Joe Rogan :

„Pracowałem nad UFC Wired kiedy o tym usłyszałem . Pierwsze co przyszło mi do głowy to to że Randy zdecydował się odejść kiedy usłyszał że Fedor podpisał kontrakt z inną organizacją, ale po przeczytaniu jego wypowiedzi oczywiste jest że jest coś poważniejszego w tej decyzji. Nie mam pojęcia kto jest tutaj winien , ale wiem że jest dla mnie honorem mieć okazję poznać Randego i czuję się bardzo szczęśliwy z możliwości oglądania jego walk.

On jest bardzo wyjątkowym człowiekiem, takim jakiego spotykasz tylko raz lub dwa w życiu. Jest jednym z niewielu ludzi jakich poznałem którzy jednocześnie mają wielkie serce, są przyjacielscy, szczęśliwi i jednocześnie szaleńczo i bezustannie chcą współzawodniczyć.

Jest również jednym z niewielu ludzi którzy są w stanie wykorzystać cały swój potencjał. Mam szczerą nadzieje że istnieje jakiś sposób dzięki któremu Randy będzie mógł rozwiązać te wszystkie problemy, ale jeśli nie to wszystko co mogę powiedzieć to to że bardzo dużo się nauczyłem od samego oglądania jego walk, i czuję się szczęściarzem mając okazję go poznać”

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.