Jon Jones (MMA 21-1) po raz kolejny chwali się aktualną formą w mediach społecznościowych. Tym razem jednak poza porównaniem obecnej formy do tej z poza sezonu 2013, były mistrz wagi półciężkiej UFC, zasugerował że kolejną walkę stoczy 23 kwietnia 2016 roku.

Nic nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale to ta sama data na którą organizacja UFC planuje pierwszą galę w Nowym Jorku. Oczywiście wszystko zależy od tego czy Nowy Jork zniesie do tego czasu zakaz organizowania walk MMA. Gdyby tak się stało Jon Jones zawalczyłby na gali UFC 198 w Madison Square Garden.

21 KOMENTARZE

 1. Tak patrząc na zdjęcie Bonesa przypomniały mi się słowa Wojka i Piotrka albo Żmijki z ostatniej Szczeny że nie każdy dobrze wyglądający zawodnik musi być na koksie. Ciekawe co by powiedzieli na to zdjęcie:lol: spokojnie do walki wszystko zjedzie i będzie wyglądał "normalnie":confused:

 2. halibut

  UFC czeka teraz rok szokujących wydarzeń.
  Najpierw przegrana Rony, w kwietniu przegrana JBJ.

  To drugie się nie stanie, nie ma takiej możliwości 😡

 3. Akurat taka forma do zrobienia bez koksu jak się odtłuścił i wybrał najlepsze zdjęcie. Ale i tak pewnie jest na soku bo jak wszyscy to wszyscy.
  Sylwetka nie walczy i w ogóle z czym do ludzi:
  [​IMG]

 4. Ciekawe czy przy takiej masie nie bedzie mial problemow z zrzuceniem wagi do 93, ciekaw jestem jego powrotu

 5. Jasmin-78

  A skąd wiadomo że będzie walczył jeszcze w półciężkiej?

  Rewanż z Cormierem dobrze się sprzeda.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.