Jessica Andrade ma problem ze znalezieniem kolejnej rywalki. Brazylijka w wywiadzie dla MMAjunkie.com stwierdziła, że ciężko znaleźć jej następną przeciwniczkę. W gronie potencjalnych rywalek znalazły się dwie Polki, Karolina Kowalkiewicz oraz Joanna Jędrzejczyk.

Czuję się świetnie, zarówno mentalnie jak i fizycznie. Czekam na kolejne zestawienie. Może zawalczę o pas, ale dla mnie to obojętne. Zawalczę ze wszystkimi. Chciałabym jeszcze jednej walki przed starciem o pas. Chodzi tu o sprawy finansowe, muszę zadbać o to przed przygotowaniami do takiej walki.

Największą trudność sprawia mi jednak znalezienie rywalki. Prosiłam o starcie z Kowalkiewicz, ona jest jedną z najwyżej plasowanych zawodniczek, ale nie chce ze mną walczyć. Joanna ma już zaplanowane starcie z Tecią więc tutaj nie ma takiej możliwości. Namajunas chce tylko pojedynku w październiku, a to byłoby dla mnie ciężkie.

Andrade w ostatniej walce wygrała z Tecią Torres, przyszłą rywalką Joanny Jędrzejczyk. Karolina Kowalkiewicz dopiero co pokonała na UFC 223 – Felice Herrig.

1 KOMENTARZ

  1. Widząc pierwsze zdjęcie muszę zapytać – czy ktoś sprawdza te brazolki na płeń.. Może to są jakieś chłopy przerobione na baby?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.