Po walce na UFC 232 Jon Jones chce pozostać aktywnym zawodnikiem w 2019 roku. Jeśli zawodnik zdoła uniknąć problemów jak w 2018 roku, z pewnością będzie on występował częściej w oktagonie UFC. Tym razem na Twitterze wdał się on w krótką dyskusję z byłym rywalem Janka Błachowicza, Coreyem Andersonem, który również na UFC 232 wygrał z Ilirem Latifim.

Jesteś pewny, że tego chcesz Corey?

Anderson nie zastanawiał się długo nad odpowiedzią.

Anderson nigdy nie mierzył się z Jonesem. Aktualnie zajmuje on 6. miejsce w rankingu UFC. W swojej karierze pokonywał m.in. Glovera Teixeirę czy Pata Cumminsa.

28 KOMENTARZE

 1. I tak Bonesa zawieszą za chwilę albo coś odpali głupiego. Nie dla Janka takie walki bo jest nudny najzwyczajniej w świecie. Pewnie Dana modli się by pojeb mega skoksowany psychopata CZIAGO SaNTOSZ go znokautował bo to będzie mega marvelowski pretendent do walki z JJ albo kimkolwiek z top 3. Jano powinien teraz zatweetować w stylu: co to za ustawki jebane madafakery. Ja jestem tu bossem i bym wam zrobił z cipek jesień średniowiecza a wy się tu ustawiacie na fajty. Pizdy i dziwki oczywiście. Wiadomo, że słowa bez pokrycia ale by zaistniał. Tak jak zaistniał Manuwa z nienudnym Santosem gdzie się musiał pizgać a nie przytulać i chodzić w kółko po oktagonie. i pewnie prędzej Manuwa dostanie walke na topie niz Jano nawet po wygranej.

 2. I tak Bonesa zawieszą za chwilę albo coś odpali głupiego. Nie dla Janka takie walki bo jest nudny najzwyczajniej w świecie. Pewnie Dana modli się by pojeb mega skoksowany psychopata CZIAGO SaNTOSZ go znokautował bo to będzie mega marvelowski pretendent do walki z JJ albo kimkolwiek z top 3. Jano powinien teraz zatweetować w stylu: co to za ustawki jebane madafakery. Ja jestem tu bossem i bym wam zrobił z cipek jesień średniowiecza a wy się tu ustawiacie na fajty. Pizdy i dziwki oczywiście. Wiadomo, że słowa bez pokrycia ale by zaistniał. Tak jak zaistniał Manuwa z nienudnym Santosem gdzie się musiał pizgać a nie przytulać i chodzić w kółko po oktagonie. i pewnie prędzej Manuwa dostanie walke na topie niz Jano nawet po wygranej.

  Niestety taka smutna prawda, że Jano jako mistrz się nikomu nie opłaca, więc będzie miał ciągle pod górkę w drodze do TSa, nie ma nawet co się łudzić i robić nadzieję.

 3. Niestety taka smutna prawda, że Jano jako mistrz się nikomu nie opłaca, więc będzie miał ciągle pod górkę w drodze do TSa, nie ma nawet co się łudzić i robić nadzieję.

  Przed walką z Gusem też był "nudny", a jednak taką walkę dostał. Chociażby z tego powodu ja nadal wierzę.

  :fjedzia:

 4. Niestety taka smutna prawda, że Jano jako mistrz się nikomu nie opłaca, więc będzie miał ciągle pod górkę w drodze do TSa, nie ma nawet co się łudzić i robić nadzieję.

  A KSW to przerobi na swoją propagandę o Polkach krzywdzonych w UFC.:lol:

 5. Blachowicz nie ma szans na walke o pas, bo w USA zadne z niego nazwisko

  ba nawet wygrana nad Santosem tego nie zmieni

  trzy ostatnie walki w Europie, na malo znaczych galach

 6. Ja nawet nie mam złudzeń, że Janek dostanie TS. sądziłem, że czekają go jeszcze 2 walki przed tym. Powtsrzalem to, ale zmieniam zdanie. Myślę, że 3 to realna liczba.

 7. Jeśli Jano nadal będzie bił innych to wkońcu dostanie prędzej czy pozniej , napewno najgorszą opcją jest czekanie i biadolenie ze czekam tylko na TS a

 8. Dostał go Gus by go zlać, nic więcej.

  Deklasacja połączona z dekapitacją.

  (nie pamiętam dokładnie czy tak to szło)

  His biggest win was against Jan Blachowicz, Jan fucking Blachowicz

  :DC:

  P.S. Módlcie się, żeby Jano się do tego pasa nie doczłapał, nie chcę oglądać jak jest ubijany jak kotlet. Jones czarnemu odpuści, białego będzie prał na kwaśne jabłko.

 9. Kwestia pretendentów w tej dywizji jest dość skomplikowana..

  Smith

  Anderson

  Błachowicz/ Santos

  Reyes (o ile wygra, jeśli wygra Volkan to i tak raczej TS nie dostanie)

  Na niekorzyść dwójki ostatnich działa to, że dopiero będą walczyć + możliwe zawieszenia medyczne, a Jones ponoć chce teraz ponownie szybko walczyć. I kto wie może, Smithowi albo Andersonowi uda się wyżebrać tą walkę..

  W ogóle sami średniacy i wkurzające typy w tej półciężkiej Smith- objawiony talent i Anderson szczekacz po trzech decyzjach, Volkan obnażony, chociaż ten Latifi odpadł….Gus może i dobry, ale wieczny maruda. Jak kiedyś pisałem szkoda, że nie ma Rumble'a to by przerzedził tych 'pretendentów'…Janek ze swoją szczęką może by się ostał:lol: Poza Jankiem to jedynie dobrze życzę Reyesowi w czołówce tej dywizji. Tak naprawdę mam wrażenie, że Jonesowi teraz wszystko jedno z kim zawalczy, bo wyzwania dla niego wielkie to nie są.

 10. A jeszcze kilka tygodni temu, pisałem, że Jano bez większych szans na walkę o pas, a jakie było oburzenie niektórych 😆 Nawet jak zleje Santosa to coś wymyślą 😆

  Santos to taki zabójca na zlecenie.

 11. A jeszcze kilka tygodni temu, pisałem, że Jano bez większych szans na walkę o pas, a jakie było oburzenie niektórych 😆 Nawet jak zleje Santosa to coś wymyślą 😆

  Santos to taki zabójca na zlecenie.

  Santos ma niższą pozycję w rankingu od Janka i do tego walka w Europie, a nie USA. Więc większych szans na walkę o pas i tak nie będzie nawet jak go Janek efektownie odprawi.

 12. Błagam kurwa :DC:

  Z jednej strony tak, ale z drugiej, kogo by nie wziąć z tej dywizji – ta reakcja będzie pasowała :fjedzia:

 13. Z jednej strony tak, ale z drugiej, kogo by nie wziąć z tej dywizji – ta reakcja będzie pasowała :fjedzia:

  Jasna sprawa. Natomiast Corey Anderson, z tym swoim nudnym stylem, z zapasami jako najmocniejszą stroną i z nokautami od Manuwy, OSP i Giana kurwa mać Villante jest już chyba najbardziej bezsensownym, niepoważnym i nieopłacalnym zestawieniem jakie można w ogóle wcisnąć Jonesowi.

  A tak w ogóle to sobie pomyślałem, że jedynym gościem, który by się nadawał do walki z Jonesem jest… Romero

 14. @baju NAWET NIE WIESZ ILE CZEKALEM NA TEN AVATAR :beer:

  #TheChampIsHere

  Od 2012 wisi na gravatarze. 😉 :heart: All love bro!

 15. półciężka to jest dno. są głosy, żeby ją zlikwidowac i wrzucić ich wszystkich do ciężkiej która też jest słaba wtedy przynajmniej byłaby w miare ok. 😆

 16. półciężka to jest dno. są głosy, żeby ją zlikwidowac i wrzucić ich wszystkich do ciężkiej która też jest słaba wtedy przynajmniej byłaby w miare ok. 😆

  I tak jest lepiej niż było w tamtym roku.

  Rockhold, Santos, Smith powędrowali do góry i wrócił Jon Jones (na jak długo to się okaże :jjsmile:).

 17. Szczerze Wam powiem, że ja bym z czystej ciekawości naprawdę chętnie zobaczył rewanż Janka z Coreyem. Ja to widzę tak: Janek pokonuje Santosa w lutym (co łatwe nie będzie). Jakoś w kwietniu/maju Jones ogarnia Smitha. W wakacje rewanż Janka z Coreyem i wygrany o pas.

 18. Szczerze Wam powiem, że ja bym z czystej ciekawości naprawdę chętnie zobaczył rewanż Janka z Coreyem. Ja to widzę tak: Janek pokonuje Santosa w lutym (co łatwe nie będzie). Jakoś w kwietniu/maju Jones ogarnia Smitha. W wakacje rewanż Janka z Coreyem i wygrany o pas.

  Szwedy przez ten czas? Wakacje?

 19. A kogo taka walka obchodzi???? W najlepszym wypadku będzie to wyglądało jak…. walka Bones'a z OSP… Oby Janek się przepchał szczęśliwie do title shot'a przez gromadkę potencjalnych pretendentów … wybaczcie proszę mój brak obiektywizmu w tym temacie 😛

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.