Jon Jones mógł odetchnąć z ulgą gdy pojawiły się wyniki testów antydopingowych przeprowadzone przy okazji gali UFC 232, na której Bones zmierzył się z Alexandrem Gustafssonem. Przypomnijmy, w poprzednich testach w jego organizmie znaleziono minimalne ilości substancji, za którą został zawieszony w przeszłości. Teraz wydaję się, że zniknęła ona już całkowicie z organizmu zawodnika.

Skończyłem przed czasem mój tzw. kryptonit jeszcze przed mistrzowskimi rundami. Na miejscu zbrodni nie znaleziono paliwa rakietowego, Alexander, chcę być pewny, że to widzisz. Wyglądało to tak jakbyś tylko o tym myślał przed naszą ostatnią walką. Ciekawe jakie wymówki wymyślą moje kolejne ofiary. Tylko 51 dni do następnej walki – czy będziesz tego świadkiem?

Jones ma w kolejnej walce zmierzyć się z będącym w dobrej formie Anthonym Smithem na gali UFC 235 w Las Vegas. Pod koniec stycznia odbędzie się przesłuchanie zawodnika dotyczące dopuszczenia go do walki w marcu.

8 KOMENTARZE

  1. :siara:

    przestało pulsować? robienie ludziom wody z mózgu i ten jeszcze nabija się z Gusa, jakby Gus nie wiedział o co chodzi.

  2. Na co tu reagować i czym się przechwalać? Przecież to standard i oczywistość, że jest się "czystym", widocznie nie dla każdego…

  3. Nic się gościu nie uczy… Zaraz wpadnie znowu i będzie z mordy kloaka. Znowu. Ale widać, ten typ tak ma, podobna osobowość jak Dany White'a, czyli patologiczny kłamca i gównojad.

  4. W sumie nowa wersja Jona bardziej mi się podoba. Nie owija w bawełnę  tylko otwarcie mówi że wszyscy maja wpierdol i tyle. To lepsze niż gadanie o Bogu i granie pokornego  chrześcijanina.

  5. W sumie nowa wersja Jona bardziej mi się podoba. Nie owija w bawełnę  tylko otwarcie mówi że wszyscy maja wpierdol i tyle. To lepsze niż gadanie o Bogu i granie pokornego  chrześcijanina.

    Myśle, ze to nie jest nowa wersja Jona, tylko on taki po prostu jest. Wszystko na pokaz, a korzysta póki może coś ugrać, bo wie, ze prędzej czy później i tak wpadnie i znowu będziemy mieć pokornego Jona, który z prawdziwymi łzami będzie się kajał przed światem, ze go skrzywdzono.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.