Niepokonany mistrz kategorii średniej Bellator MMA, Johnny Eblen, wierzy, że jest najlepszym zawodnikiem dywizji do 84 kilogramów na całym świecie.

Eblen wygrał na minionej gali Bellator 290 w Kalifornii z bardzo doświadczonym Anatolym Tokovem. Była to dla niego obrona pasa mistrzowskiego kategorii średniej organizacji Bellator MMA. Zazwyczaj za najlepszego zawodnika na całym świecie w danej dywizji wagowej uznawany jest mistrz organizacji UFC, ale Eblen po wygranej z Tokovem przez decyzję sędziowską w rozmowie z dziennikarzami wyznał, że uważa się za najlepszego średniego w MMA.

Myślę, że jestem najlepszy na świecie. To jak trenuję, jak się rozwijam – jestem najlepszy, nie mam żadnych wątpliwości. Byłem zadowolony ze swojego ostatniego występu, obejrzę to jeszcze, żeby wyciągnąć wnioski i zobaczyć co mogłem zrobić lepiej. Na pewno jestem w stanie się jeszcze rozwijać.

Niepokonany Eblen (13-0 MMA) ma na swoim koncie aż 9 walk w klatce organizacji Bellator MMA. 31-latek do swoich pojedynków przygotowuje się w American Top Team, gdzie do występów w klatce przygotowują się m.in. Jorge Masvidal, Dustin Poirier czy Mateusz Gamrot. Eblen na swoim koncie ma wygrane z m.in. Gegardem Mousasim czy Johnem Salterem. 6 z 13 pojedynków zwyciężał przez skończenia przed czasem.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

29 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Dundy
Dundy

ONE FC
Featherweight

2,345 komentarzy 6,884 polubień
Avatar of Junior.dos.santos
Junior.dos.santos

BAMMA
Bantamweight

771 komentarzy 4,688 polubień

Jestem najlepszy bo jestem z siebie zadowolony i fajnie trenuje. No kurwa….

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of Ludwiczek
Ludwiczek

UFC
Middleweight

10,813 komentarzy 24,577 polubień
Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Heavyweight

19,349 komentarzy 43,950 polubień

Mam nadzieję że przejdzie do UFC

W Bellatorze pustki

Odpowiedz 1 Like

Avatar of seroslav
seroslav

Legacy FC
Lightweight

1,955 komentarzy 6,826 polubień

Myślenie chyba nie jest jego najmocniejsza stroną.

Odpowiedz polub

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Light Heavyweight

16,957 komentarzy 128,055 polubień

Po czym przejście do UFC i z 13-0 robi się 14-6 i walka z delikwentem typu Krzysia Jotki o wylot :juanlaugh: Ach klasyka:beczka:

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Jest najlepszy na świecie tak jak Chandler.

Ciekawe ile dostaje wypłaty?

Jak to było, że Bellator płaci najlepiej i Anderson mówił, że ma płacone jak Król?

Fedor dostał 100k, Bader 150k = razem dotali tyle co zainkasował Tybur xD

Odpowiedz 6 polubień

click to expand...
Avatar of WaszkaOG
WaszkaOG

M-1 Global
Featherweight

3,636 komentarzy 12,295 polubień

Jest najlepszy na świecie tak jak Chandler.

Ciekawe ile dostaje wypłaty?

Jak to było, że Bellator płaci najlepiej i Anderson mówił, że ma płacone jak Król?

Fedor dostał 100k, Bader 150k = razem dotali tyle co zainkasował Tybur xD

150k$, jest na dole w artykule.
Rzeczywiście miliony ten bellator płaci xd

Odpowiedz 3 polubień

click to expand...
Avatar of papa smerf
papa smerf

Oplot Challenge
Middleweight

114 komentarzy 218 polubień

Szczerze Bellator niby druga organizacja na świecie a filmy na yt tak z chujowymi wyświetleniami że masakra tak samo jak ich wywiady z mistrzami.

Szczerze ważenie ufc ma więcej oglądalności niż karta Bellator na yt.

Odpowiedz polub

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Heavyweight

17,910 komentarzy 76,580 polubień
Avatar of Olo
Olo

PRIDE FC
Middleweight

6,902 komentarzy 42,471 polubień

Po 1 - nie jesteś
Po 2 - nie zesraj się

Odpowiedz 1 Like

Avatar of blazini
blazini

UFC
Lightweight

9,153 komentarzy 35,669 polubień
Avatar of jihaad
jihaad

UFC
Middleweight

12,251 komentarzy 31,931 polubień

Miszcz Świata Belatora. :jimcarrey:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Patrosixxx
Patrosixxx

UFC
Heavyweight

18,550 komentarzy 35,846 polubień

Ja mysle, że ferarri by go porobil tylko kondyche zrobi chlopak i sędzia będzie inny :rofl:

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Risky
Risky

UFC
Light Heavyweight

14,674 komentarzy 58,363 polubień

Iowa to aż takie zadupie że nie słyszał o UFC?

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Dijaz
Dijaz

KSW
Heavyweight

6,035 komentarzy 15,840 polubień

Obecnie najlepszy jest ten koleś z UK.

Odpowiedz polub

G
Guest

Ja mysle, że ferarri by go porobil tylko kondyche zrobi chlopak i sędzia będzie inny :rofl:

:conorsalute:
Ferrari mistrzem Bellatora a gdyby wiewiór pokonał w walce o pas tańcule i skontrolował Pere... i zrobili rewanż:benny:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Halny
Halny

PRIDE FC
Lightweight

6,335 komentarzy 4,026 polubień

Paulo Costa robi go w półtorej minuty.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Billy Boola
Billy Boola

ONE FC
Welterweight

2,434 komentarzy 5,721 polubień

Musiałem sprawdzić, w jakiej wadze walczy tak dobrze wiem, kto to.

W kwestii wypowiedzi... no nie wydaje mnie sie.

Odpowiedz polub

click to expand...
Avatar of WaszkaOG
WaszkaOG

M-1 Global
Featherweight

3,636 komentarzy 12,295 polubień

Szczerze Bellator niby druga organizacja na świecie a filmy na yt tak z chujowymi wyświetleniami że masakra tak samo jak ich wywiady z mistrzami.

Szczerze ważenie ufc ma więcej oglądalności niż karta Bellator na yt.

ONE jest numerem dwa (hehe).
Śmiesznie to brzmi z ich nazwą ale taka prawda.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Draniu
Draniu

Maximum FC
Featherweight

1,479 komentarzy 1,892 polubień

W Bellatorze to i może jest najlepszy na świecie. Nic poza :P

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Mario123
Mario123

BAMMA
Heavyweight

1,095 komentarzy 2,959 polubień

Jakbyś był to walczyłbyś w Strikeforce.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

W KSW mógłby być pewnie też najlepszy na świecie! A takze zdoyć pas AFN i Babilonu. Ale we freakach by od Amadeo Ferrari zebrał na łeb w romskiej klatce.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Bolesław
Bolesław

M-1 Global
Lightweight

3,699 komentarzy 7,566 polubień

Mamy w KRS Romanowskiego

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Heavyweight

19,349 komentarzy 43,950 polubień

W sumie co ma powiedzieć

"A chuj kurwa, jestem średni"

:werdum:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of roki900
roki900

KSW
Heavyweight

5,978 komentarzy 17,313 polubień

ONE jest numerem dwa (hehe).
Śmiesznie to brzmi z ich nazwą ale taka prawda.

Już niedługo numerem dwa będzie FEN. Prezes po ostatniej swojej walce zarobił tyle, ze teraz będzie podbieral zawodników UFC

Odpowiedz polub

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

UFC
Strawweight

7,338 komentarzy 16,920 polubień

Nie jesteś i możemy się rozejść :jjsmile: .

Odpowiedz polub

Avatar of Karwantes
Karwantes

Bellator
Welterweight

4,332 komentarzy 5,728 polubień

Najlepszy może nie jest ale jego cardio jest niewiarygodne, gość podczas wywiadu z Johnem po walce wyglądał jakby dopiero miał wyjść do walki a nie jakby co dopiero przewalczył 5 rund.

Odpowiedz polub

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,827 komentarzy 48,157 polubień

Jak taki najlepszy jesteś to idź do UFC - pokonaj Israela, Poatana, Whittakera, Vettoriego... a póki co to stul japę.

Odpowiedz polub