Jon Jones odpowiedział na nawoływania Toma Aspinalla do prezydenta UFC o to, żeby pozbawił go tytułu mistrzowskiego kategorii ciężkiej UFC. Jones nie wierzy, że Dana White posłucha Aspinalla.

Jon Jones miał wrócić do oktagonu na UFC 295 w listopadzie tego roku w Nowym Jorku, kiedy to planowana była jego walka ze Stipe Miociciem, ale Bones wypadł z pojedynku przez poważną kontuzję – zerwał mięsień w klatce piersiowej. Jones będzie mógł wrócić do klatki MMA prawdopodobnie w drugiej połowie 2024 roku, a na gali UFC 295 widzieliśmy walkę o tymczasowy pas mistrzowski organizacji, który zdobył Tom Aspinall. Anglik chciałby zawalczyć z Jonesem w przyszłości, a w międzyczasie uważa, że to on jest prawowitym mistrzem i UFC powinno pozbawić tytułu kontuzjowanego Bonesa. Ten na swoim profilu na X zareagował na słowa Aspinalla.

Mierzyłem się z absolutnie najtwardszymi rywalami z całego świata przez 15 lat. Podczas treningów przed obroną tytułu doznałem poważnej kontuzji, która wymagała operacji – był to pierwszy raz w mojej karierze. Teraz nowi zawodnicy nawołują o pozbawienie mnie tytułu mistrzowskiego. Zero wygranych przeciwko legendom, zero obron tytułu i już myślą, że mogą dyktować warunki Danie, to śmieszne. Przez 15 lat kariery widziałem wielu gości, którzy mieli być następnymi gwiazdami. Jest tylko jeden Jon Jones, nie zapomnijcie o tym.

Dla 36-letniego Jonesa (27-1, 1 NC MMA) miał być to powrót do klatki po wygranej z Cirylem Gane na UFC 285 w marcu tego roku. Bones zawalczył wtedy pierwszy raz po wieloletniej przerwie od startów. Tak jak sam wspomniał, były dominator dywizji do 93 kilogramów UFC na swoim koncie ma wygrane z wieloma legendami jak Daniel Cormier, Glover Teixeira czy Vitor Belfort. 17 z 27 zwycięstw w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Sam Dana White odpowiedział na słowa Aspinalla i stwierdził, że UFC zamierza doprowadzić do pojedynku Jonesa z Miociciem w późniejszym terminie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,937 komentarzy 2,994 polubień

Jon Jones odpowiedział na nawoływania Toma Aspinalla do prezydenta UFC o to, żeby pozbawił go tytułu mistrzowskiego kategorii ciężkiej UFC. Jones nie wierzy, że Dana White posłucha Aspinalla. Jon Jones miał wrócić do oktagonu na UFC 295 w listopadzie tego roku w Nowym Jorku, kiedy to planowana była jego walka ze Stipe Miociciem, ale Bones wypadł z […]

Odpowiedz polub

click to expand...