Jon Jones ciężko pracuje nad tym żeby być w odpowiedniej formie przy okazji swojego debiutu w królewskiej dywizji UFC. „Bones” zdradził, że prezydent UFC obiecał mu z tego powodu podwyżkę. Jones chce wrócić do oktagonu w następnym roku.

Już wiele miesięcy mówi się o przejściu Jonesa do kategorii ciężkiej. Zawodnik niegdyś dominował w dywizji do 93 kilogramów, gdzie obecnie mistrzem jest nasz rodak, Jan Błachowicz. Jones chce jednak udowodnić, że może podbić drugą dywizję wagową i już planuje walkę z mistrzem tej kategorii wagowej, Francisem Ngannou. W rozmowie z dziennikarzami „Bones” wypowiedział się na temat swojej obecnej formy i planów na przyszłość.

Teraz ważę około 255 funtów (~115 kilogramów). Naprawdę czuję się dobrze. Moim celem jest ważyć około 270 funtów (~122 kilogramów). Moim celem jest być najbardziej technicznym, najsilniejszym ciężkim z niezwykła kondycją. Tego chcę. Chcę zdominować dywizję i nad tym zamierzam nadal pracować. Jestem bardzo cierpliwy i mam jeszcze przed sobą kilka miesięcy pracy. Jeśli komuś imponuje to jak wyglądam dzisiaj to nie mogę się już doczekać aż zobaczą mnie później. Planuję zrobić jeszcze dużo więcej niż dotychczas.

Dana zagwarantował mi, że dostanę podwyżkę przed następną walką. Jestem tym podekscytowany. Myślę, że będzie to się opierać na wyniku sprzedaży PPV więc będę musiał zapracować na te pieniądze. Będę musiał sprzedać subskrypcje na swoją walkę. Nie byłem w tym zbyt dobry w przeszłości.

Są zawodnicy jak Conor McGregor, który naprawdę sporo gada i jest w tym bardzo dobry. Jest w tym bardzo, bardzo dobry. Jest świetny w marketingu. Ja zawsze skupiałem się na wygrywaniu. Myślę, że kiedy wrócę jako ciężki to spróbuję robić więcej legalnych i kontrowersyjnych rzeczy żeby sprzedać więcej PPV.

Jones (26-1, 1 NC MMA) wierzy, że wróci do oktagonu UFC w drugim kwartale 2022 roku. Zawodnik uważany jest przez wielu specjalistów za najlepszego bez podziału na kategorie wagowe. Po odejściu ze sportu Khabiba Nurmagomedova to on zajmuje 1. miejsce w rankingu „pound for pound” UFC, mimo, iż nie jest uwzględniony w rankingach kategorii półciężkiej i ciężkiej. Nie walczył w oktagonie od czasu pojedynku z Dominickiem Reyesem, który odbył się w lutym 2020 roku.

W przeszłości w oktagonie wygrywał z m.in. Danielem Cormierem, Alexandrem Gustafssonem, Thiago Santosem, Gloverem Teixeirą czy Vitorem Belfortem. „Bones” w przeszłości aż 15 razy bił się w mistrzowskich walkach UFC. Amerykanin jest rekordzistą pod względem dni bycia mistrzem w kategorii półciężkiej UFC (1501). Zawodnik miał serię 18 walk bez porażki w UFC, co również stanowi rekord organizacji.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

21 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

Vale Tudo
Championship

25,222 komentarzy 130,520 polubień

spróbuję robić więcej legalnych

:korwinwhat:

Nie tędy droga Jon

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of Siedem
Siedem

Vale Tudo
Open

23,273 komentarzy 59,782 polubień
G
Guest

spróbuję robić więcej legalnych i kontrowersyjnych rzeczy żeby sprzedać więcej PPV

Dymy LOVE :pudzianfap:

Odpowiedz polub

b
baju

NoLife FC

32,659 komentarzy 58,686 polubień

:korwinwhat:

Nie tędy droga Jon

Już nielegalnych nakurwił. :)

JON DYMY BĘDZIE KRECIŁ, WATCH OUT. COCO DLA WSZYSTKICH KURWA!

Odpowiedz 1 Like

0
0Daro0

Oplot Challenge
Lightweight

24 komentarzy 117 polubień
Avatar of Siedem
Siedem

Vale Tudo
Open

23,273 komentarzy 59,782 polubień

Już nielegalnych nakurwił. :)

JON DYMY BĘDZIE KRECIŁ, WATCH OUT. COCO DLA WSZYSTKICH KURWA!

Gdybyś Ty baju ze swoją posturą wszedł na bombę to byłbyś skurwynsyn nie do ruszenia we freak figurach. @baju król!

Odpowiedz polub

Avatar of Boxerross
Boxerross

Legacy FC
Featherweight

1,926 komentarzy 3,040 polubień

Mi również z tego wywiadu weszły do głowy dwie rzeczy.
1. Postara się robić więcej LEGALNYCH rzeczy:arch:
2. Dana obiecał:putinlaugh:

Jon albo wie coś czego my nie wiemy, albo w ogóle się nie domyśla, że Danka ma wyjebane na niego

Odpowiedz polub

R
Ragnar L

Brutaal
Welterweight

532 komentarzy 1,384 polubień

Nie wiem jak inni ale ja już nie czekam nigdy chyba nie czekałem na tą jego wielka dominację w ciężkiej. Realnie może wygra walkę czy dwie ale w końcu przyjdzie ciężki który będzie miał w dupie jego szybkość, dynamiczność itd. I poprosu na niego ruszy jak pudzian na najmana. A przy obecnym mistrzu może to być i w pierwszej walce.

Odpowiedz polub

Avatar of arthurro
arthurro

Brutaal
Super Heavyweight

678 komentarzy 986 polubień

i chuj , już aresztowany :|

Odpowiedz 2 polubień

G
Guest

aresztowanie to był ten sposób? :DC:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Kraver
Kraver

KSW
Heavyweight

6,018 komentarzy 17,996 polubień

Dana wiedział co robi:DC::juanlaugh:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Muflex
Muflex

Oplot Challenge
Welterweight

62 komentarzy 62 polubień

aresztowanie to był ten sposób? :DC:

Nie inaczej :)

Odpowiedz polub

Avatar of Billy Boola
Billy Boola

ONE FC
Welterweight

2,434 komentarzy 5,719 polubień

Jak zapowiedział, tak zrobił:boystop:.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

37,731 komentarzy 129,699 polubień

Jak zapowiedział, tak zrobił:boystop:.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Ludwiczek
Ludwiczek

UFC
Middleweight

10,143 komentarzy 22,194 polubień
Avatar of Billy Boola
Billy Boola

ONE FC
Welterweight

2,434 komentarzy 5,719 polubień
Avatar of Armes
Armes

Shark Fights
Lightweight

1,190 komentarzy 3,944 polubień
Avatar of Paria S.
Paria S.

UFC
Welterweight

9,626 komentarzy 23,950 polubień
Avatar of Deleted
Deleted

UFC
Welterweight

9,427 komentarzy 6,806 polubień

Chciał podwyżki, to zrobił dymy z żoną.

tak to się robi

jebac szacunek, tylko dymy.

Odpowiedz 1 Like

b
baju

NoLife FC

32,659 komentarzy 58,686 polubień

Gdybyś Ty baju ze swoją posturą wszedł na bombę to byłbyś skurwynsyn nie do ruszenia we freak figurach. @baju król!

Hahaha, Japczan, idziemy po Ciebie. Baysangur, wiem, że to czytasz - SEND ME A CONTRACT!!! @defthomas

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Middleweight

13,383 komentarzy 57,037 polubień

Myślę, że kiedy wrócę jako ciężki to spróbuję robić więcej legalnych i kontrowersyjnych rzeczy żeby sprzedać więcej PPV.

Jonny się przejęzyczył.
Nielegalnych miało być.

:putinlaugh:

Odpowiedz 2 polubień