Fot. MMAJunkie.com
(Fot. MMAJunkie.com)

Do karty walk gali UFC on FOX 15 dodano kolejne zestawienie. Jim Miller skrzyżuje rękawice z Paulem Felderem. Zestawienie zostało ogłoszone wczoraj w programie UFC Tonight na kanale FOX Sports 1.

Miller (MMA 24-5) powraca po porażce przez nokaut z Donaldem Cerronem, którą odniósł w lipcu ubiegłego roku. To prawdziwy weteran UFC. W organizacji Dany White’a i braci Fertitta zadebiutował w 2008 roku. Od tego czasu stoczył łącznie 18 walk i tylko w czterech doznał goryczy porażki. 31-letni zawodnik znany z ponadprzeciętnych umiejętności parterowych, w kolejnym boju zmierzy się z niepokonanym Paulem Felderem, który w Ultimate Fighting Championship debiutował zaledwie kilka miesięcy temu.

Felder (MMA 9-0) powraca po imponującym zwycięstwie nad Dannym Castillo, którego znokautował w drugiej rundzie pojedynku na gali UFC 182. Wcześniej – w październiku ubiegłego roku – niejednogłośnie na punkty pokonał Jasona Saggo. W najbliższym boju czeka go solidny test – jeśli go zda, to w kolejnej walce będzie mógł się spodziewać szansy walki z jednym z zawodników ze ścisłej czołówki dywizji lekkiej.

Miller z Felderem zmierzą się ze sobą 18 kwietnia 2015 roku na gali UFC on FOX 15. Walką wieczoru tej gali ma być pojedynek Luke’a Rockholda z Lyoto Machidą.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.