Data: sobota, 02 czerwca 2018, 00:30

Transmisja: Fox Sports 1, Karta wstępna: UFC Fight Pass

Organizacja: Ultimate Fighting Championship

Hala: Adirondack Bank Center

Miejsce: Utica, New York, United States

 

Liczba walk w MMA: 13

Walka wieczoru

135 lbs: Jimmie Rivera (MMA 21-1-0) vs. Marlon Moraes (MMA 20-5-1) | 5 rund

Karta główna

155 lbs: Gregor Gillespie (MMA 11-0-0) vs. Vinc Pichel (MMA 11-1-0) | 3 rundy

265 lbs: Walt Harris (MMA 10-7-0) vs. Daniel Spitz (MMA 6-1-0) | 3 rundy

170 lbs: Jake Ellenberger (MMA 31-13-0) vs. Ben Saunders (MMA 21-9-2) | 3 rundy

145 lbs: Julio Arce (MMA 14-2-0) vs. Daniel Teymur (MMA 6-1-0) | 3 rundy

205 lbs: Gian Villante (MMA 16-9-0) vs. Sam Alvey (MMA 32-10-0) | 3 rundy

Karta wstępna

125 lbs: Lauren Murphy (MMA 10-3-0) vs. Sijara Eubanks (MMA 2-2-0) | 3 rundy

155 lbs: David Teymur (MMA 7-1-0) vs. Nik Lentz (MMA 28-8-2) | 3 rundy

170 lbs: Chance Rencountre (MMA 12-2-0) vs. Belal Muhammad (MMA 13-2-0) | 3 rundy

155 lbs: Des Green (MMA 20-7-0) vs. Gleison Tibau (MMA 32-13-0) | 3 rundy

Karta przedwstępna

115 lbs: Jessica Aguilar (MMA 19-6-0) vs. Jodie Esquibel (MMA 6-3-0) | 3 rundy

135 lbs: Johnny Eduardo (MMA 28-11-0) vs. Nathaniel Wood (MMA 13-3-0) | 3 rundy

125 lbs: Jarred Brooks (MMA 13-1-0) vs. Jose Torres (MMA 7-0-0) | 3 rundy

33 KOMENTARZE

 1. Kurwa rozpiska gali w Gdansku czy z Liverpoolu przy tym czyms to byla petarda:lol: gala z piatku na sobote jak cos pamietajcie.

 2. Eh, jak mogę w końcu nockę zarwać to taka marna rozpiska.

  No nic nie raz takie gale okazywały się zajebiste i na to trzeba liczyć.

 3. Szczerze to myślałem, że gale w NY to będą same perełki. Niestety chyba już od drugiej gali w tym stanie jest taki niesmak pod względem rozpisek. Oby zaskoczyła.

 4. NAPRAWDĘ NADAL OCENIACIE GALĘ PO NAZWISKACH? Gala bez wielkich nazwisk to zazwyczaj gala sztos. Ile gal będziecie musieli jeszcze obejrzeć by przestać pierdolić, że galę robią znane nazwiska (jak ostatnio TILL i STEPHENS)?

 5. NAPRAWDĘ NADAL OCENIACIE GALĘ PO NAZWISKACH? Gala bez wielkich nazwisk to zazwyczaj gala sztos. Ile gal będziecie musieli jeszcze obejrzeć by przestać pierdolić, że galę robią znane nazwiska (jak ostatnio TILL i STEPHENS)?

  To jest UFC, tu trzeba liczyć na mocne karty. Galą nie robioną nazwiskami może być Slugfest, czy TFL a nie UFC.  Poziom tej gali pod względem rozpiski i organizacyjnym(ledwo z 5k miejsc) jest bardzo kiepski. Jest zrobiona na odwal się, bo pozatrudniali sporo zawodników do przetestowania, a potem wychodzą kwiatki w postaci "dobrej gali". Gala byłaby dobra jak na Bellatora, a nie UFC. Nazwiska muszą być głośne przynajmniej na karcie głównej, a tu mamy po prostu średnie. Nawet jak na FP jest kiepsko.

 6. To jest UFC, tu trzeba liczyć na mocne karty. Galą nie robioną nazwiskami może być Slugfest, czy TFL a nie UFC.  Poziom tej gali pod względem rozpiski i organizacyjnym(ledwo z 5k miejsc) jest bardzo kiepski. Jest zrobiona na odwal się, bo pozatrudniali sporo zawodników do przetestowania, a potem wychodzą kwiatki w postaci "dobrej gali". Gala byłaby dobra jak na Bellatora, a nie UFC. Nazwiska muszą być głośne przynajmniej na karcie głównej, a tu mamy po prostu średnie. Nawet jak na FP jest kiepsko.

  A co mnie obchodzi sprzedaż?

 7. 2 główne walki spoko, poza tym kilka ciekawostek i zupełnie niezauważona walka Eubanks/Murphy, nr 2 z nr 3 dywizji muszej kobiet, wygląda na to, że dywizja to jest bękarcie dziecko UFC, skoro tak wysokie walki z tej dywizji lądują tak nisko na podrzędnej gali, a ludzie się zastanawiają dlaczego nasza Asia została w słomkowej…

 8. i zupełnie niezauważona walka Eubanks/Murphy, nr 2 z nr 3 dywizji muszej kobiet, wygląda na to, że dywizja to jest bękarcie dziecko UFC, skoro tak wysokie walki z tej dywizji lądują tak nisko na podrzędnej gali, a ludzie się zastanawiają dlaczego nasza Asia została w słomkowej…

  Ta dywizja jeszcze się nie wykształciłą. Wiele tych lasek to nonamy z TuFa. Trzeba poczekać. Tak w ogóle jestem ciekaw co z tą Montano, bo jakiś czas temu słyszałem, że UFC się wkurwia, bo coś przeciąga i stara się uniknąć walki z Val.

 9. Ta dywizja jeszcze się nie wykształciłą. Wiele tych lasek to nonamy z TuFa. Trzeba poczekać. Tak w ogóle jestem ciekaw co z tą Montano, bo jakiś czas temu słyszałem, że UFC się wkurwia, bo coś przeciąga i stara się uniknąć walki z Val.

  Nic nie przeciąga, ma kontuzję, a obóz Szewczenko traci cierpliwość, bo walka o pas może im się wymknąć, Ariel coś tam palnął, poszło to w świat, okazało,że niepotwierdzone, i to obóz blondyny zniecierpliwiony a nie UFC, i Dana go z…ał za fejk niusa.

  Nie ma przecież problemu, przecież jak Nicco będzie dalej kontuzjowana to zwyczajnie zrobią interima. Dodatkowo jest problem z samą Walentyną, bo paradoksalnie jej potencjalne mistrzostwo obniża jeszcze bardziej prestiż dywizji, w związku z jej przegranymi z Nunes.

 10. Nic nie przeciąga, ma kontuzję, a obóz Szewczenko traci cierpliwość, bo walka o pas może im się wymknąć, Ariel coś tam palnął, poszło to w świat, okazało,że niepotwierdzone, i to obóz blondyny zniecierpliwiony a nie UFC, i Dana go z…ał za fejk niusa.

  Nie ma przecież problemu, przecież jak Nicco będzie dalej kontuzjowana to zwyczajnie zrobią interima. Dodatkowo jest problem z samą Walentyną, bo paradoksalnie jej potencjalne mistrzostwo obniża jeszcze bardziej prestiż dywizji, w związku z jej przegranymi z Nunes.

  Może masz rację, chociaż niedawno była ta sprawa z GDR, więc trochę jestem wyczulony na kontuzje tych zawodniczek co dostały pas łatwą drogą.

  Nie zgadzam się, że Val jako mistrzyni miałaby obniżyć prestiż dywizji. Przegrała z zawodniczką z wyższej kategorii. Czy jeżeli DC przegra z Miocicem to zostanie obniżony prestiż półciężkiej??

  Inaczej można na to patrzeć, gdy mistrz wagi wyższej ma porażkę z mistrzem wagi niższej. Wtedy trochę słabo to wygląda.

 11. Może masz rację, chociaż niedawno była ta sprawa z GDR, więc trochę jestem wyczulony na kontuzje tych zawodniczek co dostały pas łatwą drogą.

  Nie zgadzam się, że Val jako mistrzyni miałaby obniżyć prestiż dywizji. Przegrała z zawodniczką z wyższej kategorii. Czy jeżeli DC przegra z Miocicem to zostanie obniżony prestiż półciężkiej??

  Wg mnie tak, tak jak to było z piórkową, postConor. :conorwalk:razz:lus lekka jest uważana za najlepszą w UFC,a my tu mówimy o koguciej kobiet :beczka:. Jeśli Nunes wykręca 85k ppv, to jak myślisz ile wykręci potencjalnie Szewczenko, która przegrała z nią dwa razy, bo Szewczenko ma wielu, dziwnych jakichś fanów ale widać,że ppv nie kupują (patrze Nunes/Szewczenko2).Szewczenko to wciąż największą sławę zawdzięcza trzem legendarnym potyczkom w muay thai, gdzie walczyła ze znaną zawodniczką,która jeszcze w tamtym momencie trenowała, zeby zrzucić nadwagę, a ta zawodniczka ostatnio przegrała 2 razy, więc osiągnięcie to jakoś wygląda mniej imponująco.

  Kontuzja jest potwierdzona przez UFC, robili jej badania itd. nie ma żadnej ściemy. Ale Ariel produkował historię w stylu GDR, jak już napisałem można zrobić interima, chętna już jest.

  :arielcry::arielcry::arielcry::arielcry::arielcry:

 12. Wg mnie tak, tak jak to było z piórkową, postConor. :conorwalk:razz:lus lekka jest uważana za najlepszą w UFC,a my tu mówimy o koguciej kobiet :beczka:

  To chodzi ci o piórkową, czy o lekką?? W piórkowej teraz sytuacja jest dobra. Oczywiście Max miał tą porażkę z Conorem, ale kiedy to było? Z aldo trochę gorzej to wyglądało, bo ten 13 sekindowy nokaut był niedawno – Aldo odzyskał pas po roku, wcześniej zdobył interima z Edgarem. Co do lekkiej, czy to był aż taki cios dla tej dywizji. Dla mnie trochę tak, ale ja patrzę trochę inaczej na Alvareza. Uważam, że jest to czołowy lekki -takie top8 dywizji, ale jakimś dominatorem to on nie był. Przegrał w debiucie z Kowbojem, 2 splity z wypalonymi zawodnikami i ten nokaut na RDA. IMO gorzej dla dywizji byłoby gdyby RDA (gdyby jednak był mistrzem) przegrał. Mimo wszystko od walki z Khabibem rozjeżdżał wszystkich swoich rywali i był przez wielu uważany za najlepszego lekkiego.

  Jeśli Nunes wykręca 85k ppv, to jak myślisz ile wykręci potencjalnie Szewczenko, która przegrała z nią dwa razy, bo Szewczenko ma wielu, dziwnych jakichś fanów ale widać,że ppv nie kupują (patrze Nunes/Szewczenko2).Szewczenko to wciąż największą sławę zawdzięcza trzem legendarnym potyczkom w muay thai, gdzie walczyła ze znaną zawodniczką,która jeszcze w tamtym momencie trenowała, zeby zrzucić nadwagę, a ta zawodniczka ostatnio przegrała 2 razy, więc osiągnięcie to jakoś wygląda mniej imponująco.

  Nie wiem ile wykeci. Być może będą ją dawać na jakieś FN – nie zdziwi mnie to. Zobaczymy. Nie zawsze porażka z przeszłości wpływa na wynik PPV, np. Connor-Duffy.

 13. To chodzi ci o piórkową, czy o lekką?? W piórkowej teraz sytuacja jest dobra. Oczywiście Max miał tą porażkę z Conorem, ale kiedy to było? Z aldo trochę gorzej to wyglądało, bo ten 13 sekindowy nokaut był niedawno – Aldo odzyskał pas po roku, wcześniej zdobył interima z Edgarem. Co do lekkiej, czy to był aż taki cios dla tej dywizji. Dla mnie trochę tak, ale ja patrzę trochę inaczej na Alvareza. Uważam, że jest to czołowy lekki -takie top8 dywizji, ale jakimś dominatorem to on nie był. Przegrał w debiucie z Kowbojem, 2 splity z wypalonymi zawodnikami i ten nokaut na RDA. IMO gorzej dla dywizji byłoby gdyby RDA (gdyby jednak był mistrzem) przegrał. Mimo wszystko od walki z Khabibem rozjeżdżał wszystkich swoich rywali i był przez wielu uważany za najlepszego lekkiego.

  No jasne ktoś kto się interesuje to o tym wie, ale dla większości,jak podejrzewam, to Conor wygrał tam z "wszystkimi" i tyle, a o klasie Alvareza też nie jest w stanie powiedzieć.

  Nie wiem ile wykeci. Być może będą ją dawać na jakieś FN – nie zdziwi mnie to. Zobaczymy. Nie zawsze porażka z przeszłości wpływa na wynik PPV, np. Connor-Duffy.

  No tak ale gdzie był Duffy a gdzie był Conor. Zgadzam się, że będą, ewentualnie, niezależnie kto tam będzie mistrzem, pakować te walki na FN, aż może coś zaskoczy i uznają, że będzie warto to w ppv puścić, bo jak widzisz, gdzie teraz ląduje czołowa walka w dywizji.

  Pierwszą walkę mistrzowską po TUFie chcieli zrobić w Calgary, a to jest FN. Nawet porównując to do słomkowej…Gadelha walczyła na karcie głównej ppv Rousey o prawo walki o pas, z Aguillar. No ale obie nie był nawet częścią TUFa.:beczka:. Nawet co do samej Esparzy…to jednak pierwszą obronę miała na dobrej karcie, a tutaj tak jakby widzieli, że ta dywizja lekko uposledzona.

 14. Bez przesady, kto nie kojarzy przynajmniej połowy ten janusz.

  to ja niestety kręcę się w okolicy bycia Januszem :cry:na 26 nazwisk  kojarzę 15…

 15. Jakie 'niestety'…? Janusze MMA mają najwięcej szczęścia w obstawianiu!

  do końca się to nie pokrywa…53 miejsce w 3 lidze…:shy: hehe:lol:

 16. do końca się to nie pokrywa…53 miejsce w 3 lidze…:shy: hehe:lol:

  To właśnie dowód na to, że nie jesteś prawdziwym januszem 😆

 17. to ja niestety kręcę się w okolicy bycia Januszem :cry:na 26 nazwisk  kojarzę 15…

  To jeszcze nie jest zle, ale juz trzeba uwazac. Zapobiegawczo zalecam obejrzec prelimsy ostatnich 20 fight nightów

 18. To jeszcze nie jest zle, ale juz trzeba uwazac. Zapobiegawczo zalecam obejrzec prelimsy ostatnich 20 fight nightów

  Chętnie , pod warunkiem, że wypożyczę komuś dzieci na kilka dni :lol::lol::lol:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.