Gwiazda Jackass, Steve-O, została odpowiednio przywitana w stanie Nowy Meksyk w USA. Po przyjeździe do Albuquerque udał się on do JacksonWink MMA, gdzie trenują m.in. Holly Holm czy Jon Jones. Była posiadaczka tytułu w kategorii koguciej UFC oraz aktualny mistrz dywizji półciężkiej dali krótką lekcję MMA gwiazdorowi, którą możecie zobaczyć w ich mediach społecznościowych.

Holm w kolejnej walce zmierzy się w walce wieczoru sierpniowej gali UFC z Irene Aldaną. Będzie to dla niej powrót do oktagonu po wygranej z Raquel Pennington. Była mistrzyni mierzyła się w przeszłości z m.in. Amandą Nunes, Rondą Rousey czy Mieshą Tate.

Jeśli chodzi o Jonesa, jego sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana. Zawodnik po wygranej przez decyzję sędziowską z Dominickiem Reyesem miał wrócić do oktagonu na pojedynek z kolejnym pretendentem, którym prawdopodobnie byłby Jan Błachowicz. Teraz jednak relacje „Bonesa” z UFC nie są najlepsze – zawodnik otwarcie krytykował organizację w mediach społecznościowych i przestrzegał młodszych przed współpracą z „Ultimate Fighting Championship”. Nie wiadomo kiedy zawodnik wróci do oktagonu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.