paige_vanZantowna
(fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Paige VanZant dostała swoją pierwszą walkę wieczoru, w której zmierzy się z Joanne Calderwood!

Paige wyrasta na nową gwiazdę w żeńskich kategoriach wagowych. Piękna, młoda i niepokonana w UFC zawodniczka trenująca na co dzień w Team Alpha Male, ma już trzy zwycięstwa z rzędu w tej organizacji. W ostatniej walce nie dała żadnych szans Alex Chambers, a wcześniej udało jej się wygrać z takimi rywalkami jak Felice Herrig oraz Kailin Curran.

Również Joanne święci sukcesy w oktagonie. Po wpadce z Maryną Moroz, Szkotka powróciła na szlak zwycięstw i w ostatnim boju, odprawiła Cortney Casey – za ten pojedynek obie zawodniczki zostały nagrodzone bonusem „walki wieczoru”. Popularna „Jojo” była namaszczona na przyszłą przeciwniczkę Joanny Jędrzejczyk, jednak Moroz pokrzyżowała te plany.

Obie panie spotkają się na gali, która odbędzie się 10 grudnia w Las Vegas.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

124 KOMENTARZE

 1. @Cloud widzisz to i nie grzmisz.

  To było do przewidzenia, że dadzą Van Zant przehajpowaną, dość wysoko notowaną Calderwood, która dała ostatnio dwa żałosne występy, upatrując szanse zwycięstwa tej pierwszej. W dodatku, tym samym odsuną wszystkie zarzuty wobec PVZ, jakoby ta dostawała same ogóry do porobienia (Pomimo tego, że znowu owego ogóra dostała. Tylko "zakamuflowanego").

  EDIT:

  Zapomniałbym.
  Walka ta stanowiąca Main Event jakiejkolwiek gali, to jakiś ponury, niesmaczny żart.

  P.S.: Nie sądziłem, że kiedykolwiek to napiszę, ale… War JoJo! :boystop:

 2. VanZant będzie non-stop atakowała "Jojo". Obalenia, ciosy, klincz, ciosy. Gdyby Courtney Casey nie oddała inicjatywy LATAJĄCĄ BALACHĄ (wtf), to by różnie mogło być z Calderwood. Moim zdaniem Paige spokojnie to w samej stójce ugra.

 3. Cloud

  Ja tam jednak sądzę, że VanZant to ugra. Jestem skłonny postawić na to kasę.

  To jest dosyć pewne. Według mnie ona to na 90% ogarnie i pewnie przed czasem.

  Ale i tak WAR JOJO! 😆

 4. Baasteek

  lol hahha paige van zant to juz az taka gwiazda no nie wierze

  To main event gali na fight passie, przyciągnie tyle co Asia

 5. Cloud

  Piękna, młoda i niepokonana zawodniczka trenująca na co dzień w Team Alpha Male, ma już trzy zwycięstwa z rzędu w największej organizacji MMA na świecie.

  Wynika z tego zdania, że Van Zant jest niepokonana w swojej zawodowej karierze, a przecież ma jedną porażkę na koncie.

  http://www.sherdog.com/fighter/Paige-VanZant-99019

  P.S.: Uważam, że jako naczelny hejter kobiecego MMA, powinieneś wylać choć kroplę jadu na fakt, iż walka ta jest MAIN EVENTEM gali. 🙁

 6. Luke

  P.S.: Uważam, że jako naczelny hejter kobiecego MMA, powinieneś wylać choć kroplę jadu na fakt, iż walka ta jest MAIN EVENTEM gali. 🙁

  Kiedyś Dana tez hejtowal walki kobiet 😆

  Whatever czekam na ta walke :boss:

 7. Obejrzę, jeśli Dana White da mi słowo, że będzie to walka w BJJ, dziewczyny będą miały bikini i oktagon wyleją olejem, a ja dostanę miejscówki w pierwszym rzędzie i potem przepustkę na backstage z Paige :awesome:

 8. Miszon

  Obejrzę, jeśli Dana White da mi słowo, że będzie to walka w BJJ, dziewczyny będą miały bikini i oktagon wyleją olejem, a ja dostanę miejscówki w pierwszym rzędzie i potem przepustkę na backstage z Paige :awesome:

  Mi wystarczy jak na ważeniu będą bez bielizny by zmniejszyć wagę, i nie będą zasłonięte ręcznikiem. Tzn wtedy mi wystarczy samo ważenie.

 9. Luke

  P.S.: Uważam, że jako naczelny hejter kobiecego MMA, powinieneś wylać choć kroplę jadu na fakt, iż walka ta jest MAIN EVENTEM gali. 🙁

  No to, że walka jest main eventem to trochę kpina, ale taka mała, bo z drugiej strony to jest pierwsza z trzech gal, które nastąpią po sobie dzień po dniu. UFC będzie 10, 11 i 12 grudnia. Są to gale zapychacze i VanZant się ładnie wpasowała. Drugą walką wieczoru ma być Jim Miller vs. Michael Chiesa, więc serio wcale mnie nie dziwi, że VanZant i Calderwood dali na walkę wieczoru. Ich nazwiska sprzedadzą więcej odsłon niż Miller i Chiesa. I nie jestem hejterem żeńskiego MMA, a jedynie głosem rozsądku :). To starcie obejrzę z ciekawością.

 10. Cloud

  No to, że walka jest main eventem to trochę kpina, ale z drugiej strony to jest pierwsza z trzech gal, które nastąpią po sobie dzień po dniu. UFC będzie 10, 11 i 12 grudnia. Są to gale zapychacze i VanZant się ładnie wpasowała. Drugą walką wieczoru ma być Jim Miller vs. Michael Chiesa, więc serio wcale mnie nie dziwi, że VanZant i Calderwood dali na walkę wieczoru. Ich nazwiska sprzedadzą więcej odsłon niż Miller i Chiesa. I nie jestem hejterem żeńskiego MMA, a jedynie głosem rozsądku :).

  Umknęło mi gdzieś, że to będzie jedna z tych trzech, grudniowych gal dzień-po-dniu.
  Faktycznie, to trochę zmienia postać rzeczy.

 11. Gosciu, ktory zapowiadal niegdys, ze w jego organizacji nie ma miejsca dla kobiet smialo podaza do punktu gdy to meski ME bedzie sporym wydarzeniem :wink:. Oczywiscie poniewaz tym razem chodzi o JoJo to bardzo sie ciesze.

 12. Szkoda, że dwie lubiane zawodniczki muszą się bić. Czuję, że Paige sprowadzi i zrobi co chce znowu narzucając swoje tempo walki. Pytanie z jaką psychą wyjdzie Joanne. Jej wartość spada, więc musi się poprawić, a tu będzie ciężko, bo Paige coraz lepsza i bardziej obita.

 13. #teamvanzant. JoJo w ostatnich dwóch walkach wyglądała tragicznie. Jak Paige ruszy z takim animuszem, jak ostatno to JoJo będzie plecami wycierała matę.

 14. VanZant by wiatrak wacianych ciosów 😀

  IMO jedna i druga jest przehypowana w chuj, z tym, że w przypadku JoJo zdążyło się to już zweryfikować.

 15. Jojo przez ciosy na waginę.
  A tak poważnie to Dana wie, że Jojo jest beznadziejna i dał PVZ kolejną bezpieczną walkę.

 16. Świetna wiadmość, im więcej się dzieje w SW dywizji tym większe zainteresowanie co daje Asi konkretne benefity :)PVZ przez poddanie 2 runda .

 17. halibut

  Mi wystarczy jak na ważeniu będą bez bielizny by zmniejszyć wagę, i nie będą zasłonięte ręcznikiem. Tzn wtedy mi wystarczy samo ważenie.

  Jedna ma tylko zajebisty głosik, a druga buzie co Ci po tej bieliźnie. Tyłki i cycki średniawka, wszystko co najlepsze już widzieliśmy i słyszeliśmy.

 18. Łatwa walka dla PVZ. Jojo nie zaprezentowała się dobrze w swoich dotychczasowych występach w oktagonie, i raczej nie ma zbytnich szans z cały czas aktywną Paige.

 19. Taki ME na gali UFC…to jak wyścigi corsy z fiestą na zlocie BMW 🙂 rozumiem, że to gala zapychacz…no ok niech będzie że na zlocie VW, zatem i tak lekka przeginka 😉

  Co do samej walki – jedna i druga prezentują niski poziom techniczny. Jojo blokuje ciosy twarzą ale potrafi ich trochę przyjąć, sama też ma jakąś siłę ciosu, Paige z kolei zadaje olbrzymią ilość ciosów które absolutnie nic nie ważą…a jak sama je przyjmuje – tego nie wiemy, bo miała zbyt bezpieczne przeciwniczki. Także dla mnie jedna wielka niewiadoma,
  WAR #TeamWhatever

  Cloud

  nie jestem hejterem żeńskiego MMA, a jedynie głosem rozsądku

  W oczach psychofanów i nuthuggerów nie ma różnicy – wszelkie rozsądne i obiektywne spojrzenie wobec obiektu czci zawsze będzie hejtem
  a gdzie naczelnik jednego z klubów, @#teamJoJo ?

 20. Mi się samo zestawienie podoba, ale to, że jest to walka wieczoru – zrozumieć nie mogę.

  Oczywiście #teamVanZant .

  Dżo-Dżo Kalderłud i jej szanse w tej walce? :rofl:

 21. Czy to nie jest pierwszy ME w dywizji kobiecej nie o pas? W koguciej sobie nie przypominam. Więc najniższa waga i pierwszy ME, chcą zarabiać na ładnych buziach, niby logiczne no ale kiedyś to by było nie do pomyślenia, to był sport krwiożerczych samców, a kobiety były niechlubnym dodatkiem.
  Zresztą ME flyweight u facetów z wyjątkiem walk o pas też chyba jeszcze nie było. No bo kiedyś to było kurwa nie do przyjęcia, było mnóstwo istotniejszych walk i nie trzeba było żadnych zapchaj dziur, te rozpiski były sensowne, przejrzyste, miłe dla oka i emocjonujące dla ducha. Teraz jak sie patrzy na tą biedę jak choćby ta gala z me laskami strawweight i chiesą z millerem w co – me to człowiek sam się musi przekonywać nie no jednak obejrze, może będize warto.
  Rozwodnienie totalne i jeśli tak dalej będzie to człowiek będzie na niektóre zestawienia patrzył z równym niezrozumieniem i obojętnością jak na nazwiska zawodników z dolnych kart Bellatora.

 22. To ze dostala walke wieczoru to jest jakis ponury żart ,wrecz kpina, za co dostała ? za buzie ładniejsza od wiekszosci zawodniczek mma i tylko za to.
  Kierunek w jakim zmierza UFC i ogolnie poniekąd gale mma zaczyna przypominac cyrk.Kase beda zarabiac ci ktorzy przynosza organizacji najwieksze profity a nie Ci ktorzy sa najlepsi, wcale sie nie zdziwię jak dojdzie kiedys do tego,ze walki beda ustawiane pod tych wszystkich krzykaczy, slicznotki ktore kreca najwieksze dochody organizacjom.
  Całym sercem za Jojo oby się odbiła i spuściła sromotne lanie Paige która notabene lubię ale nie lubię takich cyrków.

 23. Fr33d0m

  To ze dostala walke wieczoru to jest jakis ponury żart ,wrecz kpina, za co dostała ? za buzie ładniejsza od wiekszosci zawodniczek mma i tylko za to.
  Kierunek w jakim zmierza UFC i ogolnie poniekąd gale mma zaczyna przypominac cyrk.Kase beda zarabiac ci ktorzy przynosza organizacji najwieksze profity a nie Ci ktorzy sa najlepsi, wcale sie nie zdziwię jak dojdzie kiedys do tego,ze walki beda ustawiane pod tych wszystkich krzykaczy, slicznotki ktore kreca najwieksze dochody organizacjom.
  Całym sercem za Jojo oby się odbiła i spuściła sromotne lanie Paige która notabene lubię ale nie lubię takich cyrków.

  A co Paige ma do tego? Gdybym ja dostał taką możliwość, to też bym nie odmówił twierdząc, że inni na to bardziej zasługują. Paige dostała szanse (słuszną, nie słuszną – nie ważne), to stara się z niej skorzystać, więc pretensje do niej moim zdaniem są bezpodstawne. Sam uważam, że ten ME to jakaś kpina, ale pretensje mogę mieć tylko do UFC, a nie zawodniczek. #FanZant

 24. RaphTaba

  A co Paige ma do tego? Gdybym ja dostał taką możliwość, to też bym nie odmówił twierdząc, że inni na to bardziej zasługują. Paige dostała szanse (słuszną, nie słuszną – nie ważne), to stara się z niej skorzystać, więc pretensje do niej moim zdaniem są bezpodstawne. Sam uważam, że ten ME to jakaś kpina, ale pretensje mogę mieć tylko do UFC, a nie zawodniczek. #FanZant

  Mało precyzyjnie sie być może wyraziłem, moja logika leciała takim torem,że jak Jojo spuści łomot Paige to UFC sie odechce takich numerów robić, tak wiem naiwny jestem.

 25. Fr33d0m

  Mało precyzyjnie sie być może wyraziłem, moja logika leciała takim torem,że jak Jojo spuści łomot Paige to UFC sie odechce takich numerów robić, tak wiem naiwny jestem.

  Jojo i spuścić łomot komukolwiek po jej dwóch ostatnich występach? Haha dobre żarty. PVZ z palcem w nosie wygra.

 26. PVZ poza tym ze ma ładną buzke, to daje dobre walki. Bardzo lubie jej styl ogladać, lubie walki gdzie jeden zawodnik prze na przód zamęczając drugiego, bezustanna presja – klincz, zapasy i ciosy poparte świetnym cardio.
  Nik jej nie dał tego za darmo, dała 3 dobre walki, niszczac swe rywalki

 27. Trochę bardziej lubię Jojo ale nie wierzę, że wygra z PVZ. Chyba nawet @#teamJoJo nie wierzy, bo cicho siedzi 😉 A w dodatku mamy kolejną pretendentkę do pasa Asi 😉

 28. EXSite

  PVZ poza tym ze ma ładną buzke, to daje dobre walki. Bardzo lubie jej styl ogladać, lubie walki gdzie jeden zawodnik prze na przód zamęczając drugiego, bezustanna presja – klincz, zapasy i ciosy poparte świetnym cardio.
  Nik jej nie dał tego za darmo, dała 3 dobre walki, niszczac swe rywalki

  Owszem, wygrała walki, ma nie nudny styl ale walka wieczoru ? no wybaczcie ale nie ten poziom i nie ten czas gdzie tam jej do Rondy lub JJ.Dostała ten ME bo ma buzię ładna , powiedzmy sobie szczerze gdyby nie miała po swojej stronie urody to o ME mogła by zapomniec na tym etapie kariery na ktorym jest.

 29. Co wy tak ciągle przywołujecie tego fana dżo-dżo? Siedzi cicho, bo może nie ma ochoty się tu wypowiadać, ale nie – ludzie na siłę chcą zobaczyć jakiś jego post tutaj :crazy:

 30. EXSite

  Nik jej nie dał tego za darmo, dała 3 dobre walki, niszczac swe rywalki

  Dała co? 😀 Jeśli patrzymy przez pryzmat drużyny, która gra na Orliku to spoko :P, ale jeśli patrzymy przez pryzmat UFC, to nie – nie dała dobrych walk :D.

 31. EXSite

  Nik jej nie dał tego za darmo, dała 3 dobre walki, niszczac swe rywalki

  Dała co? 😀 Jeśli patrzymy przez pryzmat drużyny, która gra na Orliku to spoko :P, ale jeśli patrzymy przez pryzmat UFC, to nie – nie dała dobrych walk :D.

 32. Fr33d0m

  Owszem, wygrała walki, ma nie nudny styl ale walka wieczoru ? no wybaczcie ale nie ten poziom i nie ten czas gdzie tam jej do Rondy lub JJ.Dostała ten ME bo ma buzię ładna , powiedzmy sobie szczerze gdyby nie miała po swojej stronie urody to o ME mogła by zapomniec na tym etapie kariery na ktorym jest.

  Toz to media same ją zapraszają na wywiady i kreują na gwiazde. Paige korzysta ze swej urody, ale równiez cały czas rozwija się sportowo. Fani i UFC dostrzegają to, moze stąd ta decyzja
  UFC tez juz nie jest taką marką jak kiedyś, gdzie kierowano się tylko aspektem sportowym. Nie mam z tym problemu ze White i spółka tak ją (bezpiecznie) prowadzą.
  Ludzie chca ją oglądać, dlatego bo jest ładna i w walce daje z siebie wszystko. Ja równiez mam do niej słabość, nie ukrywam tego, dlatego mam inne zdanie. Calderwood to dobry test, zasługują kobietki na wyróznienie

  Cloud

  Dała co? 😀 Jeśli patrzymy przez pryzmat drużyny, która gra na Orliku to spoko :P, ale jeśli patrzymy przez pryzmat UFC, to nie – nie dała dobrych walk :D.

  Kazdy ma prawo do własnego zdania i pozwól, ze ja przy swoim pozostane!

 33. Fr33d0m

  Owszem, wygrała walki, ma nie nudny styl ale walka wieczoru ? no wybaczcie ale nie ten poziom i nie ten czas gdzie tam jej do Rondy lub JJ.Dostała ten ME bo ma buzię ładna , powiedzmy sobie szczerze gdyby nie miała po swojej stronie urody to o ME mogła by zapomniec na tym etapie kariery na ktorym jest.

  Toz to media same ją zapraszają na wywiady i kreują na gwiazde. Paige korzysta ze swej urody, ale równiez cały czas rozwija się sportowo. Fani i UFC dostrzegają to, moze stąd ta decyzja
  UFC tez juz nie jest taką marką jak kiedyś, gdzie kierowano się tylko aspektem sportowym. Nie mam z tym problemu ze White i spółka tak ją (bezpiecznie) prowadzą.
  Ludzie chca ją oglądać, dlatego bo jest ładna i w walce daje z siebie wszystko. Ja równiez mam do niej słabość, nie ukrywam tego, dlatego mam inne zdanie. Calderwood to dobry test, zasługują kobietki na wyróznienie

  Cloud

  Dała co? 😀 Jeśli patrzymy przez pryzmat drużyny, która gra na Orliku to spoko :P, ale jeśli patrzymy przez pryzmat UFC, to nie – nie dała dobrych walk :D.

  Kazdy ma prawo do własnego zdania i pozwól, ze ja przy swoim pozostane!

 34. Nilg

  W oczach psychofanów i nuthuggerów nie ma różnicy – wszelkie rozsądne i obiektywne spojrzenie wobec obiektu czci zawsze będzie hejtem

  Nie jestem ani psychofanem, ani tym drugim (nie wiem nawet co to znaczy "nuthugger"). A @Cloud nazwałem "hejterem kobiecego MMA" z przymrużeniem oka, ze względu na Jego liczne, niepochlebne komentarze na ten temat i dlatego, że "hejter" to ostatnio modne słowo (spytaj Ankosiaków).

 35. Nilg

  W oczach psychofanów i nuthuggerów nie ma różnicy – wszelkie rozsądne i obiektywne spojrzenie wobec obiektu czci zawsze będzie hejtem

  Nie jestem ani psychofanem, ani tym drugim (nie wiem nawet co to znaczy "nuthugger"). A @Cloud nazwałem "hejterem kobiecego MMA" z przymrużeniem oka, ze względu na Jego liczne, niepochlebne komentarze na ten temat i dlatego, że "hejter" to ostatnio modne słowo (spytaj Ankosiaków).

 36. @Luke ale ja nie odniosłem się zupełnie do Twojej wypowiedzi, tylko pisałem ogólnie 😉 zjawisko to jest powszechne u psychofanów (nuthugger to taki jego protoplasta) którzy po prostu mają różowe okulary…i wszystko co nie jest zachwytem okrzykiwane jest hejtem (bardzo częste ostatnio szczególnie u zwolenników rudego). Hejter jako każdy o odmiennym zdaniu jest modny poza tym już od dawna, ostatnie wydarzenia pokazują tylko, iż nic nie traci na popularności 😉

 37. @Luke ale ja nie odniosłem się zupełnie do Twojej wypowiedzi, tylko pisałem ogólnie 😉 zjawisko to jest powszechne u psychofanów (nuthugger to taki jego protoplasta) którzy po prostu mają różowe okulary…i wszystko co nie jest zachwytem okrzykiwane jest hejtem (bardzo częste ostatnio szczególnie u zwolenników rudego). Hejter jako każdy o odmiennym zdaniu jest modny poza tym już od dawna, ostatnie wydarzenia pokazują tylko, iż nic nie traci na popularności 😉

 38. Nilg

  @Luke ale ja nie odniosłem się zupełnie do Twojej wypowiedzi, tylko pisałem ogólnie 😉 zjawisko to jest powszechne u psychofanów (nuthugger to taki jego protoplasta) którzy po prostu mają różowe okulary…i wszystko co nie jest zachwytem okrzykiwane jest hejtem (bardzo częste ostatnio szczególnie u zwolenników rudego). Hejter jako każdy o odmiennym zdaniu jest modny poza tym już od dawna, ostatnie wydarzenia pokazują tylko, iż nic nie traci na popularności 😉

  Jednak Twój post miał trochę dwuznaczny wydźwięk jako, że odpisałeś na słowa Chmury, krytycznie wypowiadając się o ludziach rzucających "hejterami" na prawo i lewo, a które adresował do mnie w odpowiedzi na mój post, w którym to właśnie nazwałem go hejterem. Odebrałem to więc – na wszelki wypadek – personalnie. 😉

 39. Nilg

  @Luke ale ja nie odniosłem się zupełnie do Twojej wypowiedzi, tylko pisałem ogólnie 😉 zjawisko to jest powszechne u psychofanów (nuthugger to taki jego protoplasta) którzy po prostu mają różowe okulary…i wszystko co nie jest zachwytem okrzykiwane jest hejtem (bardzo częste ostatnio szczególnie u zwolenników rudego). Hejter jako każdy o odmiennym zdaniu jest modny poza tym już od dawna, ostatnie wydarzenia pokazują tylko, iż nic nie traci na popularności 😉

  Jednak Twój post miał trochę dwuznaczny wydźwięk jako, że odpisałeś na słowa Chmury, krytycznie wypowiadając się o ludziach rzucających "hejterami" na prawo i lewo, a które adresował do mnie w odpowiedzi na mój post, w którym to właśnie nazwałem go hejterem. Odebrałem to więc – na wszelki wypadek – personalnie. 😉

 40. Oprócz Asi, dwie moje ulubione zawodniczki z tej kategorii, więc niech wygra lepsza! Paige podziwiam za błyskotliwość i znoszenie presji kreowania na gwiazdę, a Calderwood za filigramowość i słodziutki głos jeśli chodzi o MMA :kiss::kissed:

 41. Oprócz Asi, dwie moje ulubione zawodniczki z tej kategorii, więc niech wygra lepsza! Paige podziwiam za błyskotliwość i znoszenie presji kreowania na gwiazdę, a Calderwood za filigramowość i słodziutki głos jeśli chodzi o MMA :kiss::kissed:

 42. Fr33d0m

  powiedzmy sobie szczerze gdyby nie miała po swojej stronie urody to o ME mogła by zapomniec na tym etapie kariery na ktorym jest.

  Pójdę dalej. Mogłaby zapomnieć o wszystkich przywilejach, które ma obecnie w UFC i nie tylko.
  Gdyby nie uroda, nie byłaby bezpiecznie prowadzona, nie dostałaby main eventu na żadnej gali, nie wspięłaby się tak szybko w rankingu dywizji, nie zdobyłaby takiej popularności jaką ma dzisiaj, nie podpisałaby indywidualnego kontraktu z reebokiem i (prawdopodobnie) lukratywnego, nowego kontraktu z UFC.
  Krótko pisząc: Byłaby dzisiaj nikim w tej organizacji, w porównaniu do tego, gdzie jest teraz. Oscylowałaby na podobnym poziomie egzystencji tam, na jakim jest – chociażby – Astro Girl, Aisling Daly, Angela Hill itp.

  To przykre, że samą urodą można tyle ugrać nawet tam, gdzie powinno liczyć się przede wszystkim to, kto jest lepszym sportowcem.

 43. Fr33d0m

  powiedzmy sobie szczerze gdyby nie miała po swojej stronie urody to o ME mogła by zapomniec na tym etapie kariery na ktorym jest.

  Pójdę dalej. Mogłaby zapomnieć o wszystkich przywilejach, które ma obecnie w UFC i nie tylko.
  Gdyby nie uroda, nie byłaby bezpiecznie prowadzona, nie dostałaby main eventu na żadnej gali, nie wspięłaby się tak szybko w rankingu dywizji, nie zdobyłaby takiej popularności jaką ma dzisiaj, nie podpisałaby indywidualnego kontraktu z reebokiem i (prawdopodobnie) lukratywnego, nowego kontraktu z UFC.
  Krótko pisząc: Byłaby dzisiaj nikim w tej organizacji, w porównaniu do tego, gdzie jest teraz. Oscylowałaby na podobnym poziomie egzystencji tam, na jakim jest – chociażby – Astro Girl, Aisling Daly, Angela Hill itp.

  To przykre, że samą urodą można tyle ugrać nawet tam, gdzie powinno liczyć się przede wszystkim to, kto jest lepszym sportowcem.

 44. Luke

  Pójdę dalej. Mogłaby zapomnieć o wszystkich przywilejach, które ma obecnie w UFC i nie tylko.
  Gdyby nie uroda, nie byłaby bezpiecznie prowadzona, nie dostałaby main eventu na żadnej gali, nie wspięłaby się tak szybko w rankingu dywizji, nie zdobyłaby takiej popularności jaką ma dzisiaj, nie podpisałaby indywidualnego kontraktu z reebokiem i (prawdopodobnie) lukratywnego, nowego kontraktu z UFC.
  Krótko pisząc: Byłaby dzisiaj nikim w tej organizacji, w porównaniu do tego, gdzie jest teraz. Oscylowałaby na podobnym poziomie egzystencji tam, na jakim jest – chociażby – Astro Girl, Aisling Daly, Angela Hill itp.

  To przykre, że samą urodą można tyle ugrać nawet tam, gdzie powinno liczyć się przede wszystkim to, kto jest lepszym sportowcem.

  Był czas przywyknąć przecież. MMA to nie jedyne miejsce w świecie, gdzie urodą jesteś sobie w stanie załatwić lepszy start. Life is brutal.

 45. Luke

  Pójdę dalej. Mogłaby zapomnieć o wszystkich przywilejach, które ma obecnie w UFC i nie tylko.
  Gdyby nie uroda, nie byłaby bezpiecznie prowadzona, nie dostałaby main eventu na żadnej gali, nie wspięłaby się tak szybko w rankingu dywizji, nie zdobyłaby takiej popularności jaką ma dzisiaj, nie podpisałaby indywidualnego kontraktu z reebokiem i (prawdopodobnie) lukratywnego, nowego kontraktu z UFC.
  Krótko pisząc: Byłaby dzisiaj nikim w tej organizacji, w porównaniu do tego, gdzie jest teraz. Oscylowałaby na podobnym poziomie egzystencji tam, na jakim jest – chociażby – Astro Girl, Aisling Daly, Angela Hill itp.

  To przykre, że samą urodą można tyle ugrać nawet tam, gdzie powinno liczyć się przede wszystkim to, kto jest lepszym sportowcem.

  Był czas przywyknąć przecież. MMA to nie jedyne miejsce w świecie, gdzie urodą jesteś sobie w stanie załatwić lepszy start. Life is brutal.

 46. Ale jaja hahahaha, ciekawe czemu posłali hamerykańską małpkę na egzekucje:o o:. Musiała podpaść Łysemu, ciekawe co odwaliła. Ale fajnie, że początek kolejnego roku i mamy waleczkę o pas z Jędrzejczyk/Letorneau. Styczeń – Marzec i jest pas :applause:. A jak będzie w stanie małpka kontynuować jeszcze karierę to Aisling Daly jej kolejny raz zrobi operację w następnej walce i wypad z UFC:hitman:

 47. Ale jaja hahahaha, ciekawe czemu posłali hamerykańską małpkę na egzekucje:o o:. Musiała podpaść Łysemu, ciekawe co odwaliła. Ale fajnie, że początek kolejnego roku i mamy waleczkę o pas z Jędrzejczyk/Letorneau. Styczeń – Marzec i jest pas :applause:. A jak będzie w stanie małpka kontynuować jeszcze karierę to Aisling Daly jej kolejny raz zrobi operację w następnej walce i wypad z UFC:hitman:

 48. #teamJoJo

  Ale jaja hahahaha, ciekawe czemu posłali hamerykańską małpkę na egzekucje:o o:. Musiała podpaść Łysemu, ciekawe co odwaliła. Ale fajnie, że początek kolejnego roku i mamy waleczkę o pas z Jędrzejczyk/Letorneau. Styczeń – Marzec i jest pas :applause:. A jak będzie w stanie małpka kontynuować jeszcze karierę to Aisling Daly jej kolejny raz zrobi operację w następnej walce i wypad z UFC:hitman:

  ehhh ty tak na serio?

 49. #teamJoJo

  Ale jaja hahahaha, ciekawe czemu posłali hamerykańską małpkę na egzekucje:o o:. Musiała podpaść Łysemu, ciekawe co odwaliła. Ale fajnie, że początek kolejnego roku i mamy waleczkę o pas z Jędrzejczyk/Letorneau. Styczeń – Marzec i jest pas :applause:. A jak będzie w stanie małpka kontynuować jeszcze karierę to Aisling Daly jej kolejny raz zrobi operację w następnej walce i wypad z UFC:hitman:

  ehhh ty tak na serio?

 50. progosu

  Ciekawe czy Paige dostanie kiedyś kogoś kto potrafi walczyć.

  Moim zdaniem przejedzie się po Jojo i jej hypetrain pojedzie dalej, aż się w końcu wypierdoli po trafieniu na Aśkę lub Ericka.

 51. progosu

  Ciekawe czy Paige dostanie kiedyś kogoś kto potrafi walczyć.

  Moim zdaniem przejedzie się po Jojo i jej hypetrain pojedzie dalej, aż się w końcu wypierdoli po trafieniu na Aśkę lub Ericka.

 52. #teamJoJo

  ciekawe czemu posłali hamerykańską małpkę na egzekucje

  PVZ jest Holenderką.
  Jak już trollujesz pisząc te swoje kompletnie oderwane od rzeczywistości pochwały Jojo, to chociaż znaj podstawowe fakty.

 53. #teamJoJo

  ciekawe czemu posłali hamerykańską małpkę na egzekucje

  PVZ jest Holenderką.
  Jak już trollujesz pisząc te swoje kompletnie oderwane od rzeczywistości pochwały Jojo, to chociaż znaj podstawowe fakty.

 54. #teamJoJo

  Ale jaja hahahaha, ciekawe czemu posłali hamerykańską małpkę na egzekucje:o o:. Musiała podpaść Łysemu, ciekawe co odwaliła. Ale fajnie, że początek kolejnego roku i mamy waleczkę o pas z Jędrzejczyk/Letorneau. Styczeń – Marzec i jest pas :applause:. A jak będzie w stanie małpka kontynuować jeszcze karierę to Aisling Daly jej kolejny raz zrobi operację w następnej walce i wypad z UFC:hitman:

  Patrzcie. Marzyciel wrócił :D.

 55. #teamJoJo

  Ale jaja hahahaha, ciekawe czemu posłali hamerykańską małpkę na egzekucje:o o:. Musiała podpaść Łysemu, ciekawe co odwaliła. Ale fajnie, że początek kolejnego roku i mamy waleczkę o pas z Jędrzejczyk/Letorneau. Styczeń – Marzec i jest pas :applause:. A jak będzie w stanie małpka kontynuować jeszcze karierę to Aisling Daly jej kolejny raz zrobi operację w następnej walce i wypad z UFC:hitman:

  Patrzcie. Marzyciel wrócił :D.

 56. Nawet można by potraktować poważnie tę wypowiedź @#teamjojo, ale za ten / po nazwisku Jędrzejczyk nie można 😉

 57. #teamJoJo

  Ale jaja hahahaha, ciekawe czemu posłali hamerykańską małpkę na egzekucje:o o:. Musiała podpaść Łysemu, ciekawe co odwaliła. Ale fajnie, że początek kolejnego roku i mamy waleczkę o pas z Jędrzejczyk/Letorneau. Styczeń – Marzec i jest pas :applause:. A jak będzie w stanie małpka kontynuować jeszcze karierę to Aisling Daly jej kolejny raz zrobi operację w następnej walce i wypad z UFC:hitman:

  No no. Już nie mogę się doczekać tego 25minutowego gwałtu na bezradnej Dżo dżo :star wars::star wars::star wars::star wars::star wars::star wars:

 58. #teamJoJo

  Ale jaja hahahaha, ciekawe czemu posłali hamerykańską małpkę na egzekucje:o o:. Musiała podpaść Łysemu, ciekawe co odwaliła. Ale fajnie, że początek kolejnego roku i mamy waleczkę o pas z Jędrzejczyk/Letorneau. Styczeń – Marzec i jest pas :applause:. A jak będzie w stanie małpka kontynuować jeszcze karierę to Aisling Daly jej kolejny raz zrobi operację w następnej walce i wypad z UFC:hitman:

  No no. Już nie mogę się doczekać tego 25minutowego gwałtu na bezradnej Dżo dżo :star wars::star wars::star wars::star wars::star wars::star wars:

 59. @Benoit

  Może, ale gdzieś na gali w Pyrzowicach-Mysłowicach.

  Ona nigdy nie była, nie jest i nie będzie dobrą fighterką. Czekam na brutalną weryfikację resztek jej hypu…

 60. @Benoit

  Może, ale gdzieś na gali w Pyrzowicach-Mysłowicach.

  Ona nigdy nie była, nie jest i nie będzie dobrą fighterką. Czekam na brutalną weryfikację resztek jej hypu…

 61. Taka ciekawostka. Ranking popularności zawodniczek kategorii słomkowej UFC (zawodniczki notowane w rankingu UFC)  wg liczby obserwujących na Twitterze:1    Paige VanZant    @PaigeVanzantUFC    89,9 tys.    2    Felice Herrig    @feliceherrig    80,8 tys.    3    Joanna Jędrzejczyk    @joannamma    64,9 tys.    4    Rose Namajunas    @rosenamajunas    54,3 tys.    5    Carla Esparza    @CarlaEsparza1    41,4 tys.    6    Tecia Torres     @TeciaTorres    37,4 tys.    7    Joanne Calderwood    @DRkneevil    37 tys.    8    Jessica Penne    @JessicaPenne    33,1 tys.    9    Michelle Waterson    @karatehottiemma    32,1 tys.    10    Claudia Gadelha    @ClaudiaGadelha_    25,9 tys.    11    Randa Markos    @randamma    24,6 tys.    12    Jessica Aguilar    @jagatt    15,9 tys.     konto niezweryfikowane13    Juliana Lima    @juthaimma    14,8 tys.    14    Aisling Daly     @aisydaly    11,5 tys.    15    Valerie Letourneau    @ValTroubleMMA    4,3 tys.    16    Maryna Moroz    @ironwomen115    0,7 tys.    konto niezweryfikowane

 62. Proszę. Ranking wg obserwujących na Instagramie:1    Paige VanZant    @paigevanzantufc    362 tys.2    Joanna Jędrzejczyk    @joannajedrzejczyk    113 tys.3    Felice Herrig     @feliceherrig    96,7 tys.4    Claudia Gadelha    @claudiagadelhaufc    80,6 tys.5    Michelle Waterson    @karatehottiemma    68,3 tys.6    Rose Namajunas    @rosenamajunas    65 tys.7    Tecia Torres    @teciatorres    51,6 tys.8    Joanne Calderwood    @badmofo_jojo    41,5 tys.9    Jessica Penne    @jessicapenne    25,8 tys.10    Randa Markos    @randamarkos    16,8 tys.11    Valerie Letourneau    @valerietroubleletourneau    12,8 tys.12    Jessica Aguilar    @jagatt    7,2 tys.13    Juliana Lima    @juthaimma    5,5 tys.14    Aisling Daly    @aisydaly    3,4 tys.15    Maryna Moroz     @maryna_moroz_fn    2,9 tys.    Carla Esparza     brak konta

 63. Tak, żeby dobrze zorientować się w tych wielkościach. Conor McGregor na obu serwisach ma więcej obserwujących niż cała dywizja słomkowa kobiet:Twitter – McGregor 700 tys – słomkowa 568 tys.Instagram – McGregor 1,1 mln – słomkowa 953 tys. 😉

 64. Według mnie dobre zestawienie dla obu. Trochę mnie też śmieszy, jak niektórzy piszą że znowu łatwe zwycięstwo dla przehajpowanej PVZ, bo przecież Jojo się nie umie bić i tego typu teksty. Faktem jest że Szkotka nie błyszczy, no ale przecież to jest dalej czołowa zawodniczka tej kategorii wagowej !

 65. Według mnie dobre zestawienie dla obu. Trochę mnie też śmieszy, jak niektórzy piszą że znowu łatwe zwycięstwo dla przehajpowanej PVZ, bo przecież Jojo się nie umie bić i tego typu teksty. Faktem jest że Szkotka nie błyszczy, no ale przecież to jest dalej czołowa zawodniczka tej kategorii wagowej !

 66. Ani Page ani Calderwood nie zasługują na walkę więczoru. Obstawiam decyzję dla Page, ewentualnie jakieś KO pod koniec walki.

 67. Ani Page ani Calderwood nie zasługują na walkę więczoru. Obstawiam decyzję dla Page, ewentualnie jakieś KO pod koniec walki.

 68. Promocja PVZ coraz większa. Widać, ze obok Asi chcą z niej zrobić swego rodzaju twarz tej kategorii. Erick się nie nadaje, bo jest z faweli, a w dodatku ma niedojebanie mózgowe. Asia i Paige to taki ying-yangowy wizerunek słomkowej. Mi tam pasuje, mam nadzieje że PVZ wygra w dobrym stylu i doczłapie jakoś do title shota, a tam zostanie poniżona, zdeklasowana i stłamszona.

 69. Promocja PVZ coraz większa. Widać, ze obok Asi chcą z niej zrobić swego rodzaju twarz tej kategorii. Erick się nie nadaje, bo jest z faweli, a w dodatku ma niedojebanie mózgowe. Asia i Paige to taki ying-yangowy wizerunek słomkowej. Mi tam pasuje, mam nadzieje że PVZ wygra w dobrym stylu i doczłapie jakoś do title shota, a tam zostanie poniżona, zdeklasowana i stłamszona.

 70. Wydaje mi się, że Paige promują po prostu by zarobić kupę kasy na jej walce z mistrzynią. Wszyscy wiedzą, łącznie z UFC, że zawodniczka ta nie ma najmniejszych szans z Joanną czy nawet z Claudią, dlatego teraz wielki hype na nią i tyle. Pokona "Jojo" i będą teksty, że "już czas" etc. Dla mnie to jest typowa roślinka, hodowana tylko po to by być pretendentem i przegrać z mistrzynią.

 71. Wydaje mi się, że Paige promują po prostu by zarobić kupę kasy na jej walce z mistrzynią. Wszyscy wiedzą, łącznie z UFC, że zawodniczka ta nie ma najmniejszych szans z Joanną czy nawet z Claudią, dlatego teraz wielki hype na nią i tyle. Pokona "Jojo" i będą teksty, że "już czas" etc. Dla mnie to jest typowa roślinka, hodowana tylko po to by być pretendentem i przegrać z mistrzynią.

 72. Myślę że UFC jeszcze jej nie da po wygranej nad Szkotką. Ktoś pilnuje w organizacji żeby za szybko nie dostała wpierdolu życia i nie przeszła na szachy 😀

 73. Myślę że UFC jeszcze jej nie da po wygranej nad Szkotką. Ktoś pilnuje w organizacji żeby za szybko nie dostała wpierdolu życia i nie przeszła na szachy 😀

 74. Ropniak77

  Jeśli Paige przegra z Jojo to chyba odbierze jej tytuł najbardziej przereklamowanej zawodniczki 😆

  Tzn. Paige nie jest przereklamowana jak Jojo. Szkotka ledwo wygrywa swoje walki i słabiutko prezentuje się na każdej płaszczyźnie walki. VanZant natomiast ma kilka atutów, dzięki których rozwala swoje rywalki w drobny mak. Wywiera presję, ma dobry klincz, w parterze jest gibka jak wąż boa, trenuje w dobrym gymie, realizuje swoje gameplany, no i jest nieustępliwa w stójce. Nie widzę tego by Paige przegrała.

 75. Ropniak77

  Jeśli Paige przegra z Jojo to chyba odbierze jej tytuł najbardziej przereklamowanej zawodniczki 😆

  Tzn. Paige nie jest przereklamowana jak Jojo. Szkotka ledwo wygrywa swoje walki i słabiutko prezentuje się na każdej płaszczyźnie walki. VanZant natomiast ma kilka atutów, dzięki których rozwala swoje rywalki w drobny mak. Wywiera presję, ma dobry klincz, w parterze jest gibka jak wąż boa, trenuje w dobrym gymie, realizuje swoje gameplany, no i jest nieustępliwa w stójce. Nie widzę tego by Paige przegrała.

 76. Cloud

  Wydaje mi się, że Paige promują po prostu by zarobić kupę kasy na jej walce z mistrzynią. Wszyscy wiedzą, łącznie z UFC, że zawodniczka ta nie ma najmniejszych szans z Joanną czy nawet z Claudią, dlatego teraz wielki hype na nią i tyle. Pokona "Jojo" i będą teksty, że "już czas" etc. Dla mnie to jest typowa roślinka, hodowana tylko po to by być pretendentem i przegrać z mistrzynią.

  Odnoszę podobne wrażenie.
  UFC pasie Ją jak kurę na najlepszym ziarnie (walki z ogórami), żeby pewnego dnia z hukiem upierdolić Jej łeb (walka z Aśką), ugotować i zjeść (wpływy z PPV). :crazy:

 77. Cloud

  Wydaje mi się, że Paige promują po prostu by zarobić kupę kasy na jej walce z mistrzynią. Wszyscy wiedzą, łącznie z UFC, że zawodniczka ta nie ma najmniejszych szans z Joanną czy nawet z Claudią, dlatego teraz wielki hype na nią i tyle. Pokona "Jojo" i będą teksty, że "już czas" etc. Dla mnie to jest typowa roślinka, hodowana tylko po to by być pretendentem i przegrać z mistrzynią.

  Odnoszę podobne wrażenie.
  UFC pasie Ją jak kurę na najlepszym ziarnie (walki z ogórami), żeby pewnego dnia z hukiem upierdolić Jej łeb (walka z Aśką), ugotować i zjeść (wpływy z PPV). :crazy:

 78. Cloud

  Tzn. Paige nie jest przereklamowana jak Jojo. Szkotka ledwo wygrywa swoje walki i słabiutko prezentuje się na każdej płaszczyźnie walki. VanZant natomiast ma kilka atutów, dzięki których rozwala swoje rywalki w drobny mak. Wywiera presję, ma dobry klincz, w parterze jest gibka jak wąż boa, trenuje w dobrym gymie, realizuje swoje gameplany, no i jest nieustępliwa w stójce. Nie widzę tego by Paige przegrała.

  przecież wiem, że ona to raczej wygra pisałem wcześniej. tak tylko pieprzę. jakiś promil szans zawsze jest.

 79. Cloud

  Tzn. Paige nie jest przereklamowana jak Jojo. Szkotka ledwo wygrywa swoje walki i słabiutko prezentuje się na każdej płaszczyźnie walki. VanZant natomiast ma kilka atutów, dzięki których rozwala swoje rywalki w drobny mak. Wywiera presję, ma dobry klincz, w parterze jest gibka jak wąż boa, trenuje w dobrym gymie, realizuje swoje gameplany, no i jest nieustępliwa w stójce. Nie widzę tego by Paige przegrała.

  przecież wiem, że ona to raczej wygra pisałem wcześniej. tak tylko pieprzę. jakiś promil szans zawsze jest.

 80. Zabawne jest, to jak na siłę promują PVZ. Już wygodniej by było ją wrzucać na dół głównej karty i po cichutku budować passę zwycięstw. W ten sposób UFC będzie zaraz musiało rzucić ją Asi na pożarcie.
  Ogólnie, to chyba gala będzie musiała być słaba, skoro dają AŻ TAK słaby ME 🙁

 81. Zabawne jest, to jak na siłę promują PVZ. Już wygodniej by było ją wrzucać na dół głównej karty i po cichutku budować passę zwycięstw. W ten sposób UFC będzie zaraz musiało rzucić ją Asi na pożarcie.
  Ogólnie, to chyba gala będzie musiała być słaba, skoro dają AŻ TAK słaby ME 🙁

 82. Zabawne jest, to jak na siłę promują PVZ. Już wygodniej by było ją wrzucać na dół głównej karty i po cichutku budować passę zwycięstw. W ten sposób UFC będzie zaraz musiało rzucić ją Asi na pożarcie.
  Ogólnie, to chyba gala będzie musiała być słaba, skoro dają AŻ TAK słaby ME 🙁

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.