Glover Teixeira zaraz po wygranej z Janem Błachowiczem spotkał się z prawdopodobnie następnym pretendentem, Jirim Prochazką, za kulisami gali UFC 267 w Abu Dhabi.

Jiri Prochazka pełnił rolę potencjalnego zastępstwa do pojedynku mistrzowskiego w kategorii półciężkiej UFC przy okazji pojedynku Jana Błachowicza i Glovera Teixeiry. Czech nie miał jednak okazji żeby zawalczyć w oktagonie na Fight Island i teraz prawdopodobnie będzie następnym pretendentem w dywizji do 93 kilogramów. Mistrz Teixeira spotkał się z „Czeskim Samurajem” za kulisami gali UFC 267.

Prochazka (28-3-1 MMA) udanie zadebiutował w oktagonie największej organizacji MMA na świecie, kiedy to na UFC 251 w lipcu 2020 roku znokautował Volkana Oezdemira w drugiej rundzie pojedynku. Na UFC Vegas 25, 1 maja 2021 roku, w walce wieczoru odprawił obrotowym łokciem byłego pretendenta do tytułu mistrzowskiego, Dominicka Reyesa. Czech znany jest ze swoich niebywale mocnych ciosów – 25 z 28 wygranych w karierze zdobywał przez KO/TKO.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

11 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jihaad
jihaad

UFC
Middleweight

12,229 komentarzy 31,821 polubień

Prochazka obroni pierwszą próbę obalenia, da po pysku kilka razy, narzuci presję i Glower zapomni BJJ. To będzie nowy mistrz.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Joe Dalton
Joe Dalton

Brutaal
Light Heavyweight

588 komentarzy 1,756 polubień

Niech chłopaki cieszą się chwilą, za moment obu spacyfikuje Ankalev.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of vast
vast

Bellator
Middleweight

4,546 komentarzy 7,959 polubień

Pewnie za rok będzie ta walka, bo tak to teraz jest w tym gównianym mma.

Odpowiedz polub

R
Ragnar L

Brutaal
Welterweight

535 komentarzy 1,389 polubień

Prochazka będzie mistrzem i to na dłużej. Do wczoraj myślałem że Janek przejdzie Glovera i odda pas Prochazce.

Odpowiedz polub

Avatar of Ludwiczek
Ludwiczek

UFC
Middleweight

10,754 komentarzy 24,419 polubień

Prohazka jak najbardziej może przegrać. Nie zdziwię się jak w swoim stylu ruszy agresywnie i porozbija Glovera, a ten w trybie zombie go wywróci i podda. Z kolei Ankalaeva to nie wiem jak Glover miałby pokonać, chyba tylko ubić. Dagestanie nie dość, że mocny stójkowo i zapaśniczo to jeszcze szybki i wyrachowany. Chyba obecnie najcięższe starcie dla Teixeiry

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

42,850 komentarzy 148,796 polubień

Teraz kto bedzie mial wieksza motywacje...? :lol:

Odpowiedz polub

Avatar of Raven
Raven

UFC
Bantamweight

8,193 komentarzy 34,156 polubień

Prochazka obroni pierwszą próbę obalenia, da po pysku kilka razy, narzuci presję i Glower zapomni BJJ. To będzie nowy mistrz.

Też się tego obawiam. Czech jest fatalny stylistycznie dla Glovera, który nigdy nie potrafił sobie odmówić pójścia w brawl (kiedy rywal zaprasza), a tam Jurek jest jebanym Królem Chaosu. To, plus mocno nadwyrężona szczena Brazylijczyka, nie zwiastuje dla niego najlepiej.
Tak, czy siak, prędzej czy później Ankalaev dojedzie ich tam wszystkich i przejmie pas na dłużej :fjedzia:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of jihaad
jihaad

UFC
Middleweight

12,229 komentarzy 31,821 polubień

Tak, czy siak, prędzej czy później Ankalaev dojedzie ich tam wszystkich [...]

Zobaczymy. Na tle Wulkana, z którym nie wiadomo co się dzieje, ale jest w zdecydowanie gorszej dyspozycji niż w pierwszych walkach dla UFC, zaprezentował się... średnio.

Denisa takiego samego Ozdemira zdemolował.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Salvatore Grasso
Salvatore Grasso

Brutaal
Lightweight

517 komentarzy 1,733 polubień
Avatar of Uller
Uller

Bellator
Heavyweight

4,778 komentarzy 30,748 polubień

Jiri lubi w parterze położyć się na plecach, było tak w Rizin i było tak w walce z Reyesem. Jeżeli znajdzie się w takiej pozycji z Gloverem to będzie szybki koniec. Inna sprawa, że najpierw trzeba sprowadzić, a w stójce w swoim królestwie chaosu, Porchazka zawsze może czymś ubić.
Co do Ankalaeva to z Volkanem decyzja, z Krylovem decyzja, Craig go poskręcał w parterze. Błyszczał na tle Cutelaby, ale nie róbmy z niego narazie nie wiadomo kogo. Skoro Szkot go pozwijał to Glover by go zgwałcił w parterze.

Odpowiedz 5 polubień

G
Guest

Posadzka zostanie zmielony. Mark my words!

Odpowiedz 2 polubień