Potencjalne starcie Floyda Mayweathera Jr. z Conorem McGregorem staje się coraz bardziej realne, przez co możemy dowiedzieć się co o tej walce sądzą osobistości związane z MMA. Joe Rogan w swoim popularnym podcaście Joe Rogan Experience. Komentator postanowił obiektywnie ocenić starcie, o którym mówią wszyscy – najlepszego boksera wszechczasów oraz mistrza kategorii lekkiej UFC.

Mayweather jest dużo lepszym bokserem, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. To jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, bokser jaki żył na tej planecie. Nawet jeśli jest mniejszy, rozmawiamy tutaj o kompletnie innym poziomie umiejętności. Mimo to, Conor nie jest na przegranej pozycji. On jest bardzo niebezpieczny.

Rogan kontynuował wyjaśniając co miał na myśli.

Floyd Mayweather to lepszy bokser, ale Conor McGregor jest niesamowicie niebezpiecznym zawodnikiem, który świetnie się porusza. Ten gość bardzo dobrze pracuje na nogach, kontroluje dystans i robi to w dziwny sposób. Łatwo wtedy może Cię trafić. Jeśli to zrobi, jeśli złapie Cię ciosem w pierwszych rundach to wtedy zaczynają się niemałe kłopoty. Floyd musiałby spokojnie rozpocząć tę walkę, powinien używać swojego prostego. Mayweather od zawsze miał problemy z mańkutami, ale nigdy z żadnym nie przegrał. Mówimy też o profesjonalnych bokserach.

Jak widać Joe nie spisuje jeszcze na straty McGregora w potencjalnym pojedynku Irlandczyka z Amerykaninem. Sam Conor w jednym z wywiadów wyznał, że walka jest bardzo bliska finalizacji, a jako termin podawany jest wrzesień tego roku.

2 KOMENTARZE

  1. conor położy spać pana floyda. mayweather nigdy nie był asem jeśli chodzi o nokautowanie przeciwników, a notorious zawsze może wyskoczyć z jakąś bombą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.