Rory MacDonald zawalczy na kwietniowej gali Bellator MMA z Jonem Fitchem. Pojedynek obu panów będzie miał podwójne znaczenie. Po pierwsze, dla Kanadyjczyka będzie to obrona tytułu mistrzowskiego, a po drugie kto wygra ten pojedynek, awansuje dalej w turnieju kategorii półśredniej. Walka odbędzie się na dystansie 5 rund, lecz nie wiadomo czy będzie to główne starcie tej gali.

MacDonald (20-5 MMA) w ostatniej walce przeszedł do kategorii średniej, aby spróbować zdobyć drugi tytuł mistrzowski organizacji Bellator MMA. W bezpośrednim pojedynku musiał on jednak uznać wyższość Gegarda Mousasiego. 29-latek zdobył pas mistrzowski kategorii półśredniej w walce z Douglasem Limą.

Fitch (31-7-1, 1 NC) to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników kategorii do 77 kilogramów w historii MMA. Były mistrz tej dywizji organizacji WSOF wygrał 5 ostatnich walk z rzędu.

12 KOMENTARZE

 1. Wiadomo coś, czy Bellator ponownie zawita na Węgry? Nie spodziewam się ewentualnie walki MacDonald vs. Fitch na tej gali, ale tak z ciekawości pytam.

 2. Podejrzewam, że to może być najnudniejsza walka ever. I niech mi tu nikt nie wyskakuje z McDonald vs Lawler, to głównie dzięki Lawlerowi ta walka była taka zajebista.:robbie:

 3. Podejrzewam, że to może być najnudniejsza walka ever. I niech mi tu nikt nie wyskakuje z McDonald vs Lawler, to głównie dzięki Lawlerowi ta walka była taka zajebista.:robbie:

  :waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh:

 4. Podejrzewam, że to może być najnudniejsza walka ever. I niech mi tu nikt nie wyskakuje z McDonald vs Lawler, to głównie dzięki Lawlerowi ta walka była taka zajebista.:robbie:

  Czy ja wiem, zdziadzialy Fitch może być tym zawodnikiem co bezradnością wymusi na Rorym aktywnosc

 5. Wiadomo coś, czy Bellator ponownie zawita na Węgry? Nie spodziewam się ewentualnie walki MacDonald vs. Fitch na tej gali, ale tak z ciekawości pytam.

  Ma być w tym roku podobno gala w  barcelonie, ale co z tego wyjdzie zobaczymy.

 6. Podejrzewam, że to może być najnudniejsza walka ever. I niech mi tu nikt nie wyskakuje z McDonald vs Lawler, to głównie dzięki Lawlerowi ta walka była taka zajebista.:robbie:

  dawno czegoś tak głupiego tu nie przeczytałem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.