W ten weekend Jon Jones zmierzy się z Dominickiem Reyesem w kolejnej obronie tytułu mistrzowskiego kategorii półciężkiej na UFC 247 w Houston w Texasie. Dla Reyesa będzie to pierwsza szansa do zdobycia pasa mistrzowskiego największej organizacji MMA na świecie. W wywiadach przed walką pretendent wypowiedział się na temat poprzednich rywali Jonesa. Stwierdził, że ten nie walczył jeszcze z takim sportowcem jak on. Jon wyśmiał słowa rywala na swoim profilu na Twitterze.

„Walczył z zapaśnikami, ze stójkowiczami, ale nigdy ze sportowcem” – Dominick Reyes.

Prawdopodobnie to najgłupsza rzecz jaką słyszałem od jakiegoś czasu.

DC występował w finałach NCAA i na Olimpiadzie, OSP grał w pierwszej dywizji w football, Bader to aktualny, podwójny mistrz Bellator MMA, Vitor był niezwykle szybki i eksplozywny, Lyoto trenuje stójkę od 5 roku życia, Glover miał serię 20 zwycięstw przed walką ze mną, ale to fakt – nigdy nie walczyłem ze sportowcem.

Przez obijanie słabszych zawodników sam siebie przekonał, że jest lepszym sportowcem, niż reszta świata. Jeśli byłby tak dobry to wygrałby zawody w zapasach w Kalifornii, przeszedłby do lepszych dywizji, wystąpiłby przynajmniej w składzie treningowym w NFL. Ten gość ma urojenia.

Na UFC 247 wystąpią także m.in. Valentina Shevchenko, Derrick Lewis czy Mirsad Bektić. Pełna rozpiska gali dostępna jest TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE: JONES WIERZY, ŻE BĘDZIE NA SZCZYCIE PRZEZ WIELE LAT

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.