Jones

Firma Reebok poinformowała o podpisaniu osobnych kontraktów z dwoma największymi gwiazdami UFC. Przypomnijmy, że dwa tygodnie temu zapowiadana od dłuższego czasu unifikacja strojów zawodników UFC stała się faktem. Szefowie organizacji poinformowali, iż od lipca przyszłego roku firma odzieżowa Reebok będzie producentem oficjalnej odzieży dla ich zawodników. Nie znamy zbyt wielu szczegółów odnośnie tego jak rozdysponowane zostaną pieniądze wśród zawodników. UFC zdradziło jednak, że najwięcej pieniędzy dostaną oczywiście mistrzowie:

Zgodnie z umową najszczodrzej opłacani będą mistrzowie, a wysokość wynagrodzeń reszty będzie uzależniona od rankingów. Zawodnicy zajmujący pierwsze pięć miejsc będą opłacani lepiej, niż ci z lokat od szóstej do dziesiątej. Pozostali będą otrzymywali wynagrodzenie „podstawowe.” Na ilość otrzymanych pieniędzy nie będzie rzutowało to, czy walka poszczególnego zawodnika będzie odbywała się na gali nadawanej w systemie Pay-Per-View, telewizyjnej czy też będzie do obejrzenia za pomocą usługi UFC Fight Pass.

Wszyscy zawodnicy UFC zostaną więc objęci przynajmniej „standardowym” programem. Dodatkowo, Reebok postanowił podpisać umowy na własne linie odzieżowe z najbardziej popularnymi zawodnikami. Według informacji prasowej Jon Jones oraz Ronda Rousey dołączą tym samym do Anthony`ego Pettisa i Johny`ego Hendricksa, którzy takie umowy podpisali kilka miesięcy temu.

16 KOMENTARZE

 1. Komentarz z MMARocks

  To co sie stanie z kontraktem Nike i Jonesa?

  Jones juz jakis czas temu poddarł nim rzyć, przeca 😉

 2. Komentarz z MMARocks

  To co sie stanie z kontraktem Nike i Jonesa?

  Został zerwany jakiś czas temu. Oficjalny powód to bójka z DC, nieoficjalny to wykorzystali po prostu tą sytuację bo wiadomo już było o dealu z Reebokiem

 3. Chujnia z tym Reebokiem. Według mnie te mundurki zabijają unikalność zawodników.

 4. Było gdzieś napisane, że stroje maja być takie same dla wszystkich, czy zawodnik będzie mógł zaprojektować swój własny strój? Nie wyobrażam sobie Pająka bez żółtych bokserek.
  Jak kasa się będzie zgadzać to nikt protestować nie będzie, a nie wierzę że UFC podpisałoby kontrakt obniżający zarobki sowich zawodników. To byłby strzał w stopę.

 5. na pewno kazdy bedzie mial jakos spersonalizowane stroje – myslicie, ze z takimi samymi szortami wyjdzie Anderson jak i noname TUF:China? oni dostaja % ze sprzedazy 'swoich' produktow wiec cos bedzie musialo wyrozniac dane 'uniformy'.

  jeszcze bedziecie wychwalac deal z Reebokiem – tak mi sie wydaje.

 6. Co tu się dziwic … Obydwoje są mistrzami , obydwoje mega wartościowi pod wzgledem marketingowym – na co czekac ?? Brac długopis i podpisywac 😉

 7. a co z zawodnikami co mają podpisane kontrakty np z Nike czy innymi firmami?
  stracą ponad połowe swoich zarobków, lub więcej, a w zamian nic nie dostaną

 8. Nie wydaje mi się by na koniec dnia stracili i nic nie dostali w zamian. Wtedy ten deal byłby bez sensu dla zawodników, a to przełożyłoby się na UFC i przyszłe kontrakty.

 9. No stroje muszą być przynajmniej 2 rodzaje, bo chyba 2 zawodników w walce nie będzie tak samo ubranych heheheh

 10. Bardzo jestem ciekaw jak będzie wyglądała cała kampania promująca nowe stroje UFC. O tym, że Ronda może stać się twarzą tej kampanii wspominano jeszcze przed oficjalnym ogłoszenie podpisania umowy pomiędzy Reebok i UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.