John Dodson, były zawodnik UFC, zdobył kolejną, trzecią wygraną w ringu BKFC w walkach na gołe pięści. Tym razem Dodson znokautował JR Ridge’a i zdobył pas mistrzowski kategorii muszej organizacji na gali BKFC 48.

Dodson kontynuuje swoją przygodę ze sztukami walki po tym jak rozstał się z UFC po walce 2020 roku. Od tamtej pory bił się 4 razy w MMA dla m.in. organizacji RIZIN oraz 3 razy w ringu BKFC. Zobaczcie kolejne skończenie pojedynku przed czasem w wykonaniu byłego pretendenta do tytułu mistrzowskiego UFC.

Dodson (24-13 MMA) na swoim koncie ma wygrane w klatce z m.in. Pedro Munhozem, Jussierem Formigą czy Johnem Moragą. 13 z 24 wygranych w MMA zdobywał przez skończenia przed czasem. W BKFC radzi sobie niezwykle dobrze – wygrał już trzy pojedynki i wszystkie kończył przez KO/TKO. 38-latek to zwycięzca 14. edycji programu TUF, a do swoich walk przygotowuje się w Jackson’s MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

6,069 komentarzy 23,905 polubień

Dodson zawsze miał szybkie łapy i pierdolnięcie jak na tą wagę. Fajnie, że jak zaczął kuleć w MMA, to odnalazł się w walkach na gołe łapy :frankapprove:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Open

21,559 komentarzy 35,692 polubień

Dodson 39 latek (10-7 UFC) znokautował w walce o pas... 38 latka (bez rekordu w MMA czy boksie...) który to pokonał na BKFC... 3 bumów. (3-2 BKFC)
+ 1. (2-6 amat. MMA, 0-2 boks (2x1 r)
+ 2. (2-3 amat. MMA) 0-2 BKFC
+ 3. (2-7 MMA pro)
Czyli te BKFC jest dla starych weteranów mma po UFC, albo też dla takich bez żadnych sukcesów co teraz spróbowali w walkach na gołe pięści... :boss:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Undertaker
Undertaker

BAMMA
Welterweight

902 komentarzy 1,583 polubień

To dobry wariat jest. Chyba nigdy był znokautowany. W UFC miał pecha być w tej samej dywizji z Myszą męczycielem i przez to nigdy nie był mistrzem :fjedzia:

Odpowiedz polub

Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

Bellator
Lightweight

4,236 komentarzy 31,033 polubień

Po ile oni mają wzrostu? Metr czterdzieści? :mjsmile:

Odpowiedz polub