Kontuzja Frankie Edgara, która spowodowała anulowanie jego występu na UFC 218 może okazać się błogosławieństwem dla jednego z dwóch byłych rywali Maxa Hollowaya. Cub Swanson oraz Jose Aldo zgłosili swoją gotowość do zastąpienia Amerykanina na gali w Detroit. Przypomnijmy, że Hawajczyk mierzył się w przeszłości z tymi zawodnikami, pokonując zarówno Swansona jak i Aldo przed czasem.

Swanson aktualnie szykuje się na walkę z Brianem Ortegą na UFC Fight Night 123, która odbędzie się 9 grudnia. Aldo 16 grudnia ma zmierzyć się  z Ricardo Lamasem na UFC on FOX 26. UFC 218, na którym wystąpi Max Holloway, zaplanowane jest na 2 grudnia więc jak widać daty wszystkich pojedynków są bardzo zbliżone.

32 KOMENTARZE

 1. Świetna grafika Bartek. Dzięki.

  Żadna walka mnie szczerze nie interesuję. 🙂 Wolałbym Ortega vs. Holloway, lol.

 2. Obaj mają już walki i to w podobnym czasie, więc nie wiem jak chcą to zrobić. Jose może obecnie zapomnieć o rewanżu. Swanson IMO easy win dla Maxia. Nie zdziwię się jak odwołają tą walkę.

 3. Wszystkim Kurwiom co tak cisną Aldo, pragnę tylko uprzejmie przypomnieć ze wasi aktualni idole tudzież huj wi kim oni dla was som:boss:  tez kiedyś przejebią nie będą nie zwyciężenia i tez ich ktoś pociśnie wtedy:crazy:

 4. Niech walczy Aldo jedną rundę a Swanson drugą i tak na zmianę, tak nikogo się nie pominie.

  No i będą dwa nokauty, a nie jeden.

 5. Ale nie są z faweli a ich iloraz inteligencji jest większy niż numer buta.

  Wszystkim Kurwiom co tak cisną Aldo, pragnę tylko uprzejmie przypomnieć ze wasi aktualni idole tudzież huj wi kim oni dla was som:boss:  tez kiedyś przejebią nie będą nie zwyciężenia i tez ich ktoś pociśnie wtedy:crazy:

 6. Naturalnie Conor byłby idealny, ale ma milion możliwości, więc szansa że wybrałby tę raczej mała.

  Wobec powyższego #teamLobov – należy się jak psu buda. 😎

 7. Ale nie są z faweli a ich iloraz inteligencji jest większy niż numer buta.

  Acha czyli samo to ze Aldo jest z Brazyli jest beee:beczka:

 8. Z tych dwóch oczywiście Swanson dałby efektowną walkę w której skończyłby ze spaghetti na twarzy.

  Aldo niech wróci do szeregu jak na razie.

 9. kurwa Aldo wypadnie lub powie, ze moze walczyc za dwa miesiace

  szczerze to juz wolalbym jakiegos innego zawodnika, nie wiem Stephens lub Ortega, bo nie pamietam kto tam jeszcze jest w tej dywizji

 10. ważę 84 ale mogę zebrać wpierdol od Maxa

  ps rudy by się obsrał bo wie, że w obecnej formie Max go zjada i wysrywa

 11. Az by sie prosilo o rewanz z Conorem. Sportowo oczywiscie.

  Właśnie, jak Conora w 66 nie ma, to tylko Edgar jest jakimś wyzwaniem.

 12. Swanson miałby dostać walkę po pokonaniu Lobova :no no: Rewanż z Aldo wyglądał by tak samo. Już chyba wolałbym aby zlał tego Ortege.

 13. Jak sobie przypomnę jak ostatnio Swanson męczył się z Lobovem to mi się odechciewa oglądać jego starcia z Maxem. Już lepiej z Aldo powtórka jak nic innego się nie da zestawić.

 14. Jak sobie przypomnę jak ostatnio Swanson męczył się z Lobovem to mi się odechciewa oglądać jego starcia z Maxem. Już lepiej z Aldo powtórka jak nic innego się nie da zestawić.

  Nie ma pewnej "rudej parówy" i nuda w dywizji. LOL. Tak to się będzie kręcić Max-Aldo-Edgar, aż w końcu #nikogo. Pondro. Only true sport!

 15. Nie ma pewnej "rudej parówy" i nuda w dywizji. LOL. Tak to się będzie kręcić Max-Aldo-Edgar, aż w końcu #nikogo. Pondro. Only true sport!

  A tak to by sie krecilo Max-Aldo-Conor az nuda i nikogo

 16. A tak to by sie krecilo Max-Aldo-Conor az nuda i nikogo

  Nie wiem, możliwe. Wcześniej się kręciło Aldo-Edgar-Mendes i przypomniały mi się smutne czasy tej dywizji sprzed Irola.

 17. Nie wiem, możliwe. Wcześniej się kręciło Aldo-Edgar-Mendes i przypomniały mi się smutne czasy tej dywizji sprzed Irola.

  Smutne czasy to przed Maxem 😛

 18. Smutne czasy to przed Maxem 😛

  Jest w nim potencjał sportowy, ale umówmy się, że nie pociągnie za sobą nowych fanów. Ci którzy są i oglądają, docenią. Imo Edgara by porobił i to lekko.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.