Jon Jones napaść

22 lipca pisaliśmy o kolejnych potencjalnych kłopotach z prawem Jona Jonesa. Według KRQE News, lokalnych wiadomości w Albuquerque, aktualny mistrz kategorii półciężkiej UFC miał dopuścić się napaści na kelnerce w jednym z lokalnych klubów ze striptizem. Jon szybko zdementował te pogłoski i na swoim koncie na Twitterze napisał by ludzie nie wierzyli we wszystko co przeczytają w Internecie.

Sprawa była na tyle poważna, że zajęła się nią policja. Niedawno wypłynęła jednak rozmowa pokrzywdzonej kelnerki z policjantami, w której przyznała, że Jon ją dusił i obmacywał. Jej wersja wydarzeń poniżej:

Jon położył ciasno ręce na mojej szyi. Zapytałam czy mnie udusi. Wydostałam się z uścisku i tak szybko jak to zrobiłam, on mnie po prostu podniósł i przewrócił, zaczął mnie szturchać. Gdy mnie puścił, klepnął mnie w miejsce intymne. Cała ta sytuacja jest tak bardzo skomplikowana. Nie wiem za bardzo co powiedzieć. Jemu wszystko uchodzi płazem.

Kobieta poskarżyła się też, że Jones robił rzeczy, które są wbrew regulaminowi klubu:

W pewnym momencie kazał mi usiąść na jego kolanach. Złapał mnie i wciągnął na nie, a gdy już siedziałam na nim, zaczął mnie całować po szyi i robić temu podobne rzeczy – a nie można przecież tego robić.

Gdy policjant poinformował poszkodowaną, że Jon Jones może zostać oskarżony, ta zawahała się czy chce wnieść pozew:

(Policjant) Więc nie wiesz czy chcesz wnieść przeciwko niemu pozew, bo czujesz, że i tak włos mu z głowy nie spadnie?
(Poszkodowana) To pieprzony Jon Jones, co mam więcej powiedzieć?
(Policjant) Przestępstwo to przestępstwo. To, że jest gwiazdą, nie ma znaczenia, nadal musi przestrzegać prawa.

Zarówno Jones, jak i jego sztab, całkowicie zaprzeczyli oskarżeniom kelnerki. Nie chcieli jednak komentować dalej tej sprawy. Najmłodszy mistrz UFC w czerwcu obronił pas mistrzowski przeciwko Thiago Santosowi (MMA 21-7). Wcześniej udało mu się pokonać innego pretendenta, Anthony’ego Smitha (MMA 32-14).

50 KOMENTARZE

 1. Niech spada na drzewo dziewczyna oszustka

  Pewnie że oszustka. „Jon położył ciasno ręce na mojej szyi. Zapytałam czy mnie udusi.Wydostałam się z uścisku…”-nie tacy Kozacy nie mogli wydostać się z uścisku JBJ. (Choć trzeba przyznać , że mistrz w formie, od razu obalił):jjsmile:

 2. Pewnie Jon jej naobiecywal że rzuci dla niej wszystko i pojadą w romantyczna podróż dookoła świata, po czym Jon skończył i kelnerka nie była już potrzebna. A dziewczę się po prostu czuję oszukana, bo uwierzyła.

 3. Nie chce wniesc pozwu bo to i tak nic nie zmieni… Jakby rzeczywiscie ja tak skrzywdzil to by nie zastanawiala sie

 4. NIe mam złudzen. Jakiś czas temu Kubra Pulev znienacka pocałował dziennikarke przed kamera, dziewczyna była wniebowzięta że ją wielki nabuzowany testosteronem bokser pocałował.

  Po chwili ta sama dziwucha w towarzystwie prawniczki wyglądała jak ofiera zbiorowego gwałtu po czym oskarżyły Puleva…o cos tam.

  Pani zwłaszcza z tym uściskiem z którego niby uciekła nieźle fantazjuje.

 5. Jacyś świadkowie tych erotycznych zapasów poza rzekomą poszkodowaną? Jakiś czas temu inna typiara oskarżyła żydków o gwałt. Pogrążył ją filmik w którym ochoczo jeździła na kutangach i ssała pały "gwałcicielom". Jak mawiał poeta "dziwki czują chajs".

 6. Z jednej strony niby zjebane z tą inwigilacją wszędzie, ale znowu byłaby taka kamera i sprawa prosta – głupie szlaufy nie mogłyby próbować niszczyć życia za hajs, a cwaniaki kokobonsy poniewierać bez zgody. A tak to jest słowo przeciwko słowu i nie będzie wiadomo jak rzeczywiście bylo.

 7. To pieprzony Jon Jones, co mam więcej powiedzieć?

  :jjsmile:

  To, że jest gwiazdą, nie ma znaczenia, nadal musi przestrzegać prawa.

  :conorsalute:

  Jacyś świadkowie tych erotycznych zapasów poza rzekomą poszkodowaną?

  Tak brat JBJ ktory obracal jej kolezanke stolik dalej…

 8. Jon położył ciasno ręce na mojej szyi.

  Wydostałam się z uścisku

  i tak szybko jak to zrobiłam, on mnie po prostu podniósł i przewrócił,

  Widać u dziewczyny dobre skile wychodzenia z duszenia i Jon musiał spróbować G&P :frankapprove: Twarda sztuka

 9. Pewnie Jon jej naobiecywal że rzuci dla niej wszystko i pojadą w romantyczna podróż dookoła świata, po czym Jon skończył i kelnerka nie była już potrzebna. A dziewczę się po prostu czuję oszukana, bo uwierzyła.

  wtedy byloby oskarzenie o gwalt i #metoo

 10. ach te przeklinania kogoś ,to od tego samego  pochodzi co oskarża i kłamie , bo w Piśmie Świętym pisze ,a Pisma Świętego ponoć nie można odrzucić że ojcem kłamstwa, przeklinania ,kłamstwa i zwodzącym kobiety, a potem mężczyzną za ich sprawą (za sprawą obojga ) jest szatan ,to on też nauczył dawać fałszywe świadectwa i kobiety i tchórzliwych mężczyzn itd itp . Pizdy to pizdy (czyli tchórze i źli ,to tchórze i źli ).

  Nie podoba mi się wile na tym świecie ,łącznie z pychą ,ale też te wulgaryzmy ,które zawsze kojarzą się z patologią społeczną ,czyli z kobietami co kłamią ,fajki palą ,nie licząc się Życie ,tylko zatruwając je jak dziecko Żydowskie cyjanowodorem ,który tam się znajduje ,jak kiedyś to robił Hitler .

 11. poza tym już dawno nie widziałem laski (bo to nie kobiety ,a tym bardziej nie niewiasty używają takich zwrotów jak pierdo…albo pieprzony .Ale my w PL nazywamy to laskami (czyli ktoś kto wygląda jak kobieta ,ale ani to niewiasta ,anie też kobieta )- tylko ktoś kto nie umie do końca Polskiego ,bo to Dobry Język i dobry Polak ,to np. dzieciątko ,które się uczy słów takich jak Tata ,Mama 🙂  ,Jon Jones . Dziecko Polskie ,to Dobre czyli kobieta Polska i Niewiasta Polska -powiedziała by -że np. Jon Jones zachował się albo szlachetnie lub nieszlachetnie. Świat naprawdę się stoczył kiedy cenzura i opanowaniu powiedziano – pa pa .

 12. dziś nawet czasem dzieci ,naśladując dorosłych lub słysząc patologię – tak się odzywają niestety. Oraz ci co innych pobudzają do gniewu ,albo ci co chcą kogoś wrobić też takiego słownictwa używają. Dziś jak ktoś ze złością idzie na kogoś ,bo mu się np. nie podoba że ktoś ma milion dolarów i nie wie jak zarobić taki milion – to pójdzie i np. powie mu : ty pierd… itd itp —- a potem to czy tamto ,a czasem powskakuje komuś na kolana ,każe zrobić komuś zdjęcia ,bo wszędzie nosimy aparaty i zawsze jest ktoś kto nas z ukrycia kameruje i robi foto – a potem akurat molestowanie .

 13. zawiści czasem nie znają granic – czuję za chwilkę jakiś zawistny przyjdzie i mnie zbluzga heh – nie zrozumiawszy przekazu ,który tu zawieram – bo TYLKO PISZE TO że tak na tym świecie też się dzieje niestety i to nie od dziś : czyli wrabianie kogoś, oskarżanie,czyli od raju coś się dzieje – zło ,kobieta ,a potem mężczyzna – coś się nami bardzo interesuje . Za czasów Jezusa ,Samsona , Jana Chrzciciela itd itp — kobiety nie mieszały się w nic heh .A to ci nic nie winne —- te co za równouprawnieniem też nic nie winne — heh ,jedne 600 na godzinę ,a zwykli ludzie ,czyli robole ,bo szlachta nie pracuje ,ale równouprawnienie —– to robole 15 na godzinę heh

 14. wiadomo są złe i dobre kobiety i to samo z mężczyznami szlachetni i plugawcy (co jak judasz iskariota za 30 zeta na zioło by cię sprzedali ,pobili i zabili heh ,albo za flaszkę heh ,albo za karto cygarów hheh ) albo za 30 zł ,albo srebrników .Kobiety też lubią za kasę i bogactwo wydrapywać sobie oczy i za włosy ciągnąć i nie tylko heh

 15. o dzięki ci Boże za wszystkich ludzi ,dobrze że nie wszyscy są Judaszami i Judaszkami ,ale że są też filmy o tym że są ludzie ,którzy są Chrystusami i Chrystuskami —— tamci mówią że ci są słabi ,bo można ich zabijać ,zabić itd – to tamtych Bóg ożywia ,a ci drudzy ,nawet tchurzą zabiajć ,wynajmują sobie kogoś do tego i potem jeszcze nie tylko gardzą ogółem Życiem ,ale też Niewinnym Życiem ,też tym maleńkim dziecięcym (tym też w łonie i tym co mówi Tata 🙂 Mama 🙂 , a potem jeszcze na znak że tak bardzo gardzą Życiem ,samobuja sobie robią ,czyli wieszają się – ah to zło ,ten diabolo co ich wypełnia -wszystko by zabił i zniszczył 🙂

 16. Jeszcze nigdy nikogo tak szybko nie dodałem do ignorowanych od momentu poznania na forum jak tego pana powyżej. Mocny.

 17. Jeszcze nigdy nikogo tak szybko nie dodałem do ignorowanych od momentu poznania na forum jak tego pana powyżej. Mocny.

  stylistycznie to taki troche @Born2kill za chuja nie wiesz o co chodzi 😆 tylko tematyka bardziej pod @Mort ogolnie, kiepski troll

  Co do tematu to pinda lze, liczac na ugode i $$$

 18. Niech ją pozwie o zniesławienie, takie jak ona nie jednemu mężczyźnie życie ruinują, fałszywe sucze kreujące się na ofiary. Jak można kobietę która zarabia w ten sposób poważnie traktować to jest porażka.

 19. Niech ją pozwie o zniesławienie, takie jak ona nie jednemu mężczyźnie życie ruinują, fałszywe sucze kreujące się na ofiary. Jak można kobietę która zarabia w ten sposób poważnie traktować to jest porażka.

 20. Po to mają chyba ochronę by zajmowała się niewygodną klientelą 😉 Złamał regulamin klubu, ale czy prawo? Chyba to jasne, że jak klientka samoczynnie kręci Ci przed nosem tyłkiem to żadnym przestępstwem nie jest całowanie jej szyi czy klepnięcie jej. Zresztą, bez nagrania można sobie gdybać jak to wyglądało.

  A jakby tak było to chciałaby chociaż hajs wyciągnąć od niego, nawet gdyby nie miał wyroku czy innej kary poza grzywną. No chyba, że lubi tą pracę z pasji i nie chce rzucić, a pewnie by to zrobiła zgarniając odszkodowanie ;)))

 21. Po to mają chyba ochronę by zajmowała się niewygodną klientelą 😉 Złamał regulamin klubu, ale czy prawo? Chyba to jasne, że jak klientka samoczynnie kręci Ci przed nosem tyłkiem to żadnym przestępstwem nie jest całowanie jej szyi czy klepnięcie jej. Zresztą, bez nagrania można sobie gdybać jak to wyglądało.

  A jakby tak było to chciałaby chociaż hajs wyciągnąć od niego, nawet gdyby nie miał wyroku czy innej kary poza grzywną. No chyba, że lubi tą pracę z pasji i nie chce rzucić, a pewnie by to zrobiła zgarniając odszkodowanie ;)))

  W U.S.A jest to przestępstwo. Striptizerki to zawód szanowany. Kobiety owe zarabiają lepiej niż prostytutki oraz nie można ich molestować . Każdy to tam wie i respektuje. To nie cebulstwo polskie. Inne wyższe standardy. Rozumisz.

 22. W U.S.A jest to przestępstwo. Striptizerki to zawód szanowany. Kobiety owe zarabiają lepiej niż prostytutki oraz nie można ich molestować . Każdy to tam wie i respektuje. To nie cebulstwo polskie. Inne wyższe standardy. Rozumisz.

  No teraz tak, dzięki. Te prawo amerykańskie, zwłaszcza różne w różnych stanach zadziwiało.

  No, ale skoro to złamanie powszechnie obowiązującego prawa to nie regulaminu, bo nikt w nim nie umieszcza czegoś co już jest raczej prawnie unormowane.

  Tak czy siak, dla mnie to lekki kaliber, co innego jakby idącą klientkę zaczął klepać i obmacywać na ulicy, a co innego jednak w takim klubie. Muslimy się rzucają i wyzywają jak kawałek łydki zobaczą, a co dopiero jakiś fajny tyłek striptizerki, żeby nie klepnąć 😀 Zresztą chujowy taki taniec, lepiej znaleźć sobie taką, która i potańczy i klepnąć można i więcej 😀

 23. Zobacz jak reagowała policja. To może i lekki kaliber ale większy od jego ścigania się autem i pyskowania po zatrzymaniu do oficera prawa. Według mnie będzie miał problemy i nie bagatelizuje tego.

  Według mnie to jest coś takiego że , społeczeństwo amerykańskie wypracowywało sobie takie zasady, że się te kobiety szanuje a tu jakiś czarnuch dusi laskę i obala ją na podłogę. Według mnie wszyscy sa na niego wkurwieni. I w sądzie będzie miał przejebane. Chcąc tego uniknąć pójdzie na kosztowną  ugodę. Sędziowie , prokuratorzy , obrońcy i oskarżyciele, wszyscy chodzą do takich klubów i respektują zasady, to część kultury w u.s.a. Kulturalny filtr z dziewczynkami, gdzie facet nie zachowuje sie jak zwierzę. Oni są z tego dumni. Dlatego nie wolno na to zdarzenie patrzeć przez pryzmat naszego cebulackiego  podejścia do kobiet w ten sposób pracujących, gdyż nasz naród uważa że spoko jest nawet macać hostessy, Bo się tak ubierają i uśmiechają prowokacyjnie. Litości.

 24. Nie masz prawa dotknąć obcej kobiety w miejscu pracy czy w ogóle. A tu gorzej jak zwierzęta, wszędzie tylko seks i seks. Druga sprawa na ile to faktycznie miało miejsce, a na ile próba wyłudzenia kasy od znanego zamoznego sportowca

 25. Kelnerka lepsza od Machidy;-)) dziwuche do juefsi dawac

  Machida podobał się moim laską które zmuszałem do oglądania ufc pod groźbą zaduszenia.

  Myślem że Moczida  mógł by robić z striptizerkami co che. Bez procesu.

 26. Nie masz prawa dotknąć obcej kobiety w miejscu pracy czy w ogóle. A tu gorzej jak zwierzęta, wszędzie tylko seks i seks. Druga sprawa na ile to faktycznie miało miejsce, a na ile próba wyłudzenia kasy od znanego zamoznego sportowca

  Szczególnie, że strptiserki zajmują się wyłudzaniem hajsu zawodowo.

 27. Jones powinien być łatwym łupem dla Janka, skoro już nawet striptizerki mu z duszeń uciekają i wstają po jego obaleniach…

  Historia szyta tak grubymi nićmi że ja pierdolę. Ewidentne wyłudzenie

 28. Pewnie że oszustka. „Jon położył ciasno ręce na mojej szyi. Zapytałam czy mnie udusi.Wydostałam się z uścisku…”-nie tacy Kozacy nie mogli wydostać się z uścisku JBJ. (Choć trzeba przyznać , że mistrz w formie, od razu obalił):jjsmile:

  W jakiej wadze chodzi ta pani? Dawać ją do juefsi!!! Da rade!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.