Informacja organizatora:

Główną walką wieczoru podczas nadchodzącej Extra Gali Sportów Walki: Night of Champions będzie pojedynek o Pas i Tytuł Mistrza Organizacji XGSW w formule MMA.

W świetle jupiterów na ringu zaprezentują się przedstawiciele czołówki polskiej sceny MMA w kategorii wagowej 77 kg: reprezentant klubu Bastion  Tychy Kerim Abzaiłow oraz poznański fighter Jędrzej Węgorz Kubski. Pierwszy z nich, to pochodzący z Czeczenii wojownik legitymujący się rekordem walk 6-2-0 i zajmujący 4 miejsce w polskim rankingu mmarocks.pl . Poznaniak zaś plasuje się tuż za Abzaiłowem na 5 miejscu z rekordem walk 15-10-1. Starcie to w pełni zasługuje na miano walki wieczoru. Zakontraktowani zawodnicy gwarantują wysoki poziom sportowy, zacięty i wyrównany pojedynek, niepowtarzalne emocje, extra show i wieczór, który długo będziemy wspominać.

Czy Kubski niesiony dopingiem poznańskiej publicznoœci wykorzysta swoje ogromne umiejętności oraz doświadczenie i pokona Abzaiłova, czy  też „weźmie górę” niesamowita czeczeńska waleczność, żywiołowość i nieprzewidywalność?

Odpowiedź padnie już niedługo, bo 12 lutego 2011 r. podczas Extra Gali Sportów Walki: Night of Champions w Poznaniu. Nie czekaj kup bilet taniej w przedsprzedaży.

Więcej informacji na stronie www.EXTRAGALE.pl.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.