Jakiś czas temu w sieci zaczęły pojawiać się informację o tym, że Dana White i Lorenzo Fertitta planują sprzedaż UFC. Kilka godzin po ujawnieniu tego, White w rozmowie z Las Vegas Review zdementował wszystko i powiedział, że informacje te bardzo różnią się od tego jak jest w rzeczywistości:

UFC nie jest na sprzedaż (…) To, co napisano, nie mogło mocniej różnić się od prawdy.

Nawet sam Joe Rogan nie wie ile w tym wszystkim jest faktów, a ile plotek. W audycji The MMAHour przyznał, że nie zdecydował jeszcze co uczyni jeśli UFC naprawdę zostanie przejęte:

Jest taka plotka, z całą pewnością, ale czy jest ona prawdziwa to nie wiem. Nie zadaję zbyt wielu pytań. Jeśli mam być szczery to wcale nie zadaję pytań.

Na pytanie co zrobi jeśli plotki okażą się prawdziwe, odpowiedział Arielowi Helwaniemu:

Mam kontrakt, który kończy się w sierpniu i jeszcze nie zdecydowałem, ale codziennie o tym myślę.

Dodał jednak, że na 100% odejdzie jeśli sprzedaż organizacji będzie faktem. Tak właściwie to nawet nie jest pewny czy zostania z firmą jeśli ta nie zostanie sprzedana bowiem jego kontrakt z UFC wygasa w sierpniu:

Mój kontrakt wygasa w sierpniu. Możliwe, że wtedy odejdę (…) Lubię doświadczać nowych rzeczy. Otwierasz nowe drzwi, a twój umysł zaczyna podążać innym torem. Nie jestem fanem robienia ciągle tego samego (…) Człowiek musi doświadczać różnych rzeczy w życiu, a ja robię już UFC od bardzo dawna. Nigdy nie przestanę być fanem UFC, za bardzo kocham ten sport. Ale prawdopodobnie przyjdzie taki czas, kiedy już nie będę komentował walk i taki stan rzeczy może przyjść szybciej niż później.

Dziś w UFC jest o wiele więcej komentatorów niż to było jeszcze kilka lat temu. Przy mikrofonie oprócz Mike’a Goldberga, można usłyszeć: Jona Anika, Kenny’ego Floriana, Briana Stanna czy nawet Dana Hardy’ego. Czy więc w sierpniu ostatni raz usłyszymy legendarnego Joego Rogana? Fani się już na taką okoliczność przygotowują.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

  1. Kilka miesięcy temu była informacja, że podobno miał ostatni raz komentować w kwietniu. Jak Rogan odejdzie to będzie smuteczek w chooj, Dan Hardy jakos nie widzi mi się w tej roli

  2. Zacznijmy od tego, że każda para komentatorów składa się z:- color comentator (ci ładnie, kolorowo opowiadają) – Joe Rogan, Brian Stann, Kenny Florian, Dan Hardy- play by play (dopełniają krótkim tekstem, mówią ile czasu zostało, reklamy) – Mike Goldberg, Jon Anik, John GoodenMożna powiedzieć, że mamy z kogo wybierać, jedyne co mnie odrzuca to brytyjski akcent Hardego i Goodena a poza tym ok. 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.