Wielu specjalistów nadal dyskutuje o wygranej Jana Błachowicza w rewanżu z Coreyem Andersonem. Mówi się, że Polak może być kolejnym pretendentem w kategorii półciężkiej. To oznaczałoby, że zmierzyłby się z mistrzem dywizji, Jonem Jonesem. O walce wypowiedział się także komentator UFC oraz popularny podcaster, Joe Rogan, w jednym ze swoich programów.

Mówią o Janie Błachowiczu. To interesująca walka. Chciałbym to zobaczyć, ale nie sądzę, że Janek będzie w stanie zatrzymać próby obaleń w wykonaniu Jonesa. Będzie miał z tym problem. Corey w pierwszej walce obalał go wiele razy. Jon to inna bestia… Corey został złapany. Błachowicz ma bardzo mocny cios. Widziałeś co zrobił Luke’owi? Połamał mu szczękę! Bije naprawdę mocno. Nie ścina dużo wagi, wygląda w półciężkiej naprawdę dobrze.

Rogan wypowiedział się także na temat potencjalnego rewanżu Jona Jonesa z Dominickiem Reyesem.

Jestem podekscytowany tym rewanżem. Myślę, że Dominick poradziłby sobie lepiej w drugiej walce. Wie, że musi mieć energię w trzeciej, czwartej i piątej rundzie. Był na szczycie góry i mierzył się ze smokiem. Wróci mocniejszy niż kiedykolwiek.

Chciałbym naprawdę to zobaczyć. Jones dobrze walczy w rewanżach. Jestem ciekaw co pokazałby Reyes. Ma teraz doświadczenie. Reyes wszedłby do walki z myślą, że był o włos od zdobycia tytułu mistrzowskiego kategorii półciężkiej UFC. Jeden sędzia dał 4-1 dla Jonesa co jest kur*a śmieszne…

Walka na UFC 247 ostatecznie zakończyła się wygraną Jonesa przez jednogłośną decyzję sędziowską, lecz ta wzbudziła wiele kontrowersji w środowisku MMA. Nie wiadomo jakie plany na kolejny pojedynek Jonesa ma organizacja.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.