Joe Rogan :

„Pracowałem nad UFC Wired kiedy o tym usłyszałem . Pierwsze co przyszło mi do głowy to to że Randy zdecydował się odejść kiedy usłyszał że Fedor podpisał kontrakt z inną organizacją, ale po przeczytaniu jego wypowiedzi oczywiste jest że jest coś poważniejszego w tej decyzji. Nie mam pojęcia kto jest tutaj winien , ale wiem że jest dla mnie honorem mieć okazję poznać Randego i czuję się bardzo szczęśliwy z możliwości oglądania jego walk.

On jest bardzo wyjątkowym człowiekiem, takim jakiego spotykasz tylko raz lub dwa w życiu. Jest jednym z niewielu ludzi jakich poznałem którzy jednocześnie mają wielkie serce, są przyjacielscy, szczęśliwi i jednocześnie szaleńczo i bezustannie chcą współzawodniczyć.

Jest również jednym z niewielu ludzi którzy są w stanie wykorzystać cały swój potencjał. Mam szczerą nadzieje że istnieje jakiś sposób dzięki któremu Randy będzie mógł rozwiązać te wszystkie problemy, ale jeśli nie to wszystko co mogę powiedzieć to to że bardzo dużo się nauczyłem od samego oglądania jego walk, i czuję się szczęściarzem mając okazję go poznać”

4 KOMENTARZE

  1. no i bardzo kulturalnie stanal po stronie randyego, olewajac „szefa” łysola

  2. he he widac ze wszyscy maja dosc danuty bialej niech bracia feritta to zrozumieja bo to oni sa wiekszosciowymi udzialowcami i i traca najwiecej

  3. No czas White powoli dobiega końca, coś czuję że Randy Couture zrobi rewolucję w świecie MMA…

  4. bede sie smial jak lorenzo zwolni dane(tylko nie wiem czy moze wkoncu dana ma 10% udzialow) i zatrudni na stanowisku prezydenta ufc randy’ego hehe :))to by dopiero dana sie wnerwil

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.