kwotami skoro mistrz, nie wystąpi. Chamskie zachowanie White, miał brać walke ze złamanym zebrem, to było fajne widowisko? Ku uciesze szefa, Fertitów i innych gawędzi
  Walka dotychczas była dla mnie obojętna, teraz licze na Mendesa, niech zrobi porządek z błazeństwem

  Moim zdaniem chamskie było odraczanie oddania próbki o 72h i przesłanie zdjęcia za starą kontuzją żebra mistrza. Na sherdogu masz wątek aldogate, w którym szczegółowo rozpisano jak Aldo leciał w trąbę z oddaniem próbki. Dziś na UFC Fan Expo Dana powiedział a propos zdjęcia, że to stare złamanie i teraz Aldo nie ma złamanego żebra i że oceniało to 3 niezależnych sędziów. Owy mistrz albo spękał, albo świeci jak reaktor w Czarnobylu.

 15. Grubas

  @jp78 widzisz a jak powtarzamy od 2 tygodni że Aldo się obsrał to wszyscy psychofani Aldo oburzeni:tease:

  To dobrze, że rzadko bywałem przez ostanie tygodnie. Choć już jakiś Aldolover chciał mnie naparzać w szczepionkę.

 16. Ten pan to jest wysoko w rankingu najczęściej kontuzjowanych (czytaj. nie umie odpowiednio schodzić ze sterydów bydlak)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.