Popularny podcaster oraz komentator, Joe Rogan, nie jest pewny czy Tony Ferguson skorzysta na treningach z Davidem Gogginsem. Goggins znany jest ze swojej wytrzymałości i próbuje pomóc El Cucuy przed walką z Paddym Pimblettem na UFC 296.

Ferguson nie ma ostatnio najlepszej formy. Doświadczony zawodnik na grudniowej gali UFC 296 wróci do klatki po sześciu przegranych z rzędu, aby zmierzyć się z młodszym Paddym Pimblettem. Przed walką, trenuje z m.in. znanym ze swojej wytrzymałości byłym NAVY Seal, Davidem Gogginsem. W swoim podcaście, na ten temat wypowiedział się Joe Rogan, u którego w przeszłości wielokrotnie gościł Goggins.

Jestem bardzo ciekawy jak Tony będzie wyglądał po treningach z Davidem Gogginsem. Widziałem wiele różnych opinii na ten temat, czy to dobrze czy źle. Jak widać, gdy trenują razem, David w ogóle się nie męczy, a Tony wręcz przeciwnie.

Na pewno płyną z tego jakieś korzyści jeśli chodzi o wytrzymałość. Dave nie jest nawet zmęczony… Idą od boku do boku i ten wykrzykuje swoje hasła, nie jest nawet trochę zmęczony, bo może tak trenować dosłownie dniami. Na pewno są z tego korzyści.

Słabi ludzie go nienawidzą. Słabi i zazdrośni ludzie, którzy go nie znają. Wiele osób go nie rozumie, nawet ci, których ja lubię. Nie znają go.

39-letni Ferguson (25-9 MMA) prawdopodobnie najlepsze lata w oktagonie UFC ma już za sobą. El Cucuy przegrał od 2020 roku sześć walk z rzędu. Ostatnią porażkę poniósł na UFC 291 w lipcu tego roku. Wówczas przegrał z Bobbym Greenem przez poddanie pod koniec pojedynku. Przed wspomnianą serią porażek, Ferguson był na fali dwunastu zwycięstw z rzędu. Na gali UFC 216 w 2017 roku Amerykanin zdobył tymczasowy pas kategorii lekkiej. W starciu zwieńczającym wydarzenie, El Cucuy poddał w trzeciej rundzie Kevina Lee. 20 z 25 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem. Na swoim koncie ma wygrane z m.in. Edsonem Barbozą, Rafaelem dos Anjosem czy Anthonym Pettisem. UFC 296 odbędzie się 16 grudnia tego roku w Las Vegas.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,920 komentarzy 2,965 polubień

Popularny podcaster oraz komentator, Joe Rogan, nie jest pewny czy Tony Ferguson skorzysta na treningach z Davidem Gogginsem. Goggins znany jest ze swojej wytrzymałości i próbuje pomóc El Cucuy przed walką z Paddym Pimblettem na UFC 296. Ferguson nie ma ostatnio najlepszej formy. Doświadczony zawodnik na grudniowej gali UFC 296 wróci do klatki po sześciu przegranych z […]

Odpowiedz polub

click to expand...