Po walce na UFC 232 Jon Jones chce pozostać aktywnym zawodnikiem w 2019 roku. Jeśli zawodnik zdoła uniknąć problemów jak w 2018 roku, z pewnością będzie on występował częściej w oktagonie UFC. Tym razem na Twitterze wdał się on w krótką dyskusję z byłym rywalem Janka Błachowicza, Coreyem Andersonem, który również na UFC 232 wygrał z Ilirem Latifim.

Jesteś pewny, że tego chcesz Corey?

Anderson nie zastanawiał się długo nad odpowiedzią.

Anderson nigdy nie mierzył się z Jonesem. Aktualnie zajmuje on 6. miejsce w rankingu UFC. W swojej karierze pokonywał m.in. Glovera Teixeirę czy Pata Cumminsa.

2 KOMENTARZE

  1. Szczerze Wam powiem, że ja bym z czystej ciekawości naprawdę chętnie zobaczył rewanż Janka z Coreyem. Ja to widzę tak: Janek pokonuje Santosa w lutym (co łatwe nie będzie). Jakoś w kwietniu/maju Jones ogarnia Smitha. W wakacje rewanż Janka z Coreyem i wygrany o pas.

  2. A kogo taka walka obchodzi???? W najlepszym wypadku będzie to wyglądało jak…. walka Bones'a z OSP… Oby Janek się przepchał szczęśliwie do title shot'a przez gromadkę potencjalnych pretendentów … wybaczcie proszę mój brak obiektywizmu w tym temacie :p

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.