Dający emocjonujące walki Jason Knight został zwolniony z UFC po 4 przegranych z rzędu. Mississippi Mean ogłosił rozstanie się z największą organizacją MMA na świecie na swoim profilu na Twitterze, jednocześnie informując innych pracodawców o chęci potencjalnej współpracy.

Mogę walczyć gdziekolwiek… Bellator MMA, One Championship, Titan Fighting, LFA, kto chce zobaczyć mnie w swojej klatce? Rizin?

26-latek wystąpił 9 razy w oktagonie UFC, osiągając  bilans 4-5. Wygrywał z m.in. mocnym Danem Hookerem, Chasem Skellym czy Alexem Caceresem. Ostatnio nie miał on jednak najlepszej formy – przegrał 4 pojedynki z rzędu. 16 z 20 wygranych zawodnik zdobywał kończąc rywali przed czasem.

17 KOMENTARZE

 1. Ja to mam zawsze beke jak zawodnicy bez kontraktu wymieniają w tych hasztagach potencjalnych pracodawców typu one,bellator czy rizin a o ksw zawsze zapominają.

  "DRUGA ORGANIZACJA NA SWIECIE":jarolaugh:

 2. Ja to mam zawsze beke jak zawodnicy bez kontraktu wymieniają w tych hasztagach potencjalnych pracodawców typu one,bellator czy rizin a o ksw zawsze zapominają.

  "DRUGA ORGANIZACJA NA SWIECIE":jarolaugh:

  Gość nie zapomniał, tylko zdaje sobie sprawę, że to dla niego za wysokie progi. Po 4 porażkach pod rząd to może najwyżej w kolejnym filmie Kawula jako statysta na trybunach zagrać.

 3. Gość nie zapomniał, tylko zdaje sobie sprawę, że to dla niego za wysokie progi. Po 4 porażkach pod rząd to może najwyżej w kolejnym filmie Kawula jako statysta na trybunach zagrać.

  po prostu to sa najbardziej znane organizacje w USA, przeciez ACA tez nie wymienil, a wiadomo jak wysoki tam jest poziom i hajs tez niezly

 4. po prostu to sa najbardziej znane organizacje w USA, przeciez ACA tez nie wymienil, a wiadomo jak wysoki tam jest poziom i hajs tez niezly

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.