Jon Jones wspiera decyzję Israela Adesanyi, który niedawno ogłosił, że chce zrobić sobie przerwę od startów w oktagonie UFC. Bones wyznał, że jego decyzja o 3-letniej przerwie od startów była jedną z najlepszych jaką podjął w swoim życiu.

Israel Adesanya to jeden z najbardziej aktywnych zawodników w największej organizacji MMA na świecie, który w ostatnich miesiącach wielokrotnie występował w oktagonie UFC. The Last Stylebender przegrał w ostatnim pojedynku w zaskakującym stylu z Seanem Stricklandem na UFC 293 we wrześniu tego roku w Australii. Kilka tygodni po walce, Adesanya ogłosił, że zrobi sobie przerwę od startów w oktagonie, a wsparcie dla byłego mistrza kategorii średniej UFC na swoim profilu na X wyraził Jon Jones.

Hej Stylebender, chcę ci tylko dać znać, że wspieram twoją decyzję, żeby zrobić sobie przerwę od startów w oktagonie. Moja 3-letnia przerwa była jedną z najlepszych decyzji jaką podjąłem w swoim życiu. Zawsze stawiaj siebie na pierwszym miejscu. Chroń swoje serce, umysł i duszę. Jestem z ciebie dumny, mistrzu.

Warto wspomnieć, że w przeszłości obaj panowie nie mieli najlepszych relacji i sporo mówiło się o ich walce w oktagonie. Później jednak Jones przeszedł do kategorii ciężkiej, a po spotkaniu, zawodnicy pogodzili się i ich relacja uległa ogromnej zmianie. Jak widać, teraz wzajemnie się wspierają i pozytywnie wypowiadają się na swój temat.

34-letni Adesanya (24-3 MMA) od lutego 2022 roku walczył aż 5 razy w oktagonie UFC. W tym czasie mierzył się z m.in. Robertem Whittakerem, dwukrotnie z Alexem Pereirą czy Jaredem Cannonierem. Na swoim koncie ma 5 obron pasa mistrzowskiego kategorii średniej UFC, który stracił w walce ze Stricklandem. 16 z 24 wygranych w karierze zdobywał przez KO/TKO. The Last Stylebender nie wyznał ile potrwa jego przerwa od startów i jak widać sam zdecyduje kiedy znowu zobaczymy go w oktagonie UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

K
Kredens

Oplot Challenge
Heavyweight

174 komentarzy 446 polubień

No jak widać można utrzymać formę podczas 3 letniej przerwy tylko trzeba robić sparingi z żoną:)

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of Lorenzo Lamas
Lorenzo Lamas

Maximum FC
Bantamweight

1,418 komentarzy 2,721 polubień

O w kurwe... Są tacy czarni, że nawet nie widać który jest który :wow:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Houk
Houk

Shark Fights
Welterweight

1,204 komentarzy 3,433 polubień

Ja też się wyzywałem i biłem z siostrą jak byliśmy małolatami, teraz równie zgodni. Lofcie

Odpowiedz polub

Avatar of Michael Angelo
Michael Angelo

Brutaal
Middleweight

564 komentarzy 3,137 polubień

Cycu kiedyś gadał, że che iść kategorie wyżej. O ile Janek mu z głowy tego nie wybił to fajnie by było zobaczyć coś świeżego u niego. Ewentualnie walka z naszym rodakiem.

Odpowiedz polub

Avatar of JigoroKano
JigoroKano

Bellator
Bantamweight

3,921 komentarzy 8,492 polubień

Jon Jones wspiera decyzję Israela Adesanyi, który niedawno ogłosił, że chce zrobić sobie przerwę od startów w oktagonie UFC. Bones wyznał, że jego decyzja o 3-letniej przerwie od startów była jedną z najlepszych jaką podjął w swoim życiu.

Israel Adesanya to jeden z najbardziej aktywnych zawodników w największej organizacji MMA na świecie, który w ostatnich miesiącach wielokrotnie występował w oktagonie UFC. The Last Stylebender przegrał w ostatnim pojedynku w zaskakującym stylu z Seanem Stricklandem na UFC 293 we wrześniu tego roku w Australii. Kilka tygodni po walce, Adesanya ogłosił, że zrobi sobie przerwę od startów w oktagonie, a wsparcie dla byłego mistrza kategorii średniej UFC na swoim profilu na X wyraził Jon Jones.

Warto wspomnieć, że w przeszłości obaj panowie nie mieli najlepszych relacji i sporo mówiło się o ich walce w oktagonie. Później jednak Jones przeszedł do kategorii ciężkiej, a po spotkaniu, zawodnicy pogodzili się i ich relacja uległa ogromnej zmianie. Jak widać, teraz wzajemnie się wspierają i pozytywnie wypowiadają się na swój temat.

34-letni Adesanya (24-3 MMA) od lutego 2022 roku walczył aż 5 razy w oktagonie UFC. W tym czasie mierzył się z m.in. Robertem Whittakerem, dwukrotnie z Alexem Pereirą czy Jaredem Cannonierem. Na swoim koncie ma 5 obron pasa mistrzowskiego kategorii średniej UFC, który stracił w walce ze Stricklandem. 16 z 24 wygranych w karierze zdobywał przez KO/TKO. The Last Stylebender nie wyznał ile potrwa jego przerwa od startów i jak widać sam zdecyduje kiedy znowu zobaczymy go w oktagonie UFC.

Dlaczsego mi sie wydaje że Bones sobie z niego ciśnie... Może nie ale jakos mi takie posty wsparcia mentalnegi itd. nie pasuja do Bonessa.... Moooże kobita go zmieniła i trochę przegoniła tego psychopatę z jego mózgu - ktow wie :PPPP :beczka:

Odpowiedz 3 polubień

click to expand...
Avatar of Arczi1990
Arczi1990

EFC Africa
Featherweight

2,776 komentarzy 5,554 polubień

Jon to jest jednak spoko gość. Dobrym słowem wspomoże :lol:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of blazini
blazini

UFC
Bantamweight

8,225 komentarzy 28,734 polubień
R
Ronoaro

Jungle Fight
Bantamweight

207 komentarzy 446 polubień

Izraelicie walki w UFC kolidowały z planem wykarmienia całej murzyńskiej wioski ze swojego cyca. Stąd decyzja o przerwie.

Odpowiedz polub

Avatar of Dijaz
Dijaz

Bellator
Bantamweight

3,968 komentarzy 8,404 polubień

:Tęcza::Tęcza::Tęcza:

Odpowiedz polub

Avatar of GSPG
GSPG

BAMMA
Light Heavyweight

985 komentarzy 2,483 polubień

Adesanya podpisał kontrakt z ZARĄ, jest teraz modelem, takie są fakty :Duke3d:

6318480922_2_1_1.jpg

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of HeyPussyRUstillThere
HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight

12,610 komentarzy 24,516 polubień