Jorge Masvidal po wczorajszej wygranej z Darrenem Tillem od razu wdał się w konflikt z Leonem Edwardsem. Anglik przerywał wywiad z dziennikarką ESPN Masvidalowi, który nie zamierzał znosić krzyków Edwardsa. Jorge podszedł do zawodnika i uderzył go w twarz, rozcinając mu twarz. Gambred wypowiedział się o szczegółach całego zajścia w wywiadzie z Brettem Okamoto.

To jeden z tych chuliganów. Gada pierdoły w mediach społecznościowych. Widziałem go kilka razy przy okazji tej gali, nie jest dla mnie mężczyzną. Chciałem z nim pogadać, a ten mnie unika. Mogliśmy zająć się tym po walce. Udzielam więc wywiadów i ten chuligan wykrzykuje, że pokona mnie w lipcu. Ja odpowiedziałem mu jedynie: może. Zbytnio mnie jednak nie obchodził Może zawalczymy w kwietniu, po co mam czekać na lipiec. Może nie chcę walczyć z nim w oktagonie, bo nie jest nawet warty mojego obozu przygotowawczego więc możemy zmierzyć się tu i teraz, bo jesteś pionkiem.

Wspomniałem mu, że może powiedzieć mi to wszystko w twarz, jak mężczyzna. Gadał i się cofał. Jesteśmy przecież obaj mężczyznami. Jak do niego szedłem to ręce miałem za plecami więc nie szedłem tam po problemy. On jednak podniósł gardę i szedł w moją stronę – widać to na wideo. Pochodzę z takiego miejsca, w którym jeśli tak zrobisz to prawdopodobnie chcesz mnie uderzyć, a to się nie stanie. Jesteś je*anym palantem, jesteś beta. Po prostu jesteś totalnym przegrańcem. Nie dam Ci się uderzyć. Trafiłem go więc kombinacją i od razu się stamtąd wyniosłem.

Byłem przerażony! Może tak to nie wyglądało, bo jestem dość luźny, ale bałem się o swoje życie. Powiedziałem, że ten chuligan przyszedł tutaj mnie napaść. Nie powinien iść w moją stronę z podniesioną gardą jakby miał mnie uderzyć. Ja trafiłem go pierwszy. Miałbym teraz mieć przez to problemy?

Całe wideo z tego zajścia możecie zobaczyć i ocenić poniżej:

1 KOMENTARZ

  1. Kurwa powinno coś zrobić z tymi napinaczami. Rudy odwalał swój szajs pod publiczkę i niektórym bije to na mózg. Masvidal dobrze go wyjaśnił. Po walce, podczas wywiadów i w drodze do szatni, zawodnik powinien być nietykalny, żadna łajza nie powinna mu wchodzić w drogę, prowokować, krzyczeć etc.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.