aoki-hansen

Keichii Sasahara potwierdził dzisiaj anonsowany wcześniej przez Sherdoga pojedynek Gesiasa Cavalcante (MMA 14-2-1, 6 w rankingu MMARocks) i Tatsuyi Kawajiriego (MMA 22-5-2) na Dream 9, 26 maja w Jokohamie. Zwycięzca tego starcia powalczy o pas Dream w wadze lekkiej na gali sylwestrowej. Jednocześnie producent Dream poinformował, że na dziesiątej gali, 20 lipca w Saitamie Joachim Hansem (MMA 19-7-1, 7 w rankingu MMARocks) będzie po raz pierwszy będzie bronił tytułu mistrza. Norweg po raz trzeci skrzyżuje rękawice z Shinyą Aokim (MMA 20-4, 2 w rankingu MMARocks).

Hellboy nie walczył w MMA od lipca zeszłego roku, kiedy to tylnymi drzwiami dostał się do finału Grand Prix Dream w wadze lekkiej, gdzie znokautował właśnie Aokiego. Potem miał walczyć na gali sylwestrowej, jednak w ostatniej chwili w dość niejasnych okolicznościach wycofał się z pojedynku z Cavalcante.

Aoki po przegranej w Grand Prix poddawał trzech kolejnych przeciwników, w tym bardzo mocnego Eddieg Alvareza by na Dream 8 w brutalny sposób przegrać w pojedynku w wadze półśredniej z Hayato Sakuraiem. Oprócz lipcowej przegranej z Norwegiem, Tobikan Judan ma też nad nim efektowne zwycięstwo przez gogoplatę na Pride Shockwave w 2006 roku.

Rozpiska Dream 9

Rozpiska Dream 10

1 KOMENTARZ

  1. ,,by na Dream 8 w brutalny sposób przegrać w pojedynku w wadze półśredniej z Hayato Sakuraiem na Dream 8.”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.