Jon Jones napaść

22 lipca pisaliśmy o kolejnych potencjalnych kłopotach z prawem Jona Jonesa. Według KRQE News, lokalnych wiadomości w Albuquerque, aktualny mistrz kategorii półciężkiej UFC miał dopuścić się napaści na kelnerce w jednym z lokalnych klubów ze striptizem. Jon szybko zdementował te pogłoski i na swoim koncie na Twitterze napisał by ludzie nie wierzyli we wszystko co przeczytają w Internecie.

Sprawa była na tyle poważna, że zajęła się nią policja. Niedawno wypłynęła jednak rozmowa pokrzywdzonej kelnerki z policjantami, w której przyznała, że Jon ją dusił i obmacywał. Jej wersja wydarzeń poniżej:

Jon położył ciasno ręce na mojej szyi. Zapytałam czy mnie udusi. Wydostałam się z uścisku i tak szybko jak to zrobiłam, on mnie po prostu podniósł i przewrócił, zaczął mnie szturchać. Gdy mnie puścił, klepnął mnie w miejsce intymne. Cała ta sytuacja jest tak bardzo skomplikowana. Nie wiem za bardzo co powiedzieć. Jemu wszystko uchodzi płazem.

Kobieta poskarżyła się też, że Jones robił rzeczy, które są wbrew regulaminowi klubu:

W pewnym momencie kazał mi usiąść na jego kolanach. Złapał mnie i wciągnął na nie, a gdy już siedziałam na nim, zaczął mnie całować po szyi i robić temu podobne rzeczy – a nie można przecież tego robić.

Gdy policjant poinformował poszkodowaną, że Jon Jones może zostać oskarżony, ta zawahała się czy chce wnieść pozew:

(Policjant) Więc nie wiesz czy chcesz wnieść przeciwko niemu pozew, bo czujesz, że i tak włos mu z głowy nie spadnie?
(Poszkodowana) To pieprzony Jon Jones, co mam więcej powiedzieć?
(Policjant) Przestępstwo to przestępstwo. To, że jest gwiazdą, nie ma znaczenia, nadal musi przestrzegać prawa.

Zarówno Jones, jak i jego sztab, całkowicie zaprzeczyli oskarżeniom kelnerki. Nie chcieli jednak komentować dalej tej sprawy. Najmłodszy mistrz UFC w czerwcu obronił pas mistrzowski przeciwko Thiago Santosowi (MMA 21-7). Wcześniej udało mu się pokonać innego pretendenta, Anthony’ego Smitha (MMA 32-14).

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

11 KOMENTARZE

  1. ach te przeklinania kogoś ,to od tego samego  pochodzi co oskarża i kłamie , bo w Piśmie Świętym pisze ,a Pisma Świętego ponoć nie można odrzucić że ojcem kłamstwa, przeklinania ,kłamstwa i zwodzącym kobiety, a potem mężczyzną za ich sprawą (za sprawą obojga ) jest szatan ,to on też nauczył dawać fałszywe świadectwa i kobiety i tchórzliwych mężczyzn itd itp . Pizdy to pizdy (czyli tchórze i źli ,to tchórze i źli ). Nie podoba mi się wile na tym świecie ,łącznie z pychą ,ale też te wulgaryzmy ,które zawsze kojarzą się z patologią społeczną ,czyli z kobietami co kłamią ,fajki palą ,nie licząc się Życie ,tylko zatruwając je jak dziecko Żydowskie cyjanowodorem ,który tam się znajduje ,jak kiedyś to robił Hitler .

  2. poza tym już dawno nie widziałem laski (bo to nie kobiety ,a tym bardziej nie niewiasty używają takich zwrotów jak pierdo…albo pieprzony .Ale my w PL nazywamy to laskami (czyli ktoś kto wygląda jak kobieta ,ale ani to niewiasta ,anie też kobieta )- tylko ktoś kto nie umie do końca Polskiego ,bo to Dobry Język i dobry Polak ,to np. dzieciątko ,które się uczy słów takich jak Tata ,Mama 🙂  ,Jon Jones . Dziecko Polskie ,to Dobre czyli kobieta Polska i Niewiasta Polska -powiedziała by -że np. Jon Jones zachował się albo szlachetnie lub nieszlachetnie. Świat naprawdę się stoczył kiedy cenzura i opanowaniu powiedziano – pa pa .

  3. dziś nawet czasem dzieci ,naśladując dorosłych lub słysząc patologię – tak się odzywają niestety. Oraz ci co innych pobudzają do gniewu ,albo ci co chcą kogoś wrobić też takiego słownictwa używają. Dziś jak ktoś ze złością idzie na kogoś ,bo mu się np. nie podoba że ktoś ma milion dolarów i nie wie jak zarobić taki milion – to pójdzie i np. powie mu : ty pierd… itd itp —- a potem to czy tamto ,a czasem powskakuje komuś na kolana ,każe zrobić komuś zdjęcia ,bo wszędzie nosimy aparaty i zawsze jest ktoś kto nas z ukrycia kameruje i robi foto – a potem akurat molestowanie .

  4. zawiści czasem nie znają granic – czuję za chwilkę jakiś zawistny przyjdzie i mnie zbluzga heh – nie zrozumiawszy przekazu ,który tu zawieram – bo TYLKO PISZE TO że tak na tym świecie też się dzieje niestety i to nie od dziś : czyli wrabianie kogoś, oskarżanie,czyli od raju coś się dzieje – zło ,kobieta ,a potem mężczyzna – coś się nami bardzo interesuje . Za czasów Jezusa ,Samsona , Jana Chrzciciela itd itp — kobiety nie mieszały się w nic heh .A to ci nic nie winne —- te co za równouprawnieniem też nic nie winne — heh ,jedne 600 na godzinę ,a zwykli ludzie ,czyli robole ,bo szlachta nie pracuje ,ale równouprawnienie —– to robole 15 na godzinę heh

  5. wiadomo są złe i dobre kobiety i to samo z mężczyznami szlachetni i plugawcy (co jak judasz iskariota za 30 zeta na zioło by cię sprzedali ,pobili i zabili heh ,albo za flaszkę heh ,albo za karto cygarów hheh ) albo za 30 zł ,albo srebrników .Kobiety też lubią za kasę i bogactwo wydrapywać sobie oczy i za włosy ciągnąć i nie tylko heh

  6. o dzięki ci Boże za wszystkich ludzi ,dobrze że nie wszyscy są Judaszami i Judaszkami ,ale że są też filmy o tym że są ludzie ,którzy są Chrystusami i Chrystuskami —— tamci mówią że ci są słabi ,bo można ich zabijać ,zabić itd – to tamtych Bóg ożywia ,a ci drudzy ,nawet tchurzą zabiajć ,wynajmują sobie kogoś do tego i potem jeszcze nie tylko gardzą ogółem Życiem ,ale też Niewinnym Życiem ,też tym maleńkim dziecięcym (tym też w łonie i tym co mówi Tata 🙂 Mama 🙂 , a potem jeszcze na znak że tak bardzo gardzą Życiem ,samobuja sobie robią ,czyli wieszają się – ah to zło ,ten diabolo co ich wypełnia -wszystko by zabił i zniszczył 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.