W ten weekend Jon Jones zmierzy się z Dominickiem Reyesem w kolejnej obronie tytułu mistrzowskiego kategorii półciężkiej na UFC 247 w Houston w Texasie. Dla Reyesa będzie to pierwsza szansa do zdobycia pasa mistrzowskiego największej organizacji MMA na świecie. W wywiadach przed walką pretendent wypowiedział się na temat poprzednich rywali Jonesa. Stwierdził, że ten nie walczył jeszcze z takim sportowcem jak on. Jon wyśmiał słowa rywala na swoim profilu na Twitterze.

„Walczył z zapaśnikami, ze stójkowiczami, ale nigdy ze sportowcem” – Dominick Reyes.

Prawdopodobnie to najgłupsza rzecz jaką słyszałem od jakiegoś czasu.

DC występował w finałach NCAA i na Olimpiadzie, OSP grał w pierwszej dywizji w football, Bader to aktualny, podwójny mistrz Bellator MMA, Vitor był niezwykle szybki i eksplozywny, Lyoto trenuje stójkę od 5 roku życia, Glover miał serię 20 zwycięstw przed walką ze mną, ale to fakt – nigdy nie walczyłem ze sportowcem.

Przez obijanie słabszych zawodników sam siebie przekonał, że jest lepszym sportowcem, niż reszta świata. Jeśli byłby tak dobry to wygrałby zawody w zapasach w Kalifornii, przeszedłby do lepszych dywizji, wystąpiłby przynajmniej w składzie treningowym w NFL. Ten gość ma urojenia.

Na UFC 247 wystąpią także m.in. Valentina Shevchenko, Derrick Lewis czy Mirsad Bektić. Pełna rozpiska gali dostępna jest TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE: JONES WIERZY, ŻE BĘDZIE NA SZCZYCIE PRZEZ WIELE LAT

19 KOMENTARZE

  1. Słabe to. Już to czuję w kościach, że Reyes wyjdzie tak samo zesrany jak Smith, zamknie się w pierwszej rudzie i będzie robił za worek treningowy. Po walce powie, że to nie był jego dzień i był kontuzjowany. Zakończy standardowym: "Na następnych zawodach cię pokonam, Dżons".

  2. Kurwa widzę mamy tutaj Smitha v2. Dramat jak ego tak przeciętnych zawodników idzie w górę po kilu wygranych i dostaniu TS'a

  3. Jezu jaki ten Reyes jest niedorobiony. To nic fajnego ale w liceum to chyba rówieśnicy z niego beke mieli.

    w liceum rówieśnicy regularnie zabierali mu kanapki

  4. Ehh Reyes mam nadzieję że wymyśliłeś to i napisałeś w 5 sekund , jeśli nie to kiepsko , bardzo kiepsko :einsteinsmoke:

  5. ciekawe ile nad tym myślał?

    Pewnie długo, ale mówi mądrze i rzeczowo. A Reyes mówi o jakieś nowej generacji to jest kolejny typ do zniszczenia nic Wiecej, łatwa walka

  6. Ja pierdole co za debil z tego Reyesa. Nie dosc ze gosc nie ma zadnych argumentow to jeszcze Bonsik go zaoral jak mlodego… Licze ze bedzie jego workiem do obijania przez 5 rund.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.