Joe Lauzon wraca do oktagonu. 11 listopada spotka się z Clayem Guidą na gali UFC Fight Night 20 w Norfolk. Informację o tym podano na oficjalnej stronie organizacji.

„J-Lau” (MMA 27-13) spróbuje w listopadzie wrócić na zwycięską ścieżkę. W ostatnim pojedynku, na gali w kwietniu tego roku uległ większościową decyzją ze Stevenem Ray’em. Wcześniej wygrał z Marcinem Heldem w dość kontrowersyjnych okolicznościach.

Guida (MMA 33-17) walczył w tym roku na gali UFC Fight Night 112. Wygrał wtedy z Erikiem Kochem jednogłośną decyzją sędziów. Wcześniej dwa razy z rzędu przegrywał swoje pojedynki. Ostatnio postanowił wrócić do wyższej kategorii wagowej.

17 KOMENTARZE

 1. Lauzon pewnie ogarnie, ale jak zwykle zafunduje nam przy tym masę emocji wpędzając się w jakieś tarapaty.

 2. tez mysle, ze Joe nie bedzie mial zbyt duzych problemow z "bekaczem" BTW troszke tych walk panowie na swoich kontach posiadaja

 3. Clay był dobry dzik, ale jakoś MMA mu uciekło chyba. 😎

  lata robia swoje, ale i tak wciaga wszystkich Polakow jak chce

 4. Ależ ogromny staż i doświadczenie w tym zestawieniu. Razem stoczyli dla UFC 48 walk, a mogli spotkać się w oktagonie właściwie już 11 lat temu.

 5. Czemu easy?Guida ostatnio w lepszej formie, stójkę podciągnął, a zapaśniczo lepszy.

  Jakoś nie czuję Guidy po jego powrocie

 6. Były czasy, że takie starcie by porządnie elektryzowało. Teraz stawką pojedynku jest chyba jedynie jakiekolwiek pozostanie "w grze". Czas to skurwiel.

  #teamLauzon

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.