Nie boks, nie emerytura, a nowy kontrakt z największą organizacją MMA na świecie. Były dominator kategorii piórkowej oraz były mistrz tej dywizji, Jose Aldo, nie zamierza odchodzić z UFC. Co ważne dla fanów Brazylijczyka – jak informuje MMAFighting.com, podpisal on nowy kontrakt z organizacją na 8 walk.

Walka z Alexandrem Volkanovskim, którą Jose przegrał na UFC 237 w Rio de Janeiro była pierwszą z nowego kontraktu Brazylijczyka z organizacją. Nie wiadomo kiedy ponownie zobaczymy Aldo w oktagonie. We wrześniu zawodnik skończy 33 lata. W swojej karierze wygrywał on z m.in. Urijah Faberem, Chadem Mendesem, Frankiem Edgarem czy The Korean Zombie. Może to właśnie rewanż z tym ostatnim może być kolejną walką dla Aldo.

11 KOMENTARZE

 1. To teraz pytanie jak podejdzie do niego UFC, czy zrobią mu ścieżkę zdrowia jak Pająkowi i wypromują na nim dzików. Czy też będą robili głośne walki? I kurcze mógłby przejść do lekkiej, dużo ciekawych zestawień by się urodziło.

 2. To teraz pytanie jak podejdzie do niego UFC, czy zrobią mu ścieżkę zdrowia jak Pająkowi i wypromują na nim dzików. Czy też będą robili głośne walki? I kurcze mógłby przejść do lekkiej, dużo ciekawych zestawień by się urodziło.

  Zabiją go tam, teraz w tym momencie to top 10 poza zasięgiem, no chyba że robimy fajne zestawinia, a Scarface'a po prostu dla uciechy bedziemy mordować ma wizji.

 3. Typ od dwóch lat nawija na zmianę o kończeniu kariery i sprzedawaniu burgerów, o przejściu do boksu, o odejściu z UFC na rzecz innej organizacji. I na koniec podpisuje nowy kontrakt na 8 walk. Favela logic.

 4. Typ od dwóch lat nawija na zmianę o kończeniu kariery i sprzedawaniu burgerów, o przejściu do boksu, o odejściu z UFC na rzecz innej organizacji. I na koniec podpisuje nowy kontrakt na 8 walk. Favela logic.

  :Duke3d::Duke3d::Duke3d::Duke3d::Duke3d:

 5. Typ od dwóch lat nawija na zmianę o kończeniu kariery i sprzedawaniu burgerów, o przejściu do boksu, o odejściu z UFC na rzecz innej organizacji. I na koniec podpisuje nowy kontrakt na 8 walk. Favela logic.

  Taktyka negocjacyjna.

 6. No ciekawe jak będzie wyglądać jego dalsza kariera. Po ciężkim okresie i stracie tytułu dał 2 ładne walki ze Stephensem i Moicano, po czym dał najgorszą walkę w swojej karierze, co nie wróży dobrze.

 7. Taktyka negocjacyjna.

  Chyba on sam tylko myślał, ze ktoś mu wierzy ze odejdzie, niezbyt mu to wychodziło. Mogę się założyć, że to i tak nic nie dało w negocjacjach.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.