Mimo sportowej emerytury Daniela Cormiera, jego były rywal Jon Jones nadal nie przestaje zaczepiać go w mediach społecznościowych. Dzisiaj mija dokładnie 6 lat od czasu pierwszego spotkania w oktagonie obu panów. Na UFC 182 „Bones” pokonał „DC” przez jednogłośną decyzję sędziowską broniąc swojego tytułu mistrzowskiego kategorii półciężkiej. Z tej okazji ESPN postanowiło przypomnieć fanom otoczkę tej walki.  Jon w swoim stylu skomentował wspomnienie na swoim profilu na Twitterze i Instagramie.

W ten dzień w historii stworzyłem sobie hejtera na zawsze.

Stipe jest twoim rywalem, ja jestem ponad tobą.

Cormier wielokrotnie w przeszłości po dwóch walkach z Jonesem wypowiadał się na temat byłego rywala. Ostatnio w przypadku rozmowy na temat najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe, „DC” dał jasno znać, że według niego wpadki dopingowe eliminują „Bonesa” z dyskusji.

Poza walką na UFC 182, Jones z Cormierem walczyli również na UFC 214. Wtedy to Jon znokautował rywala, lecz znów nie obyło się bez kontrowersji. Po gali w jego organizmie znaleziono zakazaną substancję (turinabol) i przez to wynik pojedynku został zmieniony na „no-contest”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.