Vadim Finkelstein pas

Prezydent organizacji M-1 Global, Vadim Finkelchtein wypowiedział się na temat problemów z prawem byłego mistrza wagi półciężkiej UFC. Przypomnijmy że Jon Jones jest podejrzanym o udział w stłuczce samochodowej i pieszą ucieczkę z miejsca wypadku. Z tego powodu „Bones” został zawieszony na nieokreślony czas przez UFC oraz pozbawiony mistrzowskiego pasa. Z tą decyzją w pełni zgadza się rosyjski promotor:

Gdyby, nie daj Boże, do podobnej sytuacji doszło w naszej organizacji, zrobilibyśmy dokładnie to samo co UFC. Całkowicie zgadzam się z ich decyzją o zawieszeniu zawodnika i odebraniu mu mistrzowskiego pasa. Jones jest bardzo dobrym i sławnym zawodnikiem, ale jest jednocześnie hańbą dla świata MMA. Jestem przeciwny współpracy z fighterami, którzy swoich zachowaniem dają zły przykład innym.

Po zawieszeniu byłego mistrza, nową walką wieczoru gali UFC 187 zostało starcie Daniela Cormiera z Anthonym Johnsonem.

16 KOMENTARZE

 1. Vadim Finkelstein

  Jestem przeciwny współpracy z fighterami, którzy swoich zachowaniem dają zły przykład innym.

  Mocne słowa jak na gościa który zatrudniał gwałciciela Alexandra. Ciekawe ilu innych zakapiorów siedzi w M-1 🙂

 2. Bo gdyby Jones walczył dla M-1 to byłby to tylko przypadkowy incydent lub nieporozumienie. Tak jak w przypadku brajdaka Fiedzi.

 3. Hańba!
  MMA tylko dla ministrantów!
  Przecież zawodnik MMA nie jest od walki tylko od bycia wzorem dla młodzieży, ma wskazywać drogę! Ma być Yodą dzisiejszych czasów! Jak Ghandi, jak Matka Terasa, jak Staś i Nel!
  On MUSI być PRZYKŁADEM>

 4. Vadim może sobie cwaniakować,bo gdyby coś w tym stylu wydarzyło się za naszą wschodnią granicą,to informacja o wydarzeniu mogłaby magicznym sposobem ominąć opinię publiczną:batman:

 5. halibut

  Hańba!
  MMA tylko dla ministrantów!
  Przecież zawodnik MMA nie jest od walki tylko od bycia wzorem dla młodzieży, ma wskazywać drogę! Ma być Yodą dzisiejszych czasów! Jak Ghandi, jak Matka Terasa, jak Staś i Nel!
  On MUSI być PRZYKŁADEM>

  Jeśli jesteś osobą publiczną, cieszącą sie ogólnym uznaniem i autorytetem, to nie możesz pozwalać sobie na akcje, psujące twój wizerunek publiczny. Jak się np. przy sobocie napierdzielisz jak szpak, ściągniesz majty, wyjmiesz freda i zaczniesz latać po całym pubie, czeka Cię pewnie tłumaczenie się właścicielowi pubu, bura od panny i moralniak jak sie patrzy. Jesli odjebiesz taką akcje będąc np. księciem Harrym, media nie dadza Ci zapomnieć przez długie lata. I tu jest subtelna różnica.
  Nie mówię też, że zaraz musi być taki, że żywcem go do nieba. Tu chodzi o zwykły kręgosłup moralny i nic wiecej. Jeśli nie dla samego siebie, to choćby dla utrzymania grubych sponsorów, którzy to bardzo przyglądają się, jaki to wizerunek medialny ma twarz ich marki.

  Co nie zmienia faktu, że Vadim to niezly wąż 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.