zawada

Już 28 marca,  w Sofii, w Bułgarii odbędzie się kolejna gala M-1 – Challenge, gdzie zadebiutują dwie nowe reprezentacje – Niemiec i Turcji. W drużynie niemieckiej wystąpi dobrze znany Polakom Martin „King Kong” Zawada (19-8-0), któremu ostatnio nie wiedzie się najlepiej (przegrał 7 z ostatnich 10 walk).

Kolejnym, znanym Polskim fanom MMA zawodnikiem, który zawalczy na gali, jest Jordan Radev (17-3-0). Bułgar od czasu „wylotu” z UFC zanotował 6 wygranych (min. nad Grzegorzem Jakubowskim). Były członek Bułgarskiej kadry olimpijskiej w zapasach zmierzy się z byłym futbolistą NFL, Herbertem Goodmanem (8-6-0).  Będzie to główna walka wieczoru.

Na gali wystąpi Blagoi Ivanov, który wsławił się pokonaniem numeru 1 w wadze ciężkiej MMA Fedora Emelianenko na mistrzostwach świata w Sambo. Przeciwnik Ivanova nie jest jeszcze ogłoszony, ale chodzą plotki że może to być George Bush (5-1-0), którego niektórzy mogą pamiętać z występu na Yamma Pit Fighting.

Rozpiska:

Turkey vs. Germany

Akin vs. Franco de Leonardis

Fatih Dogan vs. Nordin Asrih

Kamil Uygun vs. Gregor Herb

Sammy Turky vs. Martin Zawada

Tugrul Okay vs. TBA

Russian Legion vs. The World

Yuri Ivles vs. Romano de los Reyes

Magomed Shihshabekov vs. Jason Ponet

Sergey Kornev vs. Nathan Schouten

Gadzimyrat Omarov vs. J0aquim Mamute

Akhmed Sultanov vs. Michael Kitta

Bulgaria vs. USA

Yanko Yanev vs. Renato Migliaccio

Ivan Ivanov vs. Steve Carl

Jordan Radev vs. Herbert Goodman

Atanas Dzhambazov vs. Charles Grigsby

Blagoi Ivanov vs. TBA (George Bush?)

10 KOMENTARZE

  1. dziwne, Daniel Weichel odmówił walki na 10th legion chapionschip fighting w UK w Hull właśnie ze względu na M-1 a na rozpisce go nie widzę (reprezentacja Niemiec)

  2. Nie wiem w jakiej wadze walczy Tugrul Okay (to chyba debiutant) więc bardzo możliwe że to z nim zmierzy się Weichel.

  3. George Bush po zakończeniu kadencji prezydenckiej wystąpi na gali M-1 Challenge 😀

  4. Trzymam kciuki za Michała(wg.rozpiski Michael Kitta)jest to Polak do niedawna trenujący w klubie Kodokan Gliwice walczący już wcześniej m.in.Gilbertem Yvelem ,nie wiem skąd tak dziwnie brzmiące imię mu nadali na ta gale:D

  5. Mam pytanie. Orientuje sie ktos jak to jest z ta organizacja m-1 global.Wiem ze gale m-1 challenge sa organizowane przez nich ale jak to sie ma do starego m-1 mix-fight championship?czy m-1 global to jest calkiem nowy twor niezalezny od gal m-1 mfc czy tez sa kontunuatorem tego.Bo przykladowo na sherdogu gale m-1 challenge i m-1 mfc sa wrzucone do jednej grupy. Orientuje sie ktos jak to z tym jest?

  6. Głowy nie dam, ale to chyba cały czas to samo, bo we wszystko był zaangażowany Vadim Finkelstein.

  7. w sumie tez tak przypuszczalem ale mimo wszystko byla zmiana wlascicieli,ale finkelstein i tak ma bardzo duzo do powiedzenia.nawet swoja strone polaczyli z m1-global.com.mimo wszystko dzieki za odpowiedz.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.